Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tomiii

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tomiii

  1. Tomiii odpowiedział(a) na Tomiii temat w Inne marki
    Jak znajdzie się chętny z dobrą ofertą to czemu nie, trzeba realizować kolejne marzenie a że nie można mieć wszystkiego to mk1 musi zmienić właściciela
  2. Tomiii odpowiedział(a) na Tomiii temat w Inne marki
  3. Tomiii odpowiedział(a) na Tomiii temat w Inne marki
  4. Tomiii opublikował(a) temat w Inne marki
    Przez jednego jegomościa z mojego forum vag-czewa mega zachorowałem i ubzdurałem Sobie że chcę klasyka. Doszedłem do wniosku że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego i potrzebuję dupowozu na codzień i auta na weekend. Więc wymarzony i jedyny w swoim rodzaju rarytas Jeden Osiem Turbo quattro manual usa (Qiucksilver) http://a4-klub.pl/b5-a4-s4-rs4-74/b5-awm-1-8t-quattro-usa-252350/ musiał iść pod młotek. Pocieszające jest to że jest w dobrych rękach bo w tych samych co do tej pory mój obecny dupovwóz czyli Passat B5 1.8T MODEL: Golf mk1 3d 1983r SILNIK: 1.6Diesel UKLAD DOLOTOWY: seria UKLAD WYDECHOWY: seria ELEKTRONIKA: seria UKLAD NAPĘDOWY: skrzynia 5 ZAWIESZENIE: gwint TA, rozpórki HM przód,tył UKLAD HAMULCOWY: seria BODY-KIT: słupki Pirelli,pasy GTI,nakładki GTI,lotka Kamei ŚRODEK: Tapicerka GTI KOŁO: BBS RM 7" 165/40 Tak wyglądał kiedyś Przemiana ---------- Post dopisany at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany at 09:38 ---------- VAG Familia w komplecie
  5. Dziś w nocy 26/27 z ul. Kwiatkowskiego na Parkitce skradziono białe Audi A6 z czarnym dachem nr. rejestracyjny SC 3080K Proszę o pomoc dla kogoś kto ma jakieś info na ten temat będzie nagroda. 10.000 PLN za wskazanie miejsca gdzie znajduje się samochód... z góry dzięki za pomoc.. Numer kontaktowy 790641491 znaki szczególne - dach czarny mat.."folia", grill rs6, felgi 18" MONOBLOCK pomalowane w czarny połysk, opony toyo 215/40/18, sprężyny eibach -30mm, czarne skóry
  6. Tomiii odpowiedział(a) na pre_pl temat w Lifestyle i Hydepark
    Dziś w nocy 26/27 z ul. Kwiatkowskiego na Parkitce skradziono białe Audi A6 z czarnym dachem nr. rejestracyjny SC 3080K Proszę o pomoc dla kogoś kto ma jakieś info na ten temat będzie nagroda. 10.000 PLN za wskazanie miejsca gdzie znajduje się samochód... z góry dzięki za pomoc.. Numer kontaktowy 790641491 znaki szczególne - dach czarny mat.."folia", grill rs6, felgi 18" MONOBLOCK pomalowane w czarny połysk, opony toyo 215/40/18, sprężyny eibach -30mm, czarne skóry
  7. to koło na takim setupie mi się cholernie podoba ale zdecydowałem się na coś z pasującym et i wpadły prosiaki od Ciebie czego również nie żałuję ale patrząc na to jaki masz arsenał felg to chodzi po głowie nowe kółeczko
  8. I dlatego lubię tą imprezę, inna od wszystkich:drunk:
  9. No wszyscy mówią że bardzo rażą te spławikowe felgi i bardzo się rzucam w oczy
  10. to jest tylko zależne od tego gdzie będzie jakaś fajna miejscówka wolna i w miarę pojemna po leci ponad 20 aut faktycznie w zeszłym roku staliśmy na górce między drzewami i była mega hooojnia, bo aut nie widać i mega mega zakurzone czyściliśmy 3 auta do zdjęć to zanim zdążyliśmy ogarnąć trzecie to pierwsze było już pokryte warstwą kurzu:kwasny: Ale to zlot piknikowy i oprócz aut liczy się dobry klimat
  11. oczywiście To do styknięcia się na Nysie Tylko że będę stał z chłopakami ze swojego klubu vag-czewa ale oczywiście na bajerę podejdę lub na fotki pojadę jak będę w stanie
  12. oczywiście
  13. właśnie sam ma dylemat
  14. który??
  15. Oli dzięki za pomoc
  16. dawali to brałem:wink:
  17. Wyszukiwany od dłuższego czasu gwintek dotarł a jak rozpakowywałem przesyłkę to byłem podniecony jak prawiczek przed pierwszą masturbacją
  18. Zawieszenie gwintowane FK A4 B5 QUATTRO S4 Gwint (3245641741) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Banan w hoooj
  19. Pucha fuoro 24,5 + biała baza mat 22,5 ---------- Post dopisany 11-05-2013 at 13:47 ---------- Poprzedni post napisany 08-05-2013 at 14:43 ----------
  20. Motip fluo
  21. układ jest 2.5" z tłumikiem przelotowym tym co na foto i końcowy ori, wiec niema mowy żeby było głośno jest tylko delikatny pomruk, dźwięk wydechu przy większych prędkościach jest na tyle delikatny że równoważy się z dźwiękiem wkręcającego się silnika nie wiem czy to jasno wyjaśniłem ale jest basowy pomruk słyszany w środku ale nie jest uciążliwy dla ucha ---------- Post dopisany 06-05-2013 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 04-05-2013 at 17:06 ---------- Moja B5 Familia 445KM Kierownik też musi się jakoś prezentować ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 06-05-2013 at 15:51 ---------- Halucynajca, hemoglobina, dwutlenek węgla ale jeszcze nie skończone
  22. 2,5"
  23. 200pln a czy dobrze to nie wiem, bo wczoraj zapalił się check jeszcze nie podpinałem pod vaga ale to pewnie "oszukiwacz 2 sondy" nie działa jak powinien albo moje auto jest inteligentniejsze:wink:
  24. dopiero teraz zauważyłeś Dopiero teraz temat odkopałem
  25. dopiero teraz zauważyłeś

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.