-
[B5 ANB] Maglownica przekładnia
Witam wszystkich mam mały problem z przekładniom może ktoś doradzi co robic a mianowici podczas demontażu została zerwana śruba mocująca ta która jest blisko serwa hamulca po rozwierceniu uszkodziłem gwint w przekładni mam pytanie czy można dac śrube na przelot czy raczej tego nie robic pozdrawiam irek-mietek
-
[B5 ANB] Kontrolka zblokowanych hamulcow
bede sie zabierał za klocki chociarz z zewnątrz wyglądają jeszcze na dobre dzieki za pomoc wszystkim
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
witam gdzie konkretni w jaworzu w srode sie spotykacie bo mam zamiar sie wybrac?
-
[B5 ANB] Kontrolka zblokowanych hamulcow
witam wszystkich. mam pytanko podczas zapalania zimnego silnika zapala sie mi kontrolka koloru zoltego wyglad ma kola i po bokach nawias .czytalem tlumaczenie kontrolki to znaczy blokada hamulcow ale hamulce sa ok niema blokady. plyn ok .na cieplym silniku tego niema pozdrawiam i prosze o pomoc
-
[B5 AEB] Brak smarowania pomocy!!!
Miałem podobny problem w swoim audi a4 1.8 turbo poszła pompa oleju pozatym polecam umycie miski olejowej na myjni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników a4. mam na imię Irek i jestem z Bielska-Białej , posiadam audi a4 z 1999 roku z silnikiem ANB 1.8T 150PS od 2 lat i jest zauroczony tym samochodem, dopiero teraz znalazłem forum w którym mam nadzieje poznam bratnie dusze motoryzacji . Pozdrawiam
mietek-irek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta