Treść opublikowana przez !rafi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Raz wystarczy Patryku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Decyzja bedzie w srode Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A moze by sie tak przy spocic w srode ?? Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty mi to mówiłeś u dziada na parapecie ? bo coś mi dzwoni ale nie wiem w którym kościele
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kiedyś tam byłem to gość nawet gumek stabilizujących w kole kompresora nie potrafi wymienić - jeszcze śmiał twierdzić że tego się nie rozbiera - nie twierdzę że u wiktorowicza są asy ale mnie narazie nie nabili w butelkę Zobaczymy jak długo będziesz go chwalił. Nie na darmo gościu wszędzie sie reklamuje. Jak by miał tak full klientów to by tego nie potrzebował. Ja miałem z nim pewna przeprawę zresztą nie tylko ja także lepiej uważać. Robiles u niego klime? Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kiedyś tam byłem to gość nawet gumek stabilizujących w kole kompresora nie potrafi wymienić - jeszcze śmiał twierdzić że tego się nie rozbiera - nie twierdzę że u wiktorowicza są asy ale mnie narazie nie nabili w butelkę Potwierdzam, jak klima sprawa nabije od reki. W Vectrze 2 wycieki wyeliminowali i chodzila ladnie. Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Hmm, nigdzie? Taka odpowiedz mnie nie satysfakcjonuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie gdzie w E-gu warto postawić auto na wymianę rozrządu ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zyje ktos? czy wszyscy na majowke pojechali? Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Brak Raznego, nic nowego
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
aaa to nie zczailem anyway w banana lepiej sie prezentowalo wg mnie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Plasti Dip B5 custom NCS by Vario Customs | Facebook ---------- Post dopisany at 08:50 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ---------- View image: DSC 8339 A konkretnie Banana milk shake project final chapter | Facebook
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie to ze mysle, ja bede pil z Patrykiem, a ty nas odwieziesz w a5 jeszcze nie pilem w ostatecznosci B6 bez podlokietnika Grzesia nas rozwiezie. Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:53 ---------- Wiktor a tobie zalezy na cenie czy jakosci? bo jak na cenie to mam klienta co Ci tanio zrobi, ale niekoniecznie dobrze Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiu u Vario moj Corsa z wnekami to 1900zl, bez 1700. Anyway sam spbie bym sprawil pistolet i prysbal Corsiane Spocimy sie? Bo bym browara wiosennego spil w dobrym towarzystwie, Grzesiu nie pije, a Dziada zamiejscowy, wiec Patryk mamy transport Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zima znika powoli to moze by jakiegos spota uskutecznic ? Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wesolych ludziska Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak wiosna przyjdzie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Grzesiu, ktory juz raz wymieniasz szybe? Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak. Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Z mazur? nam blizej nad morze niz na mazury Wysłane z mojego GT-P1000 za pomocą Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Az jutro odpale wieczorem w aucie i bede wolal Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
LPG power zmienię listwę wtryskową to dopiero będzie się zbierać
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nastepnym razem Grazny na czas niech przyjedzie i z 5 stopni wiecej Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Czarne szyby z tylu i lusterko nie potrzebne Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wychodzi ze czwartek. Wezmie ktos kompa? Wysłano z HTC Desire z użyciem Tapatalk