Treść opublikowana przez !rafi
-
Przekładka Amorów - Pytanko
Te 2 śruby nie sa pod maska, to uno a drugie nie mam pojecia, bo element trzymajacy wahacze jest sporych rozmiarow, wiec moze cos wadzic o nie. Poza tym jak odkręcisz wahacze to pamietaj o dokreceniu ich pod obciazeniem(od strony amora).
-
Przekładka Amorów - Pytanko
ehhh poszukałbyś to byś wiedział, odkręcasz 3 śruby pod machą, jedną śrube na dole przy piascie, no i kolejna srube dluga, ktora trzyma 2 wachacze.
-
Przekładka Amorów - Pytanko
Hmmm a sruba, ktora trzyma dwa wachacze gorne ?
-
fotele skóra
A to sorry za wprowadzenie w blad.
-
fotele skóra
Jak dobrze rozumiem to ty tez masz 2k rok ? Jak tak to p&p.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dobra dobra alkoholiku posiedzimy w Hani
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek browar? Ps. Corsa na glebie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zazdrość Panie Patryku, to jest najgorsze uczucie :grin:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
+1
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ale drogo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No mowilem, ze kolo 200
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pojawil sie po latach i rozpisal jak cholera
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Daj cene na pw.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty to potrafisz sie bawic
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Gupki kupuja tedei bierz 1.6
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Fpzidu, poparzylem i sie zrobilem, ale kutfa jakos nie konca :/ jutro kurkuc i nowy/stary przewod. Pozniej sie zobaczy.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
u polowy czynnika nie bylo, ale okazalo sie ze wiazka elektryczna przetarta i chyba przez to sprezara nie startowala.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jupiiii, klima jutro bedzie banglac
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziadek jak zwykle glupoty gadasz, raczej moj przod pasowalby do jego tylu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co to jest pakiet sport? Bo oprocz navi wypas jak u mnie no i stoivjak kozaa jak moja, to moze ja tez mam sport
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Soul on wsadzil polifta do przedlifta
-
Tacierzyństwo
No właśnie sprawdziłem, więc Maxi Cosi Tobi który córa używa w teście bezpieczeństwa(nie łatwego czyszczenia i innych pierdół) ADAC z bazą ma 5, a bez 4(ja nie posiadam bazy), z kolei Recaro Young Sport ma 3 gwiazdki. Porównanie tych fotelików chyba nie ma większego sensu, skoro Maxi to 9-18, a Recaro 9-36(Maxi Cosi nie posiada w swojej ofercie fotelików 9-36). Poza tym trochę herezje szerzysz pisząc, że za bazę jest punkt więcej bo łatwiejszy montaż poniżej przykład fotelika, który bez bazy ma 4 gwiazdki, a z bazą "za łatwiejszy montaż" aż 1 gwiazdkę: A z tą cena to pojechałeś nie widziałem jeszcze fotelika Maxi Cosi za 1200 zł Tobi stoi nie niecałe 700, a Recaro koło 600(cena ze sklepu Mama i Ja, więc pewnie na allegro jeszcze taniej można wyrwać), więc różnica to raptem okolica 100 zł, do połowy trochę brakuje.
-
Tacierzyństwo
Ja kupilem Maxi Cosi ze wzgledu na lepsze wyniki testow, na poczatku chcialem Recaro, ale po wsadzeniu corki w jedno i drugie, zdecydowanie lepiej sie czula w Maxi Cosi. ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ---------- Dev, co do wozka to nasza Gwiazde powozilismy wozkiem Navington Cadet gondola i spacerowka + nosidlo Maxi Cosi. Minus to male kolka z przodu, plusy to akretny przod, jeden z najlzejszych i najmniejszych po zlozeniu, kobieta w 15 sekund sklada i pakuje do auta. Navington to ten saam producent co Xlander, tyle ze Navington w wiekszosci idzie na export.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No nawet ramki z tylu nie zdjal Ale doj**ali inwestycje, kiera obszyta, podlokietnik zrobiony, listwa dolna drzwi kupiona, handlarz sie wyprol ze ho ho. Szyba przednia nowa ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no to jeszcze sobie pooczeka. A ty jak tam, zadowolony ciagle?