Treść opublikowana przez wojtkos000
-
strzelanie przy skręcie
więc niema do końca zasady że lewy skręt prawy przegłub bo u mnie wyszło na odwrót do.
-
strzelanie przy skręcie
sprawdziłem wszystko, okazało sie że to był przgłub zewnętrzny prawy przy okazji wymieniłem wewnętrzny bo osłona gumowa miała dziurke malutlą i smar nią wypływał to wymieniłem całość bo podejrzewam że od nowości nie był wymieniany, po sprawdzeniu praktycznym zero problemów jak narazie po wymianie
-
strzelanie przy skręcie
nie sprawdzałem, drążek może tak stukać, to tak jak skrece kolo w prawo szybciej rusze do przodu i do tyłu jest to samo
-
strzelanie przy skręcie
witam audi a4 b6 1.9.tdi 130. strzelało mi w lewym kole przy skręcie w prawo, wymieniłem przegłub zewnętrzny lewy i dalej strzela jak na tamtym przegłubie,.
-
sprężarka klimatyzacji
witam posiadam audi a4b6 1.9tdi 130km, chce wymienić sprężarke klimatyzacji moja to denso 7SEU16C pytanie jaką kupić regenerowaną, czy zamiennik jesli zamiennik to z jakiej firmy pozdro
-
wyrzuca płyn chłodniczy dołem ze zbiorniczka przy prędkości od 170 km/h
Witam, Audi a4b6 1.9 tdi 130 silnik awx 2003 rok, mam taki problem że wyrzuca mi płyn chłodniczy ze zbiorniczka dołem przy wysokiej prędkości od 170, 200 km/h na wolniejszej jeździe się nic nie dzieje, temperatura w normie nie rośnie, rozrząd wymieniany z pompą wody ma niecałe 20 tys, wymieniłem zbiorniczek z korkiem termostat chłodnice, sprawdzałem na spaliny w układzie co2 i płyn w testerze nie zmienił koloru. Ktoś miał podobny problem
-
Czujnik płynu zbiorniczka hamulcowego
Witam, sprawdzałem dziś poziom płynu hamulcowego i wypięta był wtyczka od czujnika, podłączýłem i pokazuje bład na fisie o braku płynu hamulcowego, jak wyciągłem czujnik ze zbiorniczka i na podłączonym to błędu nie pokazuje a jak wsadze to pokazuje, kupiłem nowy czujnik i dalej tak samo czyżby coś ze zbiorniczkiem było nie tak. Można go jakoś wyczyścić w środku czy wymiana. Jak bym wymieniał zbiorniczek to nie zapowietrzą się hamulce albo sprzęgło?
-
Zawieszenie 1bv
witam , jestem po wymianie wahaczy całego kompletu, zakładałem z firmy skv i po ściagnięciu starych które były lmo i porównujac do nowych nie załwazyłem równicy w pomiarach suwmiarką swoznie wszystkie były takie same, mierząc metrem gługości whaczy taka sama wiec żadnych równic nie było, zbieżność zrobiona i wszystko jak narazie wszystko ok. pozdro
-
wahacze 1bv
witam , jestem po wymianie wahaczy całego kompletu, zakładałem z firmy skv i po ściagnięciu starych które były lmo i porównujac do nowych nie załwazyłem równicy w pomiarach suwmiarką swoznie wszystkie były takie same, mierząc metrem gługości whaczy taka sama wiec żadnych równic nie było, zbieżność zrobiona i wszystko jak narazie wszystko ok. pozdro
-
układ wspomagania
witam, mam takie pytanie w audi a4b6 1.9 dti 130 km, do układu zalany płyn czerwony niewiem kiedy i jaki, czy jak wymienię na zielony taki jaki ma być nie będzie żadnego problemu czy może być jakiś problem z przeciekaniem układu po wymianie czy coś innego sie może podziać z maglownicą albo pompą bo wszystko jest wporządku jest, ale chciałbym zeby było tak jak należy z płynami jak producent zaleca.
-
A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
Ok temat rozwiązany pasowało wszystko tylko jedno z cięgien było przygięte i dlsatego niemożna było ustawić biegów, wkońcu cisza wśodku
-
a4 b6 AVF czy to oznaka końca sprzęgła ?
Ok tylko zaproponowałem
-
Oświetlenie tablicy rej. nie dziala
Miałem to samo , blaszki w listwie zaśniedziałe, po wyczyszczeniu papietem ściernym wszystko działa
-
wahacze 1bv
Witam porównywał ktoś wahacze górne od zawieszenia 1bv do zwykłych wahaczy jak jest tak naprawdę różnica, jakieś zdjęcia
-
A4 B6 AVF - Głośna skrzynia biegów (Szumi)
Na wlepce mam oznaczenie avf a na bloku silnika jest awx, rozrząd mam założony do awx a sprzęgło od avf. T Witam problem z wymianą skrzyni na jem, zamontowane wszystkie części jakie były potrzebne i nieda rady wyregulować biegów albo niema wiecznego i pierwszego a reszta jest albo jest do 4 a 5i6 niema, co to moze byc bo mechanik już niewie , próbuje założyc stare cięgna co były i zobaczy co bedzie. Niewiem jak to innym pasowało że działa poprawnie wszystko. Witam problem z wymianą skrzyni na jem, zamontowane wszystkie części jakie były potrzebne i nieda rady wyregulować biegów albo niema wiecznego i pierwszego a reszta jest albo jest do 4 a 5i6 niema, co to moze byc bo mechanik już niewie , próbuje założyc stare cięgna co były i zobaczy co bedzie. Niewiem jak to innym pasowało że działa poprawnie wszystko.
-
a4 b6 AVF czy to oznaka końca sprzęgła ?
Ok tylko zaproponowalem
-
a4 b6 AVF czy to oznaka końca sprzęgła ?
228mm Taki numer 600004000 Ja mam po vin silnik avf a na bloku oznaczenie awx i dwumas od avf i przez to mnie zmyliło z dwumasem. A w warsztacie założyli to co im dałem i nie pasował rozrusznik i ten zestaw mi został, założony i ściągnięty nawer auto nie było odpalone
-
Wymiana sprzegla i kola dwumasowego o czym jeszcze pamietac? Tdi 130Km
Mam zestaw do sprzedania https://www.olx.pl/oferta/nowy-zestaw-sprzegla-dwumas-luk-do-audi-skoda-vw-CID5-IDrDD5W.html
-
a4 b6 AVF czy to oznaka końca sprzęgła ?
Witam, mam taki zestaw jakby trzebabyło https://www.olx.pl/oferta/nowy-zestaw-sprzegla-dwumas-luk-do-audi-skoda-vw-CID5-IDrDD5W.html
-
wysprzęglik i dwumas
zamówiłe dwumasa do avf to jutro zobacze jak będzie może się uda zwrócić
-
wysprzęglik i dwumas
a niewiem nie patrzyłem, we wlepce pod siedzeniem mam avf i po vin też a na bloku jest oznaczenie awx i jak mi mechanik wymieniał rozrząd to mowil ze jest awx bo wymieniał tez napinacz, i kupiłem komplet dwumasa do awx bo myślałem ze taki będzie i kręci sie rozrusznik ale jak by nie dostawał do zebów
-
wysprzęglik i dwumas
Witam czy wysprzęglik od audi a4b7 jest taki sam co w b6, czy będzie pasował do audi a4b6. Druga sprawa czy jet takie coś możliwe, że według numeru vin mam silnik z oznaczeniem AVF a na bloku silnika jest AWX, ponieważ kupiłem dziś dwumasa do awx i nie bardzo pasuje po założeniu jak by był zakrótki rozrusznik i tylko sie obraca przy zapalaniu, możliwe ze blok silnika jest awx i dwumas założony od avf.
-
Zawieszenie 1bv
Witam, czy do zawieszenia 1bv podejdą wahacze firmy skv dedykowane do audi a4b6 czy tylko ori lema, zakładał ktoś takie do tego typu zawieszenia, coś mało na ten temat na forum, pytam bo zakupiłem a nie zwróciłem na to uwagi, że mam zawieszenie sportowe 1bv.pozdro
-
święcący abs i mrugający ręczny
Problem rozwiązany, zaśniedziale styki w skrzynce bezpieczników.
-
święcący abs i mrugający ręczny
Wydaje mi się że mógł paść sterownik abs, tylko nie wiem dlaczego poprzez wyciągnięcie bezpiecznika?