Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

!rafi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez !rafi

  1. Pierwszy czlowiek, ktoory wychoojal handlarza
  2. Widac za duzo przytulil i na Tobie i go Bozia pokarala
  3. To chyba koles troche stratny na niej ? ---------- Post dopisany at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany at 19:39 ---------- W sumie szkoda ze nie wzialem nie mial bym problemu z poloska
  4. Wlot dla czujnika klimatronika.
  5. W przedlifcie jest opcja sprawdzenia plynu spryskiwaczy, ale nie dajjemy go do masy, bo wlasnie masaa daje sygnal ze brakuje plynu, przewod trza zostawic nie podlaczony.
  6. Mirk: ja sie wpialem w kostke przy samym klimatroniku i bangla.
  7. Wczoraj zapodalem temat teściowi, miał na dziś przygotować wiec mozna podjechać popołudniu lub wieczorem , bo ja dziś z maluchami w domu - gorączka u oliwki No to polecim wieczorem, a potem bro
  8. Calosc to zakupie, cala gora idzie out i jeden banan, a z reszta poczekam jeszcze bo jest git. ---------- Post dopisany 12-05-2014 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 16:50 ---------- Ściągacze do sprężyn poszukiwane, ma kto?
  9. Tak, przelacznik w schowku odlacza fizycznie poduche i jest ori
  10. A ja przynajmiej 4 do wymiany :/
  11. Zmiana kodowania nie daje oewnosci w 100% ze poduszka nie wystrzeli. Taka pewnosc jest tylko poprzez fizycznie odloczenie poduchy. W ASO nawet jak wylaczaja vagiem to daja kwit do podpisania ze robione jest to na odpowiedzialnosc wlasciela.
  12. pany wie ktos cos Wg mnie, wylaczenie imo to wylaczenie i nic wiecej nie potrzeba, a elektryk nie chce wylaczyc tylko wsadzic emulator imo, ktory udaje imo i pestki.
  13. Wiem gdzie to, znajomy podobno jest bossem. ---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ---------- Z innej beczki, poloska z paska b5 podejdzie do mnie?
  14. Na razie serwis, chyba że coś wyjdzie w praniu. ---------- Post dopisany at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ---------- Przygoda z przegubem cd. 2 tygodnie po wymianie przegub trajkocze jak tesciowa, wiec w srode jade do speca i mowie ze przegub umarl, to typ do mnie, przyjedsz w piatek. Postawilem dzis o 8 i k**wa do 16 nie mieli czasu wymienic. Zabralem nowy przegub i pojechalm fpiz*u. Omijac Jasminowa i Pomorska z daleka.
  15. Dobra, to teraz jeszcze napisz gdzie klime zrobić ?
  16. Pany, gdzie w Elblągu oprócz Mazurskiej spawają plastik ?
  17. dziadek byłbym bardzo wdzięczny To ja Ci już mogę opisać jak to będzie, Dziadek pojedzie i się wk***i, zejdzie z kultury zj**ie typa i tyle będzie z tego ---------- Post dopisany at 12:54 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- Może i fajny, pod warunkiem, że montujesz bez bazy: fotelik.info :: Emmaljunga First Class - dezinformacja w sieci - . Inna sprawa, że koszt nosidełka/fotelika nie jest jakiś mega duży, więc oszczędzanie i kupowanie używki, nie ma sensu, zważając na fakt że chodzi o bezpieczeństwo dziecka. No błagam zawróć tym w sklepie, albo gdziekolwiek, albo zapakuj do sedana Bielika, wejść wejdzie, a gdzie zakupy ? No, a z tą wózkownią to pojechałeś, no nie Btw moja żona w Łodzi jakoś bez problemu śmigała z wózkiem z gondola i zakupy po klatce, więc raczej jest to możliwe.
  18. i do tego jako pierwsze zdjęcie zderzak choojowo spasowany :polew:
  19. Nosidlo to Maxi Cosi, gorna polka jesli chodzi o testy zderzeniowe, wiecmysle ze warto, poza tym do kazdego wozka kupisz adaptery zeby nosidlo przyjebac na wozek ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 20:03 ---------- Bielik, a twoja kobita to na ktore pietro bedzie to tyrac?
  20. Ja kupywałem w Mama i Ja i jakoś tak strasznie nie przepłaciłem. A w Elblągu faktycznie troche nędza Bielik jedź z kobietą do Mama i Ja do 3city i niech sobie pojeździ różnymi wózkami po sklepie, sprzedawca pokaże co i jak ze składaniem itp itd. A później będziesz szukał necie i tyle.
  21. Nie no bez druciarstwa szukam jeszcze 1be, ale ciężko z tym do mojego motoru.
  22. Buuu, bo już mnie wk***ia wóz drabiniasty i trza coś zmienić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.