Jako, że nie doczekałem się odpowiedzi w temacie 'Znaczenie ET felgi' pozwoliłem sobie skopiować pytanie do osobnego wątku.
Nie chcę powtarzać pytania ale przeszukałem wątek i nie znalazłem odpowiedzi. Czy przy obniżonym zawiasie w b7 o 20-30mm, oponach 235/40R18 felga o szerokości 8 i ET 38 będzie ok? Zależy mi na tym żeby nie była ani za bardzo schowana ani żeby za bardzo nie wystawała i żeby koło nie obcierało o nadkole przy mocniejszym dobiciu amorka. Z góry dzięki za odpowiedź.
Nie chcę powtarzać pytania ale przeszukałem wątek i nie znalazłem odpowiedzi. Czy przy obniżonym zawiasie w b7 o 20-30mm oponach 235/40R18 felga o szerokości 8 i ET 38 będzie ok? Zależy mi na tym żeby nie była ani za bardzo schowana ani żeby za bardzo nie wystawała i żeby koło nie obcierało o nadkole przy mocniejszym dobiciu amorka. Z góry dzięki za odpowiedź.
Miałem tak samo. Wymiana EGRa pomogła. Teraz tylko słyszę jakieś brzęczenie w zakresie 1500-2000 obrotów, szczególnie na 2 i 3 biegu. Myślałem, że po wymianie EGRa ustąpi ale tak się nie stało. To już jednak chyba odrębny wątek.
Podobne problemy pojawily sie u Mirona. Polecam lekture tego watku, aczkolwiek niestety nie znajdziesz w nim remedium. Mysle ze chlopaki z Egp ogarna temat bez wiekszych problemow.
Na temat instalacji JTG mysle, ze sporo informacji uzyskasz tutaj. Tak jak napisal kolega wyzej, jezeli instalacja bedzie wykonana fachowo to nie bedzie z nia problemow. Jaka kwota dysponujesz? Za ok 5000 mozesz zalozyc dobra instalacje firmy Prins.
Sa osoby, ktore maja zalozone instalacje lpg w z takim silnikiem jak twoj. Najlepiej niech one sie wypowiedza.