Treść opublikowana przez hustla
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Czekam na naprawe katalogu cen, bo cos sie spieprzylo, dam znac jak tylko sie uruchomi oki. jak coś to pisz A wiec Stabilizator przód moge dać za 400zl jezeli chodzi o tył 272zl;) Wezmę tył z obejmami gumami i śrubami
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Pisałem do Rafała jakie miałby ceny kompletu stabilizatorów ale jeszcze nie mam odpowiedzi. Jak miałbyś jakieś dobre ceny to pisz również chętnie bym łyknął taki komplecik przód+tył Też pisałem ale kumpel sprawdza mi jeszcze ceny w ASO po rabacie daj info jak byś coś wiedził Ja nadal jestem chętny jakby co
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Ktoś jeszcze jest zainteresowany zakupem tylnego stabilizatora? Może w końcu uda się przeprowadzić ten grupowy zakup
-
[B7 BLB] Pomoc w doborze sprężyn
Chyba najpopularniejsze to eibach oraz h&r. Dystrybucja eibach odbywa się np. przez stronę www.prince.com.pl.
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
Tzn. że masz zawieszenie s-line i odpowiednio kategorię wagową 7 (przód), 9 (tył). Teraz tylko sprawdź kolory na sprężynach i porównaj z kategorią wagową. Plik z oznaczeniem spreżyn jest podwieszony w tym dziale.
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
Hmm... czegos tu nie rozumiem. Samochod wyjezdza z fabryki i ma trzy rodzaje zawieszenia comfort, s-line badz sport (nadal nie wiem, czy uzywam poprawnej nazwy, ale ok). Czy przy kazdym z tych zawieszen nie jest tak, ze pupa jest nieco wyzej? Czy klient moze wybrac sobie inna kategorie wagowa jako opcje? Ja wiem, ze dopoki nie sprawdze to nie bede wiedzial, ale draze bo temat mnie interesuje Nie możesz wybrać innej kategorii wagowej. Jeżeli sprężyny będą włożone z innej kategorii wagowej to zrobił to poprzedni właściciel.
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Dobrze, że skończyło się tylko na takich kosztach. Swoja drogą to turbo dostałeś jak za darmo
-
[B7 BLB] Wysokość Zawieszenia
Może masz zmienione i źle dobrane sprężyny?
-
[ALL B6] 1BE + sprężyny eibach -30 w avancie.. ma ktoś foto?
Czyli koszt z przesyłką ok. 1000pln? Jak oceniasz współpracę tych springów z seryjnymi amortyzatorami?
-
[ALL B6] 1BE + sprężyny eibach -30 w avancie.. ma ktoś foto?
Gdzie kupiłeś te springi jeśli można wiedzieć?
-
[B7 BLB] Jaki będzie efekt gdy zlikwiduję tylny tłumik
jaki zawias chcesz włożyć?
-
[B7 BLB] Jaki będzie efekt gdy zlikwiduję tylny tłumik
Tzn. co takiego powiedzieli?
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Tako oczywiście, ale nadal masz zabierak w gnieździe wałka Co nie znaczy, że powtórzy się historia z BLB.
-
[B7 BLB] Kilka pytań
Najpewniej jest rozebrać spód auta i sprawdzić co tam tak naprawdę siedzi. Chociaż zdaje sobie sprawę że w UK może to trochę kosztować.
-
[B7 BLB] Jaki będzie efekt gdy zlikwiduję tylny tłumik
Przy przelocie dodatkowo możesz zyskać parę KM Nieco głośniejszy jest powyżej 3000 tyś. W każdym razie owocnego modzenia życzę i czekam na efekty
-
[B7 BLB] Jaki będzie efekt gdy zlikwiduję tylny tłumik
To że tłumik jest przelotowy nie zawsze znaczy, że będzie dużo głośniejszy. Jak masz możliwość to warto przejechać się taką a4 w której jest taki tłumik i będziesz mógł ocenić na własne uszy
-
[B7 BLB] Kilka pytań
Oby nie wymienili napędu pompy na taki sam. Jeżeli do wymiany doszło jeszcze w 2005 to jest na to szansa. Jak masz możliwość to warto to sprawdzić.
-
[B7 BRD] AWARIA
Wycena na sporą kwotę... Ciekawi mnie fakt całkowicie zapchanego DPFa. Jak mogło to tego dojść? Rozważ wywalenie tego wynalazku jak już uporasz się ze swapem.
-
[B7 BPW] Kolejny problem z zapalającą sie kontrolką oleju
Nie wydaje mi się żeby celowo zaprojektowali tak te elementy żeby zarabiać kasę na serwisie. Skoro klasyfikują się jako marka premium to raczej nikt nie myśli na etapie konstruowania silnika o tym, żeby motor zacierał się po 180 kkm. Wydaje mi się, że to po prostu błąd z ich strony i tyle. Problem rozwiązuje wymiana felernego napędu na ten bez wad. Oczywiście jeżeli ktoś nie wie o tej wadzie to czeka go niemiła niespodzianka, tak jak założyciela tego wątku. Paradoksalnie w tym akurat przypadku lepiej kupić samochód z DE, który ma przebieg większy niż 200k bo istnieje duża szansa, że napęd został już wymieniony. Warto też zerknąć w historię serwisową, bo jeżeli doszło do takiej wymiany, to jest tam stosowny zapis. Alternatywą jest zakup modelu z roku co najmniej 2007 - większa cena ale nie zawracasz sobie głowy napędem pompy
-
[ALL] RNS-E BOSE vs. RNS-E
To już wszystko wiadomo. Przemknęło mi kiedyś takie info na forum ale ludzie różne rzeczy piszą
-
[B7 BLB] Jaki będzie efekt gdy zlikwiduję tylny tłumik
Może pomyślisz nad czymś takim http://mgmotorsport.pl/galeria/audi-a4-3-0tdi-4x4/
-
[ALL] RNS-E BOSE vs. RNS-E
Mam nadzieję, że nie powielam wątku. Wiem, że są wersje RNS-E BOSE. Jaka jest różnica w stosunku do standardowych RNS-E - gniazda, elektronika, itd?
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Czy kolega Wąski byłby w stanie zrobić jeszcze grupowy zakup i czy ewentualnie ktoś by był chętny? Jeżeli tak, to można zrobić listę.[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 17:29_________________________________________________Nie ma chętnych?
-
[ALL B7] 1BE z zielonymi sprężynami?
To nie ja sprzedaję ale zastanawiam się nad kupnem. Jak wypadają te sprężyny w stosunku do ori? http://allegro.pl/zawieszenie-sportowe-a4-s-line-i1360872051.html
-
[ALL B7] 1BE z zielonymi sprężynami?
Panowie, orientuje się ktoś co to za sprężyny siedzą na tych amortyzatorach, bo ori to nie są http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/13/60/87/20/1360872051