Treść opublikowana przez symeks
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Rotterdam pozdrawia , mam vag-a i vas jak by ktos chciał
-
palniki D2S, jakie kupić,
W tym tygodniu wysiadł mi lewy na amen i prawy zaczyna sie wyłączać zamierzam właśnie wsiąść osram cool blue Sent from my iPhone using Tapatalk
-
palniki D2S, jakie kupić,
Panowie co myślicie o czymś takim? D2S OSRAM COOL BLUE Intense 5000K 66240CBI GWARA (3634039776) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Wyjazd do Niemiec z lawetą. Czy wymagane jest tacho?
Przepisy dotyczące przewozów na terenie Niemiec wykonywanych pojazdami o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 2,8 t do 3,5 t. | GITD - serwis internetowy
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
Lewarek to pikus jak ogarnąć mocowanie skrzyni bo ona jest na 1 poduszkę na środku? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
A może jakiś hint czy zdjęcie lub podpowiedź? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
Wcześniej dostałem odpowiedz ze nie da się zrobić składanki z fabrycznych części. Pozostaje spawania jakiegoś mocowania. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
Wiem bo mam wybierak od niej ale jego obudowa jest za duża w stosunku do miejsca w tunelu passata. Raczej się da zamienić obudowy z wybierakiem z fabrycznej 5. w srodku mocowania wyglądają podobnie a może nawet identycznie. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
No to co ha teraz mam zrobić, auto na podnośniku, w innym kraju, a kolega dzwoni co chwilę czy mam rozwiazanie. Da się dopaść hck do Afn w passacie bez spawania? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
Sanki z a6 nie pasują, tunel w passacie jest za wąski. Co teraz? Czy może być ze miałem nie takie jak trzeba sanki? Pzdr Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
A jakieś bliższe informacje na ten temat? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
Szukam bardziej rozwiązania fabrycznego, ale jeżeli sie nie da to no cóż będziemy tak kombinować. Dzięki za odpowiedz Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Skrzynia 6-cio biegowa do 1Z
Panowie potrzebuję podpowiedzi, mam Passata AFN `98 i skrzynie HCK z Audi. Jak zrobic mocowanie tej skrzyni do budy passata? Jakieś sugestie lub pomysły? pzdr
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mi pasowaly 16" z ET 37, ET40 dotykalo zacisku i nie dalo sie kolem przekrecic.
-
Problem z turbo
a co to jest? chyba aktuator który steruje ciśnieniem aktuator to gruszka od turbo koledze chodzi o "akumulator cisnienia" '' http://allegro.pl/audi-a4-vw-b5-1-9-tdi-afn-gruszka-podcisnienia-i2272733695.html na zdjeciu na dole obok kompresora klimy Tutaj okreslone jako: TŁUMIK ZAWÓR GRUSZKA CIŚNIENIA TDI 7M0129808 VW A8 http://allegro.pl/tlumik-zawor-gruszka-cisnienia-tdi-7m0129808-vw-a8-i2270464335.html Vacuum Canister Damper, Vacuum Reservoir Ball http://www.ebay.com/itm/Vacuum-Canister-Damper-2-8-VR6-99-5-05-VW-Jetta-GTI-MK4-7M0-129-808-/310376906935 http://www.ebay.com/itm/99-05-VW-VOLKSWAGEN-JETTA-GOLF-GTI-MK4-VR6-VACUUM-BALL-CANISTER-SOLENOID-/150744646682?_trksid=p4340.m185&_trkparms=algo%3DSIC.NPJS%26its%3DI%26itu%3DUA%26otn%3D5%26pmod%3D310376906935%26ps%3D63%26clkid%3D7837753445049367300 http://www.ebay.com/itm/98-12-VW-AUDI-Vacuum-Reservoir-Ball-OEM-7M0-129-808-/290597833546 pzdr
-
Swap/ zmiana skrzyni biegow z 5 na 6
hej, czy moglbys podac wiecej danychna temat pozycji z listy, numery czesci, zdjecie czy cos takiego. pzdr
-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
W moim przypadku "praktycznie". Bez wymiany przegubów.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dla ścisłości, nie sprawdzalem bo nie mam gdzie, przepisalem ze zdjecia
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mam pytanie co do numerow, bo moja zwrotnica ma nr 4z7 407 257a, a Ty podales inne. pzdr
-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
witajcie, Cala ta sytuacja ciekawa wyszla, u mnie podpasowalo wszystko srobka w srobke, auto passat afn `98. wczesniej nie sprawdzalem nic ale kolega mial przegub to wlozylem. pasowal wiec poszlo.
-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
Wcześniej miałem standardowe hamulce. Zwrotnice z s4 maja numery 4B3407253G (4B3407257D, 4B3407253D) A ja mam 4z7 407 257A.
-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
Czyli podsumowując, mam 320mm na dwóch tłoczkach bez dodatkowych kosztów, wiec gdzie jest haczyk? pzdr i dzięki za szybka odpowiedz
-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
Dziwne bo nie wymienialem, a zwrotnica dalej sie trzyma
-
[ALL] Czy zamontuję hamulce przód z B6 320mm bez większych problemów do B5 ?
Hej. Znalazlem zwrotnice z allroad pasuja one bolt on bez wymiany wahaczy polosi i przegubow http://forum.vw-passat.pl/threads/51970-HAMULCE-321mm-x-30mm-przeszczep-z-S4?p=1543142&viewfull=1#post1543142
-
[B5 AFN] Pompa 10 vs 11 spalanie
Witajcie. U mnie (11mm + 0,216 +Turbo AWX + soft) wg Fisa w trasie (130 -180km/h) 5.8l/100km, nie wydaje mi sie zeby znaaczaco wiecej palil Chyba spalanie na postoju podskoczylo o 0,1l na godzine. Kolezanka ocenila ze glosniejszy silnik teraz jest, mnie to ciezko ocenic.