-
[ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja też zmieniłem wczoraj na lato. Jak również wymyty i wypolerowany. Zima odeszła
-
[ALL B5] Co z tarczami tył ? Wymieniać?
Ok. Dzięki devastation, więc szukam ferodo
-
[ALL B5] Co z tarczami tył ? Wymieniać?
[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 21:50_________________________________________________Tarcze jednak zostają (diagnoza mechanika). Zostało tylko dobrać firmę tarcz przód i klocków. Myślę, nad ferodo, albo Bosch. Jakie polecacie?
-
[ALL] Przyciemnianie przednich bocznych szyb
Ja też miałem taką sytuację ( zatrzymała mnie policja i powiedzieli, albo zdrapuję folię, albo dowodzik ) Zdzierałem w domu, ale jes to czasohłonne . Teraz już nie przyciemniam przednich bocznych i jeżdżę spokojniej.
-
[ALL B5] Co z tarczami tył ? Wymieniać?
Sorki, nieznam się na mechanice (a sam nie zaglądałem) więc myślałem, że w każdych są łożyska A co do zdjęć, to jak znajdę czas jutro to zrobięfotki i wkleję.
-
[ALL B5] Co z tarczami tył ? Wymieniać?
Ok. a, że tak spytam jaka gróbość tarczy kwalifikuje ją do wymiany?
-
[ALL B5] Co z tarczami tył ? Wymieniać?
Też tak myślałem tymbardziej, że tylne tarcze trzeba wymieniać z łożyskiem, a to już znowu dodatkowy koszt
-
[ALL B5] Co z tarczami tył ? Wymieniać?
Mam pytanie? Potrzebuję wymienić tarcze + klocki z przodu. Natomiast z tyłu kończą się tylko klocki (tarcze mogły by jeszcze być). Dlatego zastanawiam się czy wymienić za jednym razem wszystko, czy tylko klocki a tarcze jeszcze zostawić.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
zawsze możesz wziąć Marioliniego i pojechac na Równice lub Salmopol
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nic z tych żeczy, ogólnie to też nie lubie takiego syfu, bynajmniej nie w taką porę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
pogoda jak dla mnie
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
WITAM! WITAM! :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mieszkam w Ustroniu woj. Śląskie. Moją nową ''zabawką'' jest Audi A4 1.9 tdi Quattro 116KM z 2000 roku. Moja historia z Audi to A4 1.8 Turbo z 1996r., a następnie A6 C5 2.8 Quattro. No i teraz powróciłem znowu do A4 :> - Nowicjusz - wątek powitalny
zibuś
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta