Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

!rafi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez !rafi

  1. Te 2 śruby nie sa pod maska, to uno a drugie nie mam pojecia, bo element trzymajacy wahacze jest sporych rozmiarow, wiec moze cos wadzic o nie. Poza tym jak odkręcisz wahacze to pamietaj o dokreceniu ich pod obciazeniem(od strony amora).
  2. ehhh poszukałbyś to byś wiedział, odkręcasz 3 śruby pod machą, jedną śrube na dole przy piascie, no i kolejna srube dluga, ktora trzyma 2 wachacze.
  3. Hmmm a sruba, ktora trzyma dwa wachacze gorne ?
  4. !rafi odpowiedział(a) na yuch temat w Nadwozie i Wnętrze
    A to sorry za wprowadzenie w blad.
  5. !rafi odpowiedział(a) na yuch temat w Nadwozie i Wnętrze
    Jak dobrze rozumiem to ty tez masz 2k rok ? Jak tak to p&p.
  6. Dobra dobra alkoholiku posiedzimy w Hani
  7. Dziadek browar? Ps. Corsa na glebie
  8. Zazdrość Panie Patryku, to jest najgorsze uczucie :grin:
  9. Pojawil sie po latach i rozpisal jak cholera
  10. Daj cene na pw.
  11. Gupki kupuja tedei bierz 1.6
  12. Fpzidu, poparzylem i sie zrobilem, ale kutfa jakos nie konca :/ jutro kurkuc i nowy/stary przewod. Pozniej sie zobaczy.
  13. u polowy czynnika nie bylo, ale okazalo sie ze wiazka elektryczna przetarta i chyba przez to sprezara nie startowala.
  14. Jupiiii, klima jutro bedzie banglac
  15. Dziadek jak zwykle glupoty gadasz, raczej moj przod pasowalby do jego tylu
  16. A co to jest pakiet sport? Bo oprocz navi wypas jak u mnie no i stoivjak kozaa jak moja, to moze ja tez mam sport
  17. Soul on wsadzil polifta do przedlifta
  18. No właśnie sprawdziłem, więc Maxi Cosi Tobi który córa używa w teście bezpieczeństwa(nie łatwego czyszczenia i innych pierdół) ADAC z bazą ma 5, a bez 4(ja nie posiadam bazy), z kolei Recaro Young Sport ma 3 gwiazdki. Porównanie tych fotelików chyba nie ma większego sensu, skoro Maxi to 9-18, a Recaro 9-36(Maxi Cosi nie posiada w swojej ofercie fotelików 9-36). Poza tym trochę herezje szerzysz pisząc, że za bazę jest punkt więcej bo łatwiejszy montaż poniżej przykład fotelika, który bez bazy ma 4 gwiazdki, a z bazą "za łatwiejszy montaż" aż 1 gwiazdkę: A z tą cena to pojechałeś nie widziałem jeszcze fotelika Maxi Cosi za 1200 zł Tobi stoi nie niecałe 700, a Recaro koło 600(cena ze sklepu Mama i Ja, więc pewnie na allegro jeszcze taniej można wyrwać), więc różnica to raptem okolica 100 zł, do połowy trochę brakuje.
  19. Ja kupilem Maxi Cosi ze wzgledu na lepsze wyniki testow, na poczatku chcialem Recaro, ale po wsadzeniu corki w jedno i drugie, zdecydowanie lepiej sie czula w Maxi Cosi. ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- Dev, co do wozka to nasza Gwiazde powozilismy wozkiem Navington Cadet gondola i spacerowka + nosidlo Maxi Cosi. Minus to male kolka z przodu, plusy to akretny przod, jeden z najlzejszych i najmniejszych po zlozeniu, kobieta w 15 sekund sklada i pakuje do auta. Navington to ten saam producent co Xlander, tyle ze Navington w wiekszosci idzie na export.
  20. No nawet ramki z tylu nie zdjal Ale doj**ali inwestycje, kiera obszyta, podlokietnik zrobiony, listwa dolna drzwi kupiona, handlarz sie wyprol ze ho ho. Szyba przednia nowa ?
  21. no to jeszcze sobie pooczeka. A ty jak tam, zadowolony ciagle?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.