-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
na tych fotkach widać ze po założeniu strzałka w dół a jak ma być zgodnie z obrotem tarczy przy jezdzie na przód to góra z jednej i drugiej strony dobrze mówię bo tarcz obraca się jak kolo
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
wskazują kierunek obrotu tarczy czyli do góry
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Kolego Dev jak strzałki na klocku są do góry to jest ok?
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Tak tylko wg tych zdjęć strzałka jest przeciwnie do obrotu koła-tarczy (right to prawa strona auta pasażera)
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
Witam kolegów, postanowiłem napisać bo zastanawia mnie rzecz odnośnie kierunkowości klocków. Otóż dzisiaj mechaniki wymieniali mi tarcze i klocki Ate i jak wyciągnęli stare klocki to spojrzałem że zakładają te co mają być na 2 stronę. Ale spojrzałem na instrukcję dołączoną do klocków i było tam napisane o tym że strzałka ma wskazywać kierunek obrotu tarczy czyli od wew. strony tarczy to do góry - dobrze kojarzę ? Może ktoś mi rozwieje wątpliwości bo nie wiem czy nie zamieniać. pozdrawiam wszystkich
-
B6 - AC+AC - PZU czy coś innego?:)
Witam, Ja mam w PZu w Rzeszowie (miasto ma znaczenie) za pełny AC+OC+NNW +ochrona znizki na AC, 55%OC i 60% AC Koszt takiego u mnie 1960 zł Jak się orientowałem czy czasem nie zmienić na Hestie to prawie to samo mi wyszło. Także zostałem. Pozdrawiam
-
Kołobrzeg hotelik
Witam kolegów, Może ma ktoś informacje dotyczące przyjaznego hoteliku w Kołobrzegu na lipiec. Poszukuję czegoś kulturalnego w rozsądnych pieniążkach oczywiście jak najbliżej plaży . Pozdrawiam
-
[ALL B5] Wyświetlacz nie działa
Witam Szanownych Kolegów, proszę o pomoc w temacie takim jak problem z migającą lampką ręcznego (nie zaciągnięty) oraz z czarnym wyświetlaczem na zegarach. Dzisiaj poszedłem do samochodu, palę i słyszę 3 sygnały dźwiękowe, wyświetlacz nie działa i miga lampka ręcznego. Czy ktoś może spotkał się z takimi objawami? Czy te 3 rzeczy dotyczą 1 usterki czy może nałożyły się 2? Proszę o pomoc w tym temacie. Może znacie kogoś kto Vag-uje w Rzeszowie i wie co robi? Pozdrawiam
-
Czujniki cofania ciągłe piszczenie
Witam Koledzy, a miał ktoś może sytuację kiedy czujniki przestały działać tzn po włożeniu wstecznego nie ma żadnego dzwięku przez cały czas nawet przy przeszkodzie? Pozdro
-
[ALL B6] Rysujące się szyby boczne
Tu nie chodzi tylko o usunięcie skutków, ale także i przede wszystkim wyeliminowanie czynnika twórczego. Polerka to później jak już temat będzie rozwiązany
-
[ALL B6] Rysujące się szyby boczne
Witam Szanownych Kolegów, szukałem i nie znalazłem w wątkach już istniejących i postanowiłem napisać swój, a raczej swoje pytanie . Mój problem polega na tym, że na szybach w drzwiach bocznych mam i pojawia się coraz więcej rys pionowych. Powstają one od odsuwania i zasuwania szyb oczywiście. Myślę się nad tym jak je wyeliminować. Być może ktoś miał podobny problem to będę wdzięczny za podpowiedzi oraz informacje w temacie. Zastanawiam się gdzie to może ocierać i czy trzeba demontaż całych drzwi zrobić. pozdrawiam i proszę o wpisy
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Koledzy ja już mam pospawane jutro planuję montaż, jak to będzie się zachowywało zobaczymy. Spawacz nie wiedział czy mu się uda ale wygląda że będzie się trzymało (przynajmniej chwilę :>). Ale zatarte wycieraczki miałem prawie rok temu, kolesie w warsztacie firmowym mi robili i chyba coś kiepsko zrobili albo tak jest, że co roku trzeba wyjąć i nasmarować, dlatego pomysł z kalamidkami do smarowania nie jest taki zły. Pozdrawiam
-
Naprawa zatartych wycieraczek
A jakim klejem skleiłeś ze tak dobrze trzyma?? pozdr
-
Naprawa zatartych wycieraczek
Witam, koledzy czy jest sens spawac mechanizm alu? Mi się ułamało przy mocowaniu zaraz od str kierowcy i sie zastanawiam co zrobic. Czy kupic caly w aso za350 zł czy używkę za ok200 czy spawac? co najlepiej wybrac? pozdawiam
-
[ALL] Podwyżki ubezpieczeń
Witam wszystkich, chciałbym poinformować kolegów o wieści na temat znaczących podwyżek ubezpieczeń OC AC itp. juz od marca. Jeśli komuś się kończy ubezpieczenie niech pomysłi o wcześniejszym wykupieniu nowej polisy. Pozdrawiam
kris28
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta