-
[ALL B5] Zacisk hamulcowy A4 a A4 quattro
Dzięki wielkie za pomoc. Rozwialiście wszelkie moje wątpliwości
-
[ALL B5] Zacisk hamulcowy A4 a A4 quattro
A to bez problemu można przekładać te mocowania? Jeszcze takie pytanie: ten zacisk z lewej to wg. Ciebie jest prawy czy lewy? bo mam pewne podejrzenia że sprzedający coś oszukuje
-
[ALL B5] Zacisk hamulcowy A4 a A4 quattro
Takie wystarczą czy jeszcze inne zrobić?
-
[ALL B5] Zacisk hamulcowy A4 a A4 quattro
Dzięki za odzew. Ale porównując żeliwny z Q i od zwykłej wersji to jest właściwie identyczny tzn. prawy tylny z Q będzie pasował na prawą tylną stronę do wersji bez Q? Czy trzeba je zamieniać np. prawy z Q na lewą stronę w standardowej wersji? Posłużę się obrazkiem zamieszczonym poniżej. Są tam 2 zaciski: jeden zwykły i jeden z Q
-
[ALL B5] Zacisk hamulcowy A4 a A4 quattro
Witam, orientuje się ktoś czy tylne zaciski hamulcowe z A4 quattro będą pasowały do zwykłej wersji A4?
-
[B5] Zacisk hamulcowy
Witam, orientuje się ktoś czy tylne zaciski hamulcowe z a4 quattro będą pasowały do zwykłej wersji a4?
-
[B5 1Z] Nie łączy sie z silnikiem
Szkoda, że nie wiesz co było przyczyną bo być może by coś się wyjaśniło u mnie.
-
[B5 1Z] Nie łączy sie z silnikiem
Witam, trochę odświeżę temat. Od jakiegoś czasu też mam problem z połączeniem się z silnikiem przez VAGa. Wcześniej normalnie bez problemów wszystko łączyło i można było odczytać błędy itp. Próbowałem kilkoma programami i dalej nic. Emulator żaden na pewno nie jest założony, próbowałem przestawiać czas i prędkość danych w ustawieniach portu usb lecz to też nie skutkuje. Dodam, że kabel jest ok gdyż w innym aucie nie występuje ten problem. Proszę o jakieś rady.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie. Mam nadzieję, że zdobędę cenną wiedzę na tym forum o Audi. Samochód: Audi A4 95r. 1.6 102KM
ooryginall
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta