-
Zlot zimowy i II urodziny klubu - gdzie robimy ??
wszyscy cisną na góry a ja polecam kaszuby http://www.zajazd-ostrzycki.com/start.htm [widziałeś ze kolega przed tobą dostał za takie coś ostrzeżenie i mimo to nic cię to nie nauczyło? TYLKO KONKRETNE PROPOZYCJE]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:oklaski:
-
[B5 1Z] nie mogę otworzyć drzwi kierowcy od środka...POMOCY
dzięki śliczne koledzy
-
[B5 1Z] nie mogę otworzyć drzwi kierowcy od środka...POMOCY
wsiadłem do auta i już nie mogłem otworzyć drzwi??? to wygląda tak jakby jakas linka puściała bo jak łapie za ten dinks to wogóle nie ma oporu... pomocy!!!!!!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B5 ADR] Moja skromna zielona fura ;)
ładne autko :oklaski: więcej fotek i daj wnętrze!- Nowicjusz - wątek powitalny
witam- [B5 1Z] moje autko 1.9 TDI
w sumie racja!!!!!!!! a co do numeru rejestracyjnego to programy graficzne robią cuda jeszcez długo potrwa żeby taki numer jeździł po ulicach w moim mieście- [B5 1Z] moje autko 1.9 TDI
Już jakiś czas temu zakupiłem A4, ale dobiero teraz maiałem chwilke żeby umięścić kilka fotek. W najbliższym czasie planuje zmiane na alu no i chyba wstawiae grila bez . http://polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/13375- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- [B5 1Z] stukot w przednim zawieszeniu??
dzięki panowie!!!!!!!!!- [B5 1Z] stukot w przednim zawieszeniu??
Witam. Kiedy jadę na prostej drodze wszystko jest OK, nic nie puka nie stuka ale kiedy np zjeżdżam z krawężnika albo jade po nierównej drodze to słychac stukanie z lewej jak i z prawej strony ( z przodu), szczególnie w momencie hamowania. Co to może być???- Nowicjusz - wątek powitalny
strzałka- Nowicjusz - wątek powitalny
witam- Nowicjusz - wątek powitalny
:oklaski: - [B5 ADR] Moja skromna zielona fura ;)
rychu
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta