Treść opublikowana przez !rafi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
No to gratki
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Bez 16 pinu fis nie powinien dziala. Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pin 9 w kostce fis(nie podłączaj go nigdzie). Zła rozpiska, korzystaj z tej: Fis 20 pin 1- spalanie 2- 3- 4- 5- temperatura zewnetrzna 6- 7- 8- 9- poziom plynu w spryskiwaczach 10- 11- RESET - manetka 12- radio clock 13- radio data 14- GORA - manetka 15-radio enable 16- MASA 17- 18- DOL manetka 19-kontrola spalonych zarowek 20-
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Tak chodziło o recode, sprawdz ten pin i daj znac.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Z innego forum: "Zmienialem zegary na pelne z FIS em i okazalo sie ze w starej wtyczce brakowalo masy, wystarczylo ja podciagnac. Niebieska kostka 26 pinow pin 12 masa, vag i bledu nie ma. dzieki za pomoc." Kodowanie oczywiscie ustawiles takie jak miales w starych zegarach ?
-
Podłączenie Halogenów
Miernik w rączkę i szukasz przewodu. Jak nie masz miernika, to jedz do byle elektryka, dasz mu na piwo i znajdzie Ci odpowiedni przewód.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Daj nr bledu.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Kasowales blad? Po skasowaniu wraca?
-
Przygoda Parkingowa
Jedz do lakiernika, dowiedz sie za ile zrobi, dokladka nie koniecznie musi byc do wymiany, acz kolwiek sprawdz cene dkokladki i pisz w odwolaniu o tym.
-
Przygoda Parkingowa
Z tego co widac na zdjeciach to zderzak nie blotnik :-) pekniety jest czy tylko lakier odlecial?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Prosze sie tu nie nabijac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie moje padlo bedzie do oddania, jakby ktos szukal dupowozu, lub znal kogos kto szuka to pisac.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jutro pojade i jak bedzie handlarz to zapytam czemu tak duzo za angola :-)
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak zacznie chodzic to bedziesz wspominal czasy jak lezal ale w sumie to chyba kazdy tak samo chce wszystko od razu ---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ---------- Btw moze jakis pikczer?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie martw się, długo to nie potrwa :decayed:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bielik gratki
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wrocilem mozem pic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Z tym piciem to poczekac, az wroce do PL. Bo sie obraze.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To dobranoc ---------- Post dopisany 11-07-2014 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2014 at 21:14 ---------- 4 dni bez posta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zapodaj zxdjecie spod maski
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jak jazda za tirem to bez szalu ---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ---------- Ktora generacja gazu ? jedzie to ? czy tak srednio ? bo jesli zbyt uboga dawka to chooj go niedlugo strzelic moze, zreszta za bogata to tak samo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To ile Ci spalil na 100?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Mozba stawiac w poprzek [emoji1]
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buuu bez klimy Adam !?!?!?! po kiego wybrałeś najciaśniejsze miejsce na parkingu, jak połowa parkingu wolna !?!?!?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Trzeba opic i kto jest menel ... A kiedyś twierdziłem inaczej ? Żadne haha tylko przyjedz na porządną dzielnie wieczorkiem i pokaz to cudo :decayed: