Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB] Hałas z okolic łańcuszka rorządu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem jak w temacie , czy to może być winną napinacza ? ciśnienie sprawdziłem oleju wyszło tak na rozgrzanym i lekkim ostudzeniu przy 70st. 2-3 bar na jałowym przy dodaniu gazu jest 6-7bar ,czyli ok ? jak myślicie czy to będzie napinacz czy tylko łańcuszek ?jak to sprawdzić ten napinacz czy jest ok ?

Opublikowano

Ja miałem tak samo. Rzęziło z tyłu silnika. Powodem napinacz, łańcuszek był dobry ale mechanik stwierdził żeby wymienić komplet. Teraz cisza jak makiem zasiał.

Opublikowano
  • Autor

Ile to cie wyniosło ? i jaki napinacz ?

Opublikowano

800zł wraz z robocizną, wszystko ori :naughty:

Opublikowano
  • Autor

to skąd miałeś te części ja chyba kupie te febi co myslisz?

Opublikowano

Wiesz co, mam fantastycznego mechanika i on to kupował. Co do napinaczy innych producentów to się nie wypowiem bo nie miałem do czynienia. Może ktoś inny się wypowie.

Opublikowano

Witam mam problem jak w temacie , czy to może być winną napinacza ? ciśnienie sprawdziłem oleju wyszło tak na rozgrzanym i lekkim ostudzeniu przy 70st. 2-3 bar na jałowym przy dodaniu gazu jest 6-7bar ,czyli ok ? jak myślicie czy to będzie napinacz czy tylko łańcuszek ?jak to sprawdzić ten napinacz czy jest ok ?

Jaki masz przebieg?

Opublikowano
  • Autor

180000 km ale niewiem czy prawdziwy :)

Opublikowano

Mi się wysypał przy 220 000 i wszystkie znaki na ziemi wskazują że przebieg nie kręcony :naughty: chociaż którz to wie...... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

kupiłem zestaw Febiego całość z uszczelkami ( pokrywy kpl.) 590zł ;//// ale jak trzeba wrr . mechanik krzyczy za wymianę 200zł dużo czy mało ?

Opublikowano

Ogólnie to chyba ujdzie, bo parę godzinek będzie grzebał, ale IMO 150 też by nie było za mało ;)

Opublikowano

Hmm dopytuję się o przebieg bo u mnie 234kkm i jak do tej pory cisza

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

jestem po wymianie mechanik nie wymienił łańcucha bo stwierdził ze jest ok ,wymienił tylko napinacz bo był walnięty, ten dolny nie trzymał . Tylko mnie wkurza ze , oczywiście go nie słychać jak w tedy . na zimnym go nie słychać a na rozgrzanym słuchać go jak sobie chodzi , czy u was tez jest tak ?

Opublikowano

jestem po wymianie mechanik nie wymienił łańcucha bo stwierdził ze jest ok

qurwa co za debil :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wymienic napinacz nie wymieniając łańcucha

skąd wiedział że jest dobry ??????

ja też podczas wymiany stwierdziałem że jest ok, tylko skąd ten hałas ????????

wymieniałem łańcuch i od razu było o niebo ciszej

Opublikowano
  • Autor

qtwa powiedział żeby łańcuszek wymienić trzeba rozwalać rozrząd cały i cały przód ;/ jak to wymienić

Opublikowano

a robi to za darmo baran jeden ?????

nie trzeba zdejmowac całego przodu

rozpinasz pasek, sciagasz pokrywę, demontujesz wałki, sciagasz i zakładasz nowy łańcuch

wyciagasz popychacze i wyciskasz z nich olej, potem składasz

podaj mail to wysle Ci manual

Opublikowano
  • Autor

luknąłem dziś na ten łańcuch i jest chyba ok według instrukcji 16 oczek a15_0193_137.png

a pokrywa nie jest starta czyli to coś innego sprawdzę ciśnienie na mocno rozgrzanym oleju

Opublikowano
  • Autor

napinacz był wymieniany , ale jak przyłożywszy ucho do pokrywy to słyszałem ze problem jest nie na łańcuchu tylko tak jakby na walku wydechowym a dokładnie w tym miejscu (zaznaczone)

panowie co to może się dziać (popychacze) ?

1285794402.jpg

Opublikowano

jaki olej lejesz ????

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.