Treść opublikowana przez Tomiii
-
Fake mk1 GTD
Jak znajdzie się chętny z dobrą ofertą to czemu nie, trzeba realizować kolejne marzenie a że nie można mieć wszystkiego to mk1 musi zmienić właściciela
-
Fake mk1 GTD
- Fake mk1 GTD
- Fake mk1 GTD
Przez jednego jegomościa z mojego forum vag-czewa mega zachorowałem i ubzdurałem Sobie że chcę klasyka. Doszedłem do wniosku że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i potrzebuję dupowozu na codzień i auta na weekend. Więc wymarzony i jedyny w swoim rodzaju rarytas Jeden Osiem Turbo quattro manual usa (Qiucksilver) http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-awm-1-8t-quattro-usa-252350/ musiał iść pod młotek. Pocieszające jest to że jest w dobrych rękach bo w tych samych co do tej pory mój obecny dupovwóz czyli Passat B5 1.8T MODEL: Golf mk1 3d 1983r SILNIK: 1.6Diesel UKLAD DOLOTOWY: seria UKLAD WYDECHOWY: seria ELEKTRONIKA: seria UKLAD NAPĘDOWY: skrzynia 5 ZAWIESZENIE: gwint TA, rozpórki HM przód,tył UKLAD HAMULCOWY: seria BODY-KIT: słupki Pirelli,pasy GTI,nakładki GTI,lotka Kamei ŚRODEK: Tapicerka GTI KOŁO: BBS RM 7" 165/40 Tak wyglądał kiedyś Przemiana ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- VAG Familia w komplecie- Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Dziś w nocy 26/27 z ul. Kwiatkowskiego na Parkitce skradziono białe Audi A6 z czarnym dachem nr. rejestracyjny SC 3080K Proszę o pomoc dla kogoś kto ma jakieś info na ten temat będzie nagroda. 10.000 PLN za wskazanie miejsca gdzie znajduje się samochód... z góry dzięki za pomoc.. Numer kontaktowy 790641491 znaki szczególne - dach czarny mat.."folia", grill rs6, felgi 18" MONOBLOCK pomalowane w czarny połysk, opony toyo 215/40/18, sprężyny eibach -30mm, czarne skóry- Skradzione
Dziś w nocy 26/27 z ul. Kwiatkowskiego na Parkitce skradziono białe Audi A6 z czarnym dachem nr. rejestracyjny SC 3080K Proszę o pomoc dla kogoś kto ma jakieś info na ten temat będzie nagroda. 10.000 PLN za wskazanie miejsca gdzie znajduje się samochód... z góry dzięki za pomoc.. Numer kontaktowy 790641491 znaki szczególne - dach czarny mat.."folia", grill rs6, felgi 18" MONOBLOCK pomalowane w czarny połysk, opony toyo 215/40/18, sprężyny eibach -30mm, czarne skóry- [B5 AFN] OOOO Srebrny Czterołap w Sedanie
to koło na takim setupie mi się cholernie podoba ale zdecydowałem się na coś z pasującym et i wpadły prosiaki od Ciebie czego również nie żałuję ale patrząc na to jaki masz arsenał felg to chodzi po głowie nowe kółeczko- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
I dlatego lubię tą imprezę, inna od wszystkich:drunk:- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
No wszyscy mówią że bardzo rażą te spławikowe felgi i bardzo się rzucam w oczy- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
to jest tylko zależne od tego gdzie będzie jakaś fajna miejscówka wolna i w miarę pojemna po leci ponad 20 aut faktycznie w zeszłym roku staliśmy na górce między drzewami i była mega hooojnia, bo aut nie widać i mega mega zakurzone czyściliśmy 3 auta do zdjęć to zanim zdążyliśmy ogarnąć trzecie to pierwsze było już pokryte warstwą kurzu:kwasny: Ale to zlot piknikowy i oprócz aut liczy się dobry klimat- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
oczywiście To do styknięcia się na Nysie Tylko że będę stał z chłopakami ze swojego klubu vag-czewa ale oczywiście na bajerę podejdę lub na fotki pojadę jak będę w stanie- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
oczywiście- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
właśnie sam ma dylemat- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
który??- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
Oli dzięki za pomoc- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
dawali to brałem:wink:- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
Wyszukiwany od dłuższego czasu gwintek dotarł a jak rozpakowywałem przesyłkę to byłem podniecony jak prawiczek przed pierwszą masturbacją- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
Zawieszenie gwintowane FK A4 B5 QUATTRO S4 Gwint (3245641741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Banan w hoooj- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
Pucha fuoro 24,5 + biała baza mat 22,5 ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 14:43 ----------- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
Motip fluo- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
układ jest 2.5" z tłumikiem przelotowym tym co na foto i końcowy ori, wiec niema mowy żeby było głośno jest tylko delikatny pomruk, dźwięk wydechu przy większych prędkościach jest na tyle delikatny że równoważy się z dźwiękiem wkręcającego się silnika nie wiem czy to jasno wyjaśniłem ale jest basowy pomruk słyszany w środku ale nie jest uciążliwy dla ucha ---------- Post dopisany 06-05-2013 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 17:06 ---------- Moja B5 Familia 445KM Kierownik też musi się jakoś prezentować ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 15:51 ---------- Halucynajca, hemoglobina, dwutlenek węgla ale jeszcze nie skończone- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
2,5"- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
200pln a czy dobrze to nie wiem, bo wczoraj zapalił się check jeszcze nie podpinałem pod vaga ale to pewnie "oszukiwacz 2 sondy" nie działa jak powinien albo moje auto jest inteligentniejsze:wink:- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
dopiero teraz zauważyłeś Dopiero teraz temat odkopałem- [B5 AWM] 1.8T quattro usa
dopiero teraz zauważyłeś - Fake mk1 GTD