Treść opublikowana przez symeks
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
jak cos, to ja tez mam vcds i vas i urzeduje w Rotterdamie.
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
ciezko pracuje holandia , co tam z fisem moze moge pomoc?
-
Spoty Holandia i okolice
R'dam tez pozdrawia
-
Spoty Holandia i okolice
Ja tez jeszcze żyję Ja tez jeszcze żyję
-
Spoty Holandia i okolice
Tutaj info http://mivw.nl Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Holandia i okolice
Ja mam tam blisko i byłem rok temu. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Holandia i okolice
Tak, mam kabel i wiem jak to zrobić. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Holandia i okolice
W jakiej miejscowości? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Holandia i okolice
Ja tez Sent from my iPhone using Tapatalk Edit Namierzony
-
Spoty Holandia i okolice
Lubię to ---------- Post dopisany at 10:27 ---------- Poprzedni post napisany at 09:49 ---------- To tutaj:
-
Spoty Holandia i okolice
Ja juz w drodze
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ja sie wybieram jutro tutaj: http://ogloszenia.niedziela.nl/search/advert/3199019
-
Spoty Holandia i okolice
To było mega To co po piwku na wieczór?
-
Spoty Holandia i okolice
Myśle ze tak
-
Spoty Holandia i okolice
Zaprosilem ogłoszeniodawcę na to forum
-
Spoty Holandia i okolice
Feestdagen 2014 no wiec jakies konkrety
-
Spoty Holandia i okolice
Przeglądnij temat wstecz jest mapka z Google
-
Spoty Holandia i okolice
Dzięki i pozdrawiam. Do zobaczeniaa na następnym spocie.
-
Spoty Holandia i okolice
Ja za godz może dwie zamykam z Luny i jadę do Brukseli, a potem do Francji na chwile. Zaś ciężki dzień bez spania...
-
Spoty Holandia i okolice
Ładnie trafiłem prawda
-
Spoty Holandia i okolice
Obejrzyj z uwaga polskie akcenty i Twój Pub
-
Spoty Holandia i okolice
Haha, a ja chciałem byc na Arminie a wylądowałem w Lunie
-
Spoty Holandia i okolice
Tez czekam na info jakieś
-
Spoty Holandia i okolice
To tez ciekawa impreza, w chyba 2011 niewiele brakowało a bym tam był . Jakieś inne propozycje? Zrobiłem sobie bonus białe zegary
-
Spoty Holandia i okolice
Ciekawy temat nie byłem jeszcze w tej okolicy