Przemo74

O Przemo74

Osiągnięcia Przemo74

Reputacja

1. Ok koledzy dizeki za informacje, jutro zabieram sie do roboty. o efektach oczywiście powiadomię forumowiczów.
  2. Witam kolegów Niestety w moim B5 również wystepuje problem cieknącego oleju z rurki doprowadzającej olej do turbiny. Nie jest to jakaś powalająca ilosć ale niestety mam mokrą poduszke pod silnikiem i olej ścieka na dolną osłonę silnika. Nadmieniam że turbina była osytnio wyciągana celem czyszczenia w warsztacie mechanicznym. Pytanie moje jest takie: Jakiego rodzju uszczelnienie tam wystepuje (próbowałem już dokrecić około 1/2 obrotu i jest na maks a mimo to olej dalej wycieka). Jak to ugryzć aby przestało ciec. Czy jak odkręcę ten przewód od turbiny na wyłączonym silniku to bedzie ciekł olej ? Czy można tam zastosować mosiężne uszczelnienie tzw beczułkę jak używaja gaziaże do łaczenia przewodów miedzianych w instalacjach LPG ? Czy ktoś może pokazać jak to wygląda w ETK i jakie jest tam uszczelnienie oryginalne ? Proszę o podpowiedź . Pozdrawiam
  3. ok dzieki za rady wszystkim !!! Audi oddane do blacharza no nic trza zacisnąc pasa i tyle. Pozdrawiam i dzięki. zamykam temat.
  4. Witam wszystkich bardzo serdecznie !!!!! Szanowni koledzy mam następujące pytanie ostatnimi czasy wypożyczyłem przyczepę z wypożyczalni celem przewiezienia moją niania ładunku. Dokładnie mówiąc była to lodówka w związku z tym wypożyczyłem przyczepę o wysokości 2,20m bo jak wiadomo lodówka nie może być przewożona na leżąco. W trakcie transportu tuż przed Gliwicami lekko przyhamowałem wpuszczając do ruchu autobus włączający się do ruchu. I w tym momencie wielkie huk... bryła lodu która znajdowała się na dachu przyczepy a która wcześniej była przymarznięta z impetem zleciała mi na tył audiczki. Skutek następujący całkowicie pogięta tylna klapa, uszkodzony prawy tylni błotnik. Przyczepka posiadała ważne oc. Proszę o poradę ludzi znających sie na sprawie czy w jakiś sposób mogę starać się o zwrot kosztów uszkodzonego auta???. Próbowałem z właścicielem wypożyczalni załatwić sprawę polubownie tym samym iż mam świadka że takie zdarzenie miało miejsce jednak po wizycie w/w człowiek stwierdził iż jest to niemożliwe a najprawdopodobniej ktoś szkodę zrobił mi młotkiem. Przepraszam szanownych klubowiczów ale jak usłyszałem taką opinię to obróciłem się na pięcie i do domu ..... co tu gadać jak ktoś niespełna rozumu. Proszę o poradę co mogę w tej sprawie załatwić. Nadmieniam iż moja niunia ma tylko obowiązkowe ubezpieczenie OC. Co prawda jest umowa wynajmu przyczepki która wg mnie powinna być przygotowana do jazdy - np. odśnieżona i sprawdzone czy nic nie ma na jej dachu. Szanowni klubowicze nawet sam bym nie pomyślał żeby coś takiego sprawdzić - no może to nauczka na przyszłość . Proszę o jakiekolwiek pomocne opinie czy po prostu zagryźć zęby i oddać niunię do blacharza. Pozdrawiam i czekam na info.
  5. Witam wszystkich na forum Audi A4