Treść opublikowana przez KYLOMC
-
[B5 AEB] Koło pasowe Wału korbowego
te własnie koło mi skacze na jałowym dlatego wymieniam bo pewnie ta guma poszła
-
[B5 AEB] Koło pasowe Wału korbowego
nom cenna nowego i oryginalnego to koszmar ale znalazłem po zajebiiiii..j cenie http://www.allegro.pl/item1077902228_nowe_kolo_pasowe_audi_a4_a6_vw_passat_058105251e.html co o tym myślicie ?
-
[B5 AEB] Koło pasowe Wału korbowego
możesz podać to i to
-
[B5 AEB] Koło pasowe Wału korbowego
Witam gdzie mogę znaleźć koło pasowe Wału korbowego do mojego silniczka ? i za ile ?? pozdroo
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
ja mądrzejszy ja zielony raczej jestem za tydzień poszukam który to kabel , narazie mi sie nie spieszy pozdroo
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
i przy okazji bezpieczniki mi popali
-
[B5 AEB] Domykanie szyb z pilota
JA mam inne kostki niż te na zdjęciu i niema żadnego czerwono brązowego kabla wiec co mam zrobić żeby mię się tez domykały ? auto z 98r 10 miesiąc tak to wygląda u mnie :
-
[B5 AFN] Zatarta sprężarka
A ja chciałem się spytać czy jak ściągnę napęd klimy (pasek) i włączę silnik to nic się nie stanie?? można tak robić ??
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Aha dokładnie nie przeczytałem ze to 3 lata temu było tez myślę nad ściema lampek ale boje sie ze mi to nie wyjdzie pewnie ciężko się zakłada taka folie ..
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Piękne autko !!! Dużo pracy przy nim zrobiłeś gratuluje... Jak przyciemniłes lampy tylne ? Folia ? pozdrawiam
-
[B5 AEB] Test Pipe Wymiary
fajnie jak ktos by mial juz.gotowe wymiary
-
[B5 AEB] Test Pipe Wymiary
Witam Mam pytanie do was czy wie ktoś jakie są wymiary tej rurki tzn. Długość ,grubość ,gwint na sondę , jaki kąt ... ogólnie potrzebuje schemat
-
[B5 AEB] Światła przeciwmgłowe ;)
Dzięki kolego
-
[B5 AEB] Światła przeciwmgłowe ;)
CZyli podpiąć bezpiecznik jaki ??
-
[B5 AEB] Światła przeciwmgłowe ;)
Witam mam poważny problem . U swego audika mam założone Światła przeciwmgłowe (samoróbka poprzedniego właściciela ) . Ostatnio wymieniałam rozrząd i z tego względu zderzak trzeba było zdejmować Oczywiście , ale po nocnej jeździe okazało się ze jeden mi nie świeci ;( Pomyślałem ze żarówka padła , ale to kabel się przypalił i jak podłączyłem to świecił i na drugi dzień chce odpalić autko a tu aku rozładowane ;//// oczywiście odłączyłem , podładowałem i odpala ... co się dzieje może ktoś by mi wytłumaczył może trzeba jakiś bezpiecznik czy coś ....
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
za 3 miechy będę myślał bo na razie nie ma funduszy bo te co mam chce żeby były na zimę także muszę kupić cały komplet z oponami a co mi proponujecie ?/
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Nie ma juz brewek dodałem fote ... i jak ???
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
ok:) dobra jutro ściągnę te rzęsiska i wstawię foty:)
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
no z allegro:) długo na nią czekałem bo kasy nie było, no ale w końcu jest:D a co do "debil look" to jakoś nie mam zastrzeżeń. Podoba mi się- kwestia gustu:)
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
pewnie jak bede jechał do jl to dam znac , a co do różnicy to twój pewnie lepszy:D
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
ja jestem jelcza ale mieszkam we wro he jeszcze sie zastanowie z tymi brwiami
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
brewki juz byly jak kupilem nawet mi one nie przeszkadzaja he ... a co do felunku to gdzies za 3 miesiace a halogeny to ktos sam se zrobil
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
a to by musiała byc cały czas
-
[B5 AEB] Brillant Blau 1.8T
Witam !!! CCCO to moje drugie wozidło , wcześniej był WV GOLF II 1.3 NZ Szczerze jebało się co chwila . Teraz jest CCCO i prawdopodobnie nie zmienię marki Moja CCCO ma silniczek 1.8T AEB z 98r. Kupiony w 2010 luty i jak na razie nie ma grubych awarii Wyposażenie Standardowe -kolor Diamond Blue -centralny zamek -2airbag -klimatronik -ABS -2 x el.szyby -el.lusterka -1x podłokietnik Wykonane zmiany: CB Radio Ściema Szyb Lampy Przednie POLIFT Podłokietnik Przedni Podgrzewane lustra Tłumik Sport ProPerfekt typ II Wskaźnik Doładowania Felgi 18'' Borbet BS Gwint TuningArt LPG Planowane mody : FMIC Większa turbinka K04 ? ... Foty : Sesja 2011-06-24 Nowe felgi 2013-06-01 Na sprężynach obniżających .. Tu na gwincie tuningArt
-
[B5 AHL] Koszt części i wymiany rozrządu
niewiem chyba jakis najlepszy:D:D:D:d