Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Dźwięk z Silnika ?


KYLOMC

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko czy wy tez macie taki dźwięk gdy ręcznie szarpiesz silnikiem na przykład za kolektor ssący a dźwięk przypomina jakby woda się przelewała :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhahaaha ha haha ..... :kwasny: poważnie się pytam weźcie koledzy z tym samym silniczkiem sprawdźcie jak tam u was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na 1.8t nic takiego nie było :mysli:[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 22:09_________________________________________________swoja drogą jeśli szarpiesz silnikiem i na tyle się aż przechyla że słychać jak woda się przelewa to chyba poduchy od silnika sa trochę słabe :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego, a nie podskakuje Ci ten motorek? ostatnio mój brat zadzwonił,że coś przy przyspieszaniu w silniku stuka. Okazało się,że poduchy zerwane. Zostały wymienione, a ten dźwięk metaliczny to było uderzenie korka olejowego o maskę i robienie w niej wybrzuszeń :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a hmm to tego to nie wiem czy aż tak podskakuje ze wali o maskę ,bo jak przyspieszam nagle z dwójki jak i z trójki to słyszę głuche pukanie z prawego koła coś jakby waliło o karoserie wkurza mnie to bo jest dość słyszalne na zewnątrz jak otworze okno .a łańcuch to nie rozumie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo poduchu stukaja albo masz wahacz walniety u mnie taki metaliczny stuk przy przyspieszaniu i hamowaniu to byl wahacz(banan) a skoro masz dosc luzu zeby ruszyc silnikiem to tez nie dobrze a plynow pod maska nie malo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banany wymieniałem ostatnio .. dźwięk jest słyszalny gdy jadę na jedynce powoli bez gazu i wciskam sprzęgło daje dwójkę i nagle puszczam sprzęgłu i jest tak jakby stukało o karoserie w prawym kole normalnie jeżdżąc tego nie słyszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej to bedzie poducha od silnika. Zobacz jak stoisz i na luzie dajesz gazu ( gaz-i luz gaz i luz tak pare razy) jak auto sie bedzie bjac to poducha jakas Ci juz siada. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO! mialem auto B5 1.8T i jak dodawałem gazu to troche nim bujało a to przez poduszki i nie było zadnego innego dzwieku takze jak ci cos tam chlupie to mi sie wydaje ze to nie przez poduchy. A propo mam do sprzedania silnik ze skrzynia 1.8TURBO nr AEB:)

A tak kolega regulaminu nie czytał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...