Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KYLOMC

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KYLOMC

  1. ja wczoraj (-15-18 stopni) przejechałem 10km i było 80stopni .... tak ze to normalne przy takich temperaturach a innaczej jak masz plusowe temperatury to w 5min jest 90
  2. KYLOMC odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Odkręć kata od turbo i się przekonasz czy tam tedy wywala ale to chyba turbo do wymiany ;/
  3. ja stawiam ze turbo lekko przecieka dajmy ze audi informuje ze zużycie oleju jest w granicach 1l/10000km a 7000 juz masz to te 750ml ucieka przez uszczelki lub nawet turbo dlatego masz olej w dolocie . tak mnie sie zdaje
  4. Co do 200kkm to tak mój były mechanik mówił , a były dlatego ze hu.... mnie oszukał tak ze sory za fałszywe polecenia
  5. To sie k... a ciesz ! ze masz taki motorek
  6. mam pytanko czy tłumiki z dyfuzorem sa dobre czy kupować bez??
  7. Najpierw kolego Sprawdź Napięcie Akumulatora ,Ładowanie Aku podjedz na TRzebnicka tam za darmo ci zbadaja te bajery
  8. tak czy siak musisz wymienić olej ... on nie jest na ten przebieg ja mam 170000 i zalany półsyntetykiem a zawsze może to w jakim stopniu pomoże
  9. tez zależy ile tej kawki... jak trochę to nawet bym się nie martwił ;p i wlał bym coś gęstszego !!!!!!!!!!
  10. mineral do 1.8t ?? to moze olej po frytkach zalej A co nie wolno??[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:07_________________________________________________Zmieniaj ,Zmieniaj
  11. Z takim przebiegiem to ja juz bym lał minerala Koleżanka ma autko z przebiegiem 300000 i jej stary wlał syntetyk tak wypłukało ze po miesięcznej jedzie oleju juz nie było wlała mineralna , Doctora i sinik odżył
  12. nom.... najlepiej by było
  13. Lepiej nie dłub nic w przepływce bo zniszczysz to jest bardzo czułe urządzenie ! A do tego szarpania to sprawdź odme a lepiej
  14. mi się kreci wiatrak cały czas a temperatura normalnie dochodzi 90stopni
  15. Świece juz zamówiłem i tak miałem kupić ;p Cewki będę sprawdzał jutro ,a czy da rade sprawdzić je na kompie ? A z tym ciśnieniem to na dniach sprawdzę jak czas będzie na razie zobaczę jak wymienię te świece.... Z sondą to też po wymianie świec [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 18:42_________________________________________________W piątek wymieniłem filtr paliwa a w sobotę wlałem preparat do czyszczenia wtrysków pojeździłem trochę i co się okazało już nie telepało ) równiutko teraz chodzi . Tak ze jestem zadowolony ze cewki nie będę musiał wymieniać pozdr
  16. kurcze nie wiem ;/ Świece , Cewki ,Wtryski jak to wogule sprawdzić
  17. kurczeee oby nieeee ((( a jak to sprawdzić
  18. Dodam ze jedyny błąd to podgrzewacz sondy lambda ...
  19. Mam pytanko do was co może być przyczyna przerywania silnika na vagu obroty skaczą 880-910 , parę miesięcy temu aż tak nie telepało buda a teraz no comment ... Dzieje się to na zimnym jak i na ciepłym silniku ...Co to może być? aha dzieje sie to na biegu jałowym?
  20. KYLOMC odpowiedział(a) na radi temat w 1.8T
    ajajaj po co ten olej na darmo kase wywaliłes ...najpierw cisnienie zbadać i jak jest ok to czujnik wymienić a jak złe to jak kolega mówi wyżej tam jest taka jakby sprężynka
  21. to trzeba zakupić lub na jakiegoś spota podlecieć
  22. jak wyżej napisem ze coś jeszcze elektryk zrobił ale nie wiem co niestety;/ polecam na kompa dać autko
  23. Oczywiście tylko po jakimś czasie blok pękł i sie pożegnałem z golfiorem a teraz mam to cudenko
  24. miałem cos podobnego w golfie tez myslałem ze to pompa nawet wmontowałem zaworek zwrotny ale nic nie pomogło ..... dałem do elektryka i ten cos tam zrobił i kazał nowy aku kupić
  25. a to nie czujnik hmmmmm jak zaczęło ci sie dziać tak od wmontowania turbawki to turbawka zle zregenerowana !!!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.