Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. pełno schematów na necie posprawdzaj wszystko jak powinno być ,sprawdź błędy ,zrób logi
  2. KYLOMC odpowiedział(a) na Danny temat w 1.8T
    Typowe objawy wskazujące na zużycie uszczelniaczy zaworowych to tez moze byc ! pierwsze co to zlukaj jak tam w dolocie
  3. Bylo spoko !
  4. No mam wypadanie zaplonow a co ?
  5. KYLOMC odpowiedział(a) na Danny temat w 1.8T
    jak kopci na niebiesko to turbo puszcza lub uszczelka pod głowica ewentualnie odma puszcza olej ale wątpię ...
  6. KYLOMC odpowiedział(a) na darioo99 temat w 1.8T
    MOze być tak że turbo jesli chodzi o działanie jest ok tylko jest pękniecie na muszli wydechowej i dlatego tak wyje jam mam tak samo juz od 4lat i w tym 3,5 roku na zwalonym kompie co nie kontrolował ciśnienia doładowania co bo czasami mi pompował ponad bara ;D i dlatego jak by była juz na wymarciu to juz dawno by ja szlak trafił aktualnie zmieniałem ecu i jest 0,6 bara .... co czuje po mocy
  7. jutro ma własnie być lipa ...
  8. no trochę przegięli z tą wyceną .. ale kuj autko ładnie pomalowane i jest wszystko ok ... a jak myslita da rady cos od nich wydębić ?
  9. no własnie ciekawe kiedy mi ten beton będzie pękał heheh zderzak tylny stary a przedni i maska nowa czyli za element wyszło za same malowanie 670zł
  10. FACT.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl
  11. KYLOMC odpowiedział(a) na Świstak. temat w 2.4
    nie wiem jak u was ale u mnie cos takiego jest
  12. Licz 1200 za sam lakier. Do tego praca blacharza klepanie, montaż i demontaz elementów oraz pasowanie przed lakierem. Za każda czynnosc liczą osobno. Samo zdjęcie zderzaka to koszt od 50 pln w górę założenie to kolejne 50 a pasowanie elementu na aucie to koszt od 70 pln w górę. Matematyke zostawiam Tobie TAKI JEST KOSZTORYS ....
  13. autko odebrane wsio ładnie pomalowane tylko lekko tylni zderzak źle spasowali ... chamy ( na fakturze widnieje 2022zł za materiały i prace lakiernicze za 3 elementy ) kurwosci tyle biorą lakiernicy ?
  14. KYLOMC odpowiedział(a) na darioo99 temat w 1.8T
    pada turbo prawdopodobnie ale chyba raczej nie moim zdaniem myślę ze masz pękniecie na muszli wydechowej , bo sama turbina wydala dźwięk tylko jak jest szczelne to nie słychać a jak jest pekniecie to wiesz mam to samo chyba ..... nagraj to zobaczymy jaki to dźwięk
  15. Dziś odbieram autko już się stęskniłem
  16. ja tez miałem tak jak zmieniałem kompa bo stary sie wysrał musiałem też wymienić przepustnice bo stara nie przechodziła adaptacji .... u mnie to nieraz sam silnik sobie wchodził na obroty ...
  17. Cześć mam pytanko chce kupić lustrzankę i sie zastanawiam nad nikon d7000 to jest dobry wybór ?
  18. To wpadnij pijemy koło schela od 22.00 no ja pije ale na jana pawła
  19. KYLOMC odpowiedział(a) na Świstak. temat w 2.4
    mi tez lekko szarpie na jałowym tylko ze w 1.8t albo moduł lub cewki kolega german81 pisał zeby umyc moduł tnz radiator modułu
  20. Ja tez moze wpadne .... autem zastępczym
  21. coś po kombinuj dasz rade najpierw usuń błędy pojeździj trochę i znów zobacz czy dalej bedzie . możliwe ze sam błąd tylko powoduje takie spalanie szczelność podstawa ! ostatnio miałem tak ze jezdziłem na resztkach gazu co spowodowało ze wywaliło mi błąd mieszanki i spalanie wzrosło o 3 litry ....
  22. test szczelności
  23. bez vaga nie da rady nic , może być mnóstwo przyczyn ....
  24. jak sprawdzałeś ze ci wypadał zapłon ? co do braku podgrzewania to wymień ecu miałem to samo
  25. miałem to samo pomogła wymiana ecu niestety , pewnie kiedyś zwarłeś kabelki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.