Treść opublikowana przez rado123
-
[B5 1Z] Rzęzi sprężarka po nabiciu klimy
a ja myślę,że masz za dużo gazu nabite w okład i dlatego chodzi głośno sprężarka.Może się myle,ale lepiej to też sprawdz
-
[ALL B5] Włącza się alarm
słyszałem,że też od ciepła może się właczać.czy jest taka możliwość?
-
[ALL B5] Włącza się alarm
samochód stoi zamknięty i po jakimś czsie sie włącza alarm.
-
[ALL B5] Włącza się alarm
właśnie niewiem.ma dodatkowego pilota nie w kluczyku
-
[ALL B5] Włącza się alarm
mam problem od jakiegoś czasu włącza sie alarm w samochodzie i niewiem co się dzieje.wszystko jest pozamykane.dodam,że mam czujki ruchu.
-
[ALL B6] 1.9 TDI wyrzuca olej w tłumik, biały dym.
jak chcesz to moge ci dać robrego goscia co naprawja turbo.sam naprawiam teraz.regeneracja kosztuje 1200 maxxxx
-
[B5 AFN] Montaż sportowego tłumika
a co musze zmienić żeby było dobrze i fajnie
-
[ALL B5] Mam audi 97r i chcę zmienić kierę- jaką proponujecie.
mam audi 97r i chce zmienić kiere jaką proponujecie.chciałbym taka od 2007r
-
[B5 AFN] Montaż sportowego tłumika
no chodzi mi o jakiś końcowy tłumik remusa lub ultera
-
[B5 AFN] Montaż sportowego tłumika
czy w dizlu sprawdzi się sportowy tłumik
-
[B6 AWX] Brakuje mocy- czy to turbo?
ja miałem to samo.wychodził błąd sterownik podciśnienis a okazało się,że kierownica się zacina i traci moc.zrobiłem turbinke i śmigam dalej
-
[B5 AFN] Bierze olej po regeneracji
w poznaniu.i powiem,że nie raz już tam robiłem i zawsze było oki
-
[B5 AFN] Bierze olej po regeneracji
właśnie nigdzie nie leci bo już patrzyłem.a pozatym tam było wymieniane te cięgno co reguluje ciśnieniem i nic więcej bo reszta jest dobra.przed zrobieniem niebrał nawet kropli.
-
[B5 AFN] Bierze olej po regeneracji
regenerowałem turbine i po trzech dniach jazdy musiałem wlać 300ml oleju do silnika.wczesniej nie brał mi oleju.co może się dziać.dodam,że zrobiłem jakieś 200 km.
-
[B5 AFN] Brak wspomagania
Wlałem oryginalny zielony VW. Jak wyczyścić układ kierowniczy?
-
[B5 AFN] Brak wspomagania
a dodam jeszcze,że jak zalałem nowy płyn to po kilku dniach ma taki grafitowy kolor
-
[B5 AFN] Brak wspomagania
Witam.Mam problem ze wspomaganiem kierownicy jak jest zimne auto.dopuki sie nie rozgrzeje niema wspomagania tak ok 5 min.wymieniłem pompe i płyn i jest bez zmian.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam wszystkich