Treść opublikowana przez !rafi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale tu ruch 1,5 miesiaca ciszy
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
sproboj nie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dawidos ja
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przecież wiesz gdzie mnie i dziadka znaleźć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wesołych Pany
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
oooo Grzegorz się pojawił
-
Lpg w 2,0 130km
Zadzwoń i zapytaj, dostaniesz info od ręki co i jak.
-
Lpg w 2,0 130km
Dzwoń i pytaj: http://www.gazbraniewo.pl/ Tylko do Braniewa, bo tam urzęduje szefo. Sam zakładałem w Braniewie i odbyło się to bezboleśnie.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja pije non stop
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dobry i mechanik. te slowa nie ida w parze.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ty nie pitol, też byś mógł
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może by tak w jakimś lokalu się spyknąć ? ciągle tylko ja z dziadem mamy pić ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie pitol głupot, tylko jutro niech Cie GRaźny przywiezie to walniemy browarka, albo 5- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
I tak nie wyjdzie- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Do bagaży mało bo nie kombi, ale w środku dla pasażerów jest większy od B5. Dlatego pytałem o przebieg roczny. Za dobra instalkę musisz położyć pewnie koło 3500 zł, więc zwrot po ~15tys km, chyba że jeździsz na ruskiej, to wtedy zwrot po ~27tys km(doliczyć trzeba jeszcze filtry, regulacje, droższy przeglą techniczny). Ale najciekawsze sprawa, to gdzie ten gaz założysz- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Cicho, bo zaraz się zacznie o downsizingu :grin:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A jakie ty przebiegi walisz, opłaca się LPG zakładać ?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Profil zmieniony- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Tato, czy ten samochód jest chory? - Nie synku, to diesel...- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Tak naprawiliście ?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adaś, miałbyś benzyne, nie miałbyś problemu- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadu nie dziaduj stać Cie na BMW, to stać Cie na nowe tarcze :decayed:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Może jakiś SPOT użytkowników "nie Audi" ?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryk takim zestawem latasz ? https://www.facebook.com/video.php?v=292324377595796 - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody