Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. Z tego co różni koledzy z forum i nie tylko ,stwierdzili ze autko jest po programie i pompuje 1,0bara a falowanie mocą było wina źle dokręconej opaska od n75 tu są logi http://vaglog.rtnet.pl/kylomc89_45137.html będę musiał podjechać na hamownie zobaczyć ile będzie KM . Teraz planuje założyć TIP i wydech 2,5 żeby turbince było lepiej no może jeszcze fimc
  2. Prestone może jest mieszalny z rożnymi płynami ale odradzam . Miałem raz taki przypadek ze przy wymianie króćca tam gdzie czujnik ,oczywiście sie ulało troche wiec dolałem owego płynu .Okazało sie ze po paru tygodniach jazdy termostat się zawieszał i temperatura mi szalała.polecam dolać tego samego płynu co jest juz w silniku ,no chyba ze się niema
  3. KYLOMC odpowiedział(a) na jacol210 temat w 1.8T
    co do sondy to mam ten sam problem wymieniłem sondę na oryginalna i dalej to samo coś pewnie z wiązka ...
  4. no klapka mi lekko telepie po dodaniu gazu
  5. hmm tak jeszcze nie robiłem myślę ze wtedy mi przeładuje kosmicznie
  6. kolego podpiąłem muszle turbiny bezpośrednio pod WG i niema falowania mocą i równo trzyma 0.4 bara , sztanga ładnie trzyma ,N75 sprawdziłem pod każdym względem podłączyłem zawór pod 12v i ładnie otwiera oczywiście nic nie puszcza gdy zamknięty (oporność jest 30ohm) , na wtyczce od zaworu jest na jednym pinie 12,2 v po podłączeniu do plusa a na drugim pinie 5v
  7. to jak by n75 było by sprawne można zobaczyć u mnie czy akurat to jest winowajcą . a za ile byście chcieli n75?
  8. hmm domjenick masz racje tylko ze n75 jest tez połączony z muszla to gdy jest zamknięty (zaciety i sie nie otwiera)to muszla powinna dawać ciśnienie na gruchę i otwiera przy 0.4 bara wiem bo tak mam zmostkowane (muszla - grucha) tymczasowo ,a jak n75 podłączone elegancko i ładnie się otwiera na krótko ,oczywiście trzyma to ładuje do 1 bara i tak faluje a potem spada na 0,6 i dalej czuć falowanie ;/ to moim zdaniem coś z kompem .... w środę jadę do elektryka niech coś poradzi
  9. to kurde jak nie n75 to z komputerem coś nie tak ? jak myslisz ?
  10. kurcze nie wiem co to się dzieje vag nie chce połączyć się z n75 (test) a na włączonym zapłonie jest 5v w wtyczce a gdy podłącze zaworek jest juz 0v nic nie pokazuje ...a omów w zaworków jest 30 także chyba n75 jest ok ... ja już nie wiem ;( czyżby komputer do wymiany bo ciągle mam tez błąd grzałki sondy po wymianie sondy to samo
  11. szczelne jest wszystko .... zobaczyłem przez vag test wyjść czy będzie cykać i okazało sie ze wywala mnie ze niemożna zrobić testu i nie cyka ,ale jak podłącze na krótko pod 12v to cyka dobrze czy zle?
  12. hmm tylko od kogo ... pomyślimy
  13. ok to jeszcze raz zobaczę gruszkę (WG) [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 20:38_________________________________________________i dziś podpiłem gruszkę do muszli turbiny i okazało sie ze pompuje 0.4 bara jak mówiłem i niema falowania mocy ,czyli N75 do wymiany?
  14. jak końcowa stopka ? mi chodzi o tą http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_towDetail.php?wit=SKLEP&towkod=431238&typ=4614&wsk=O z tamta mi wylatuje powietrza na zimnym a na ciepłym mniej . A co do przeładowania to nie wiem czy to akurat jest to,ale przydało by się to uszczelnić i dlatego się pytam czy ktoś to wymieniał
  15. trochę cieknie ale nie aż za bardzo
  16. sprawdziłem na zimnym silniku gdzie ta nieszczelność jest i okazało się ze jest z uszczelki napinacza łańcucha . Powie mi ktoś czy z wymianą jest jakiś problem ?
  17. hhehe z humorem :gwizdanie:
  18. powiem tak jak będziesz ssał to ma być szczelne czyli wyczuwalny ciąg a jak dmuchał to niema być prawa przedmuchu
  19. kolego już zrobiłem test szczelności i tylko lekko ucieka gdzieś miedzy rura od odmy a czujnikiem temperatury muszę sprawdzić na zimnym bo wtedy wszystko jest skurczone i lepiej słychać
  20. nie no gwizdka nie mam heheh gwizd cichnie jak silnik złapie ciepła ,a wirnik jak mówisz ładnie sie obraca bez żadnego odgłosu będę myślał w następnym tygodniu nad zmienikiem rurki oleju tylko jak patrzyłem na demontaż od strony filtra oleju to nie wiem jak to odkręcić
  21. sprawdziłem niema takiego aż luzu w normie
  22. ok sprawdzę jutro jeszcze wszystko ciśnieniowo i zobaczymy czy jeszcze gdzieś puszcza[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 19:45_________________________________________________wiec sprawdziłem szczelność .. zatkałem wlot dolotu i wsadziłem butle z ciśnieniem (nie wysokim) zrobiłem tak aby od razu zobaczyć odmę czy szczelna , po wpompowaniu ciśnienia nie było słychać ulatniającego się powietrza jak wtedy . Ale gdy dobrze się wsłuchałem było słychać lekkie puszczanie w okolicach czujnika temperatury a rura odmy . Patrzyłem na rurę ale nic nie było widać ;/ (sprawdzałem na ciepłym silniku ) , sprawdzę jeszcze na zimnym silniku czy szczelina się rozszerzyła i mam chyba przypuszczenia ze ten dźwięk co mam gdy jest zimny silnik dotyczy się puszczania ciśnienia Co stawiacie : -uszczelka pokrywy zaworów -uszczelka głowicy -rura odmy
  23. zamontowałem nowy IC niestety przeładowania dalej są ale już nie dochodzi do 1bara jak wtedy . wyglada to tak daje 3bieg gaz w deche dochodzi do 0,8-,09 bara i tak jakby falowało mocą i nagle spada do 0,6 bara i równo trzyma no i w końcu spada dalej ... a co do szarpnięć na jałowym już ustąpiły i auto jakby szybciej odpowiada na wciśnięcia gazu
  24. jutro wezmę podepnę wężyk z WG do muszli turbiny zboczymy ile mi dmuchnie (czytałem ze powinno być 0.4bara) jak będzie dalej przeładowywać to znaczy ze WG do wymiany .A jak będzie tak jak przypuszczam 0.4 bara i przy dobrym n75 , wężykach ..... to co ta nieszczelność mi zostaje IC ? czy coś namieszane w ecu [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 19:58_________________________________________________Dziś wymontowałem IC i się okazało ze sa dwie dziurki ;/ jedna na radiatorze a druga na plastyku .czy to mogło powodować przeładowywanie i lekkie szarpnięcia na jałowym?
  25. kolego jesli chodzi o te zaworki itp (N75,dv,Wg....) to niestety nikt nie jest jasnowidzem czy masz zepsuty czy nie .To są elementy które musisz sam sprawdzić niestety .Tu tylko mogą ci podpowiedzieć co może być winowajca .... Sprawdź te wszystkie rzeczy - MAF (przepływomierz), zaniża wartości lub nie wskazuje zadanych wartości - nieszczelności w dolocie - nieszczelności w układzie podciśnienia - zawór DV - zawór N75 - świece (wiek, przebieg...) - cewki zapłonowe (wiek..., przebieg, lub długotrwała jazda w stanie ubogiej mieszanki) - zatkany (!) filtr powietrza - czujnik temperatury cieczy G62 - Przepustnica (brud, brak sygnału położenia przepustnicy) - sonda lambda - pompa paliwa - filtr paliwa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.