Treść opublikowana przez KYLOMC
-
[B5 ADR] Jaki powinien być zbiorniczek wyrównawczy?
ja wczoraj (-15-18 stopni) przejechałem 10km i było 80stopni .... tak ze to normalne przy takich temperaturach a innaczej jak masz plusowe temperatury to w 5min jest 90
-
[B5 AWM] Nietypowy problem-turbo czy silnik??
Odkręć kata od turbo i się przekonasz czy tam tedy wywala ale to chyba turbo do wymiany ;/
-
[B5 ANB] 1.5l oleju na 7000km - czy to dużo?
ja stawiam ze turbo lekko przecieka dajmy ze audi informuje ze zużycie oleju jest w granicach 1l/10000km a 7000 juz masz to te 750ml ucieka przez uszczelki lub nawet turbo dlatego masz olej w dolocie . tak mnie sie zdaje
-
[B5 ANB] 1.5l oleju na 7000km - czy to dużo?
Co do 200kkm to tak mój były mechanik mówił , a były dlatego ze hu.... mnie oszukał tak ze sory za fałszywe polecenia
-
[B5 ANB] 1.5l oleju na 7000km - czy to dużo?
To sie k... a ciesz ! ze masz taki motorek
-
[B5 ABC] Głeboki bas, ale nie pierdzioch, jak to uzyskać??
mam pytanko czy tłumiki z dyfuzorem sa dobre czy kupować bez??
-
[B5 AFN] Na ułamek sekundy auto gaśnie, zeruje licznik.
Najpierw kolego Sprawdź Napięcie Akumulatora ,Ładowanie Aku podjedz na TRzebnicka tam za darmo ci zbadaja te bajery
-
[B5 ANB] 1.5l oleju na 7000km - czy to dużo?
tak czy siak musisz wymienić olej ... on nie jest na ten przebieg ja mam 170000 i zalany półsyntetykiem a zawsze może to w jakim stopniu pomoże
-
[B5 ANB] 1.5l oleju na 7000km - czy to dużo?
tez zależy ile tej kawki... jak trochę to nawet bym się nie martwił ;p i wlał bym coś gęstszego !!!!!!!!!!
-
[B5 ANB] 1.5l oleju na 7000km - czy to dużo?
mineral do 1.8t ?? to moze olej po frytkach zalej A co nie wolno??[br]Dopisany: 06 Grudzień 2010, 21:07_________________________________________________Zmieniaj ,Zmieniaj
-
[B5 ANB] 1.5l oleju na 7000km - czy to dużo?
Z takim przebiegiem to ja juz bym lał minerala Koleżanka ma autko z przebiegiem 300000 i jej stary wlał syntetyk tak wypłukało ze po miesięcznej jedzie oleju juz nie było wlała mineralna , Doctora i sinik odżył
-
[ALL B5] Olej w zbiorniczku wyrównawczym
nom.... najlepiej by było
-
[B5 AEB] Przepustnica buczy cały czas, szarpie podczas jazdy
Lepiej nie dłub nic w przepływce bo zniszczysz to jest bardzo czułe urządzenie ! A do tego szarpania to sprawdź odme a lepiej
-
[ALL B5] Silnik nie lapie 90*C, wiatrak włącza się zaraz po rozruchu
mi się kreci wiatrak cały czas a temperatura normalnie dochodzi 90stopni
-
[B5 AEB] Talepie buda, silnik jakby przerywa
Świece juz zamówiłem i tak miałem kupić ;p Cewki będę sprawdzał jutro ,a czy da rade sprawdzić je na kompie ? A z tym ciśnieniem to na dniach sprawdzę jak czas będzie na razie zobaczę jak wymienię te świece.... Z sondą to też po wymianie świec [br]Dopisany: 25 Listopad 2010, 18:42_________________________________________________W piątek wymieniłem filtr paliwa a w sobotę wlałem preparat do czyszczenia wtrysków pojeździłem trochę i co się okazało już nie telepało ) równiutko teraz chodzi . Tak ze jestem zadowolony ze cewki nie będę musiał wymieniać pozdr
-
[B5 AEB] Talepie buda, silnik jakby przerywa
kurcze nie wiem ;/ Świece , Cewki ,Wtryski jak to wogule sprawdzić
-
[B5 AEB] Talepie buda, silnik jakby przerywa
kurczeee oby nieeee ((( a jak to sprawdzić
-
[B5 AEB] Talepie buda, silnik jakby przerywa
Dodam ze jedyny błąd to podgrzewacz sondy lambda ...
-
[B5 AEB] Talepie buda, silnik jakby przerywa
Mam pytanko do was co może być przyczyna przerywania silnika na vagu obroty skaczą 880-910 , parę miesięcy temu aż tak nie telepało buda a teraz no comment ... Dzieje się to na zimnym jak i na ciepłym silniku ...Co to może być? aha dzieje sie to na biegu jałowym?
-
[B5 AEB] Migajaca kontrolka oleju
ajajaj po co ten olej na darmo kase wywaliłes ...najpierw cisnienie zbadać i jak jest ok to czujnik wymienić a jak złe to jak kolega mówi wyżej tam jest taka jakby sprężynka
-
[B5 AEB] Auto długo kręci po dłuższym postoju, czy to pompka paliwa?
to trzeba zakupić lub na jakiegoś spota podlecieć
-
[B5 AEB] Auto długo kręci po dłuższym postoju, czy to pompka paliwa?
jak wyżej napisem ze coś jeszcze elektryk zrobił ale nie wiem co niestety;/ polecam na kompa dać autko
-
[B5 AEB] Auto długo kręci po dłuższym postoju, czy to pompka paliwa?
Oczywiście tylko po jakimś czasie blok pękł i sie pożegnałem z golfiorem a teraz mam to cudenko
-
[B5 AEB] Auto długo kręci po dłuższym postoju, czy to pompka paliwa?
miałem cos podobnego w golfie tez myslałem ze to pompa nawet wmontowałem zaworek zwrotny ale nic nie pomogło ..... dałem do elektryka i ten cos tam zrobił i kazał nowy aku kupić
-
[B5 AEB] Temperatura silnika (cieczy chlodzacej)
a to nie czujnik hmmmmm jak zaczęło ci sie dziać tak od wmontowania turbawki to turbawka zle zregenerowana !!!!