Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

!rafi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez !rafi

  1. Jest jeszcze druga opcja, znowu go stac na Audi
  2. jutro przyjeżdża 2 oglądać. kurcze cały dzień miałem doła bo telefon milczał (a tu ważna każda godzina:wink:) aż tu przyszła 20 godzina i 4 telefony. oby max do końca tygodnia poszedł. a co co tu sie dzieje? Czemu pasek do Żyda ? Bo VW
  3. My tu gadu gadu, a Dziad nie chce piwaa , wiec wpadsamy Patryk na murek na piwo, ok?
  4. Taaaaa, ja i wlasciel VW to dwie rozne osoby
  5. Bielik spoko aczkolwiek na twoja odpowiedzialnosc
  6. Nowe w salonach maja wiecej trzeba przywrocic do stanu faktycznego, mam nadzieje ze sie uda.
  7. Nic nie kupil, odmlodzil swoje przez przypadek
  8. No to niech sie sadzi, widzialy galy co braly, nic Ci nie udowodni. W koncu mieszkamy w Polsce. Nikt mu umowy nie kazal podpisywac, wiec niech sie teraz faka
  9. Vag eeprom programmer program, który sam kręci liczniki ---------- Post dopisany at 15:12 ---------- Poprzedni post napisany at 15:10 ---------- W sumie to się jeszcze okaże czy znam poprawny PIN
  10. Od dzisiaj jestem posiadaczem Audi A4 z 0 przebiegiem :grin: Dziad mi świadkiem
  11. Najwazniejsze ze zadoeolony. Teraz tylko opic z gestem trzeba
  12. Daleko nie mam, pojawic sie moge
  13. dziś? Patryk kiedy odbierasz furmankę ...mamy też gości klubowiczów w Hotelu Elbląg...Można by ich jakoś ugościć ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ---------- kutfa , chętnych widzę w CH jak zawsze , można by było połączyć spota gościnnego, z prezentacją Hondy( Patryk) i passka (bielik) i z zobaczeniem dawno niewidzianego kolegi z wysp O moim fisie to juz nie pamietasz
  14. Git, wieczorem podjade cos sprwadzic.
  15. Patryk ?!?!?! Masz jeszcze lampe przednia, ktora wymieniales ?!?!?!?
  16. Poprawione: http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=677669
  17. Patryk to twoja ? http://m.portel.pl/ogloszenie/677669.html
  18. Patryk a CRV Ci wejdzie do garazu ? Jak nie to pamietaj ze nie mam gdzie swapa robic
  19. Buuuuu jakiś typ mi auto sprzatnal sprzed nosa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.