Treść opublikowana przez szermi
-
[B6 AVF] Wszystko z tempomatem oki a nie działa
ten pierwszy nie zauważył i twierdził że czujnik sprzęgła ( fachowo przełącznik sprzegła w audi się nazywa) jest okey i problem w oprogramowaniu sterownika. a drugi wsadził na kompa i pokazało mu że tempomat ma błąd sygnału czy coś takiego ale pokazało też że sprzęgło jest na 100 czyli tak jakby było wciśnięte cały czas, no to torpeda do serwisu audi zakup czujnika 57 zł i 15 minut i gotowe. działa :> dodam tylko że 4 godziny sie gość mordował a ja mu mówiłem żeby czujnik sprawdził no i się upierał że wszystko jest okey
-
[B6 AVF] Wszystko z tempomatem oki a nie działa
Już oki działa ekktryk był cienki a i chyba uprawnienia ma tylko do 3,5 v W cztery godziny nie mógł się uporać co innemu zajęło 15 minut. Mogę polecić jakby co oczywiście tego dobrego
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze raz chciałbym się zapytać, czy jest mozliwość abym podjechał gdzieś w Krakowie z niedziałjacym tempomatem. Elektryk aktywował wszystko niby wszystko dział a czujniki też sie nie załącza. wyjeżdżam na wczasy i zależy mi na czasie. Please
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemian jaką trasa jechałeś do chorwacji. we wtorek tez frunę.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Fakt trochę się zamotałem wszystko jest napisane. Taki dzień mam zwariowany nie dość że mi krzywo założyli tapicerkę po wymianie mechanizmu (600 zł z robocizną) szyby to jeszcze ten tempomat też skasował mnie za analize a nie zrobił tego co chciałem [br]Dopisany: 14 Lipiec 2010, 19:40_________________________________________________Słuchajcie dobrzy ludzie, spocik jest we wtorek a ja wyruszam we wtorek na wczasy, czy jest możliwość abym do kogoś podjechał np w niedziele, poniedzialek aby mi pomógł zanalizować ten tempomat co z nim nie tak ?????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Chętnie bym zVagował. Byłem dzisiaj u "szpeca" od elektroniki - uaktywnił w silniku tempomat, sprawdził czujniki za przeproszeniem pedałów, manetka pokazuje że działa, błędów niema a tempomat dalej milczy. wziął kase za analize komputerową i się poddał. tempomat jest fabryczny. O której spocik i gdzie?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mam pytanko, kiedy będzie następny spocik? I czy ktoś mógłby mi pomóc w sprawie tempomatu na spocie?
-
[B6 AVF] Wszystko z tempomatem oki a nie działa
komputer pokazuje że manetka działa i daje sygnał. Gość coś wspominał żeby wgrać na nowo oprogramowanie sterownika. Ale jestem sceptyczmnie nastawiony. Umówiłem się w serwisie audi. Zobaczymy moż ecoś poradzą
-
[B6 AVF] Wszystko z tempomatem oki a nie działa
fabrycznie był założony
-
[B6 AVF] Wszystko z tempomatem oki a nie działa
Przy żadnej prędkości nie działa
-
[B6 AVF] Wszystko z tempomatem oki a nie działa
Ludzie pomóżcie, byłem na sprzawdzeniu komputerwoym tempomatu. Jest aktywowany w silniku, czujniki za przeproszeniem pedałów też działają w komputezre pokazuje że tempomat załącza się. A w efekcie nie działa. Komputer nie podaje żadnych błędów. Pomóżcie
-
[B6 AVF] Tempomat - sprawdzenie
dzieki za szybką odpowiedź.
-
[B6 AVF] Tempomat - sprawdzenie
Mam pytanie. W tej chwili nie działa mi tempomat, Czy jest mozliwość sprawdzenia czujników albo wogóle tempomatu (sprzegła, hamulca) bez diagnostyki komputerowej VAg????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witojcie, mam pytanko czy spoty są co niedzielę bo wybieram się rok czasu i nie moge jakoś trafić zawsze cos mi wypadnie. Ale teraz strace dziewictwo i przyjadę Was poznać.
-
[B6 AVF] Jaki jest rozmiar tarczy tylnej ?
Po stokroć dziękuję
-
[B6 AVF] Jaki jest rozmiar tarczy tylnej ?
Witajcie klocki mi sie z tyłu kończą i musze podac rozmiar tarcz z tyłu. A4 Avant 1,9 tdi 130 kucyków z 2004 roku.Nigdzie nie mogę znaleźć na forum. Dzięki i pozdrawiam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry witam wszystkich
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witojcies Panowie nieznacie jakiegoś dobrego blacharza i lakiernika bo jakas kutwa wjechała mi w nadkole dosyć powaznie? Może orientujecie sie jakie koszty w serwisie?
-
[ALL B6] głośność alarmu
Chyba tak ja mam dokładnie ta samo.
-
Formuła 1 2008
gdzie jest ten link do oglądania treningu w Belgii?? dobra mam sorki
-
[B6 ALT] Klimatronik, śmierdzi z nawiewów
Po podwójnym odgrzybianiu klimy dalej na początku smierdzi, zdecydowałem się na ozon koszt 100 zł. Zobaczymy co dalej. o efektach dam znać
-
[B6 AVF] głośne "pikanie" w radiu
Gdy przełaczę na Radi Zet co jakis czas jest głosne piknięcie o co chodzi zaczyna mnie to wkurzać? Radio concert fabryczne. Pomożecie. Próbowałem jakiś ustawień w menu ale lipa.
-
[B6 AVF] Jak odkręcić prawe lusterko
podważyłem ten mały trójkącik ale nie da sie go wyciągnąć. Musze odkrecać ten plastyk przy szybie czyli ściągnąc tapicerke z drzwi?????
-
[B6 AVF] Spalona żarówka STOP'u z prawej strony
Dzieki włąsnie taka kupiłem za przeproszeniem OSRAM za 3 zł polskie. :th:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzień dobry witam wszystkich!!!