-
strzelanie przy skręcie
więc niema do końca zasady że lewy skręt prawy przegłub bo u mnie wyszło na odwrót do.
-
strzelanie przy skręcie
sprawdziłem wszystko, okazało sie że to był przgłub zewnętrzny prawy przy okazji wymieniłem wewnętrzny bo osłona gumowa miała dziurke malutlą i smar nią wypływał to wymieniłem całość bo podejrzewam że od nowości nie był wymieniany, po sprawdzeniu praktycznym zero problemów jak narazie po wymianie
-
strzelanie przy skręcie
nie sprawdzałem, drążek może tak stukać, to tak jak skrece kolo w prawo szybciej rusze do przodu i do tyłu jest to samo
-
strzelanie przy skręcie
witam audi a4 b6 1.9.tdi 130. strzelało mi w lewym kole przy skręcie w prawo, wymieniłem przegłub zewnętrzny lewy i dalej strzela jak na tamtym przegłubie,.
-
sprężarka klimatyzacji
witam posiadam audi a4b6 1.9tdi 130km, chce wymienić sprężarke klimatyzacji moja to denso 7SEU16C pytanie jaką kupić regenerowaną, czy zamiennik jesli zamiennik to z jakiej firmy pozdro
-
wyrzuca płyn chłodniczy dołem ze zbiorniczka przy prędkości od 170 km/h
Witam, Audi a4b6 1.9 tdi 130 silnik awx 2003 rok, mam taki problem że wyrzuca mi płyn chłodniczy ze zbiorniczka dołem przy wysokiej prędkości od 170, 200 km/h na wolniejszej jeździe się nic nie dzieje, temperatura w normie nie rośnie, rozrząd wymieniany z pompą wody ma niecałe 20 tys, wymieniłem zbiorniczek z korkiem termostat chłodnice, sprawdzałem na spaliny w układzie co2 i płyn w testerze nie zmienił koloru. Ktoś miał podobny problem
-
Czujnik płynu zbiorniczka hamulcowego
Witam, sprawdzałem dziś poziom płynu hamulcowego i wypięta był wtyczka od czujnika, podłączýłem i pokazuje bład na fisie o braku płynu hamulcowego, jak wyciągłem czujnik ze zbiorniczka i na podłączonym to błędu nie pokazuje a jak wsadze to pokazuje, kupiłem nowy czujnik i dalej tak samo czyżby coś ze zbiorniczkiem było nie tak. Można go jakoś wyczyścić w środku czy wymiana. Jak bym wymieniał zbiorniczek to nie zapowietrzą się hamulce albo sprzęgło?
-
Zawieszenie 1bv
witam , jestem po wymianie wahaczy całego kompletu, zakładałem z firmy skv i po ściagnięciu starych które były lmo i porównujac do nowych nie załwazyłem równicy w pomiarach suwmiarką swoznie wszystkie były takie same, mierząc metrem gługości whaczy taka sama wiec żadnych równic nie było, zbieżność zrobiona i wszystko jak narazie wszystko ok. pozdro
-
wahacze 1bv
witam , jestem po wymianie wahaczy całego kompletu, zakładałem z firmy skv i po ściagnięciu starych które były lmo i porównujac do nowych nie załwazyłem równicy w pomiarach suwmiarką swoznie wszystkie były takie same, mierząc metrem gługości whaczy taka sama wiec żadnych równic nie było, zbieżność zrobiona i wszystko jak narazie wszystko ok. pozdro
-
układ wspomagania
witam, mam takie pytanie w audi a4b6 1.9 dti 130 km, do układu zalany płyn czerwony niewiem kiedy i jaki, czy jak wymienię na zielony taki jaki ma być nie będzie żadnego problemu czy może być jakiś problem z przeciekaniem układu po wymianie czy coś innego sie może podziać z maglownicą albo pompą bo wszystko jest wporządku jest, ale chciałbym zeby było tak jak należy z płynami jak producent zaleca.
-
A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
Ok temat rozwiązany pasowało wszystko tylko jedno z cięgien było przygięte i dlsatego niemożna było ustawić biegów, wkońcu cisza wśodku
-
a4 b6 AVF czy to oznaka końca sprzęgła ?
Ok tylko zaproponowałem
-
Oświetlenie tablicy rej. nie dziala
Miałem to samo , blaszki w listwie zaśniedziałe, po wyczyszczeniu papietem ściernym wszystko działa
-
wahacze 1bv
Witam porównywał ktoś wahacze górne od zawieszenia 1bv do zwykłych wahaczy jak jest tak naprawdę różnica, jakieś zdjęcia
-
A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
Na wlepce mam oznaczenie avf a na bloku silnika jest awx, rozrząd mam założony do awx a sprzęgło od avf. T Witam problem z wymianą skrzyni na jem, zamontowane wszystkie części jakie były potrzebne i nieda rady wyregulować biegów albo niema wiecznego i pierwszego a reszta jest albo jest do 4 a 5i6 niema, co to moze byc bo mechanik już niewie , próbuje założyc stare cięgna co były i zobaczy co bedzie. Niewiem jak to innym pasowało że działa poprawnie wszystko. Witam problem z wymianą skrzyni na jem, zamontowane wszystkie części jakie były potrzebne i nieda rady wyregulować biegów albo niema wiecznego i pierwszego a reszta jest albo jest do 4 a 5i6 niema, co to moze byc bo mechanik już niewie , próbuje założyc stare cięgna co były i zobaczy co bedzie. Niewiem jak to innym pasowało że działa poprawnie wszystko.
wojtkos000
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta