Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

!rafi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez !rafi

  1. takie śmieszne tak?? Wg mnie bardzo kiedy ty chcesz na wschod jezdzic, jak w wolnym czasie bedziesz dzidzie bawic:)
  2. Byle jakie urzadzenie z androidem i automapa do tego. Wysłane z mojego GT-P1000 przy użyciu Tapatalka
  3. Nie.
  4. Kupiles jakiegos zlomka na dojazdy ? Wysłane z mojego GT-P1000 przy użyciu Tapatalka
  5. Wiem o czym piszesz, ale 20k wg mnie moze byc malo Wysłane z mojego GT-P1000 przy użyciu Tapatalka
  6. 20 to malo, VCDS to 3.5k, OpelTech z 5k lekko, juz prawie polowa, a jeszcze nie mamy wszystkich europejskich marek Wysłane z mojego GT-P1000 przy użyciu Tapatalka
  7. Kto wszystkie auta jednym kablem ogarniał ?
  8. Ale tym kablem to może Cie najwyżej wychłostać
  9. Trzeba pierw interfejs do Hanki zorganizować.
  10. A u Ciebie żaden czujnik nie działa ?
  11. Też się nad tym zastanawiałem, wsadziłem stare zegary i latało bez problemu, doczytałem że trzeba jednego kabla pozbyć się z wtyczki zegarów(który jest opisany jako A/C compressor) i zaczeło hulać.
  12. E tam, nie znacie sie wszystko wina licznika z fisem
  13. Chyba ty Uwaga uwaga zabawa konkurs, czemu Rafiemu rozlaczalo klime ?!?!!?!?!? Dziadek sie nie bawi
  14. Klima za***rdala :banan: Podziekowania dla dziada za wsparcie
  15. Piszesz o 5 generacji, jest jeszcze 6 generacja, do której grama beny nie trzeba i tak jak dziadek stwierdził, używa wtrysków benzynowych.
  16. Lepsze to. ---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:21 ---------- Tylko troche za duzo do roboty :/
  17. Patryk, a wiela ty chcesz przeznaczyć na auto ? ---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:39 ---------- Ogłoszenia - Elbląg w www.portEl.pl <--- idealny na dojazdy. Ogłoszenia - Elbląg w www.portEl.pl
  18. Nie nadaje się zbytnio do lpg.
  19. PAnie tylko nie bierz ecosmietnika czyli 16v, szukaj 8v na jednopunkcie. Chyba że zakupisz coś takiego, 2.0 duzo nie spali w tej budzie
  20. OC 400, przeglad 160, wsio robisz sam bo ciezko zj***c na twoim miejscu szukalbym diesela isuzu 1,5 pojedzie na wszystkim i rzadko pada Moze cos w sdi ? ---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- Moja jak polecisz ponad 100 to dyche lpg wciagnie, tak wiec diesel porownytwalny by byl lejac ruska

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.