Treść opublikowana przez symeks
-
Spoty Holandia i okolice
Hahaha Pozdrawiam
-
Spoty Holandia i okolice
2 godz autostrada i na miejscu, blisko
-
Spoty Holandia i okolice
Plany sa na kartingi w Delft.
-
Spoty Holandia i okolice
karty mowisz, dawno nie gralem w karty
-
Spoty Holandia i okolice
moj brat startowal w zawodach kartingowych takze troche sobie pojezdzilem , ja na weekend 21-23 tez odpadam bo jade do pl na kilka godz.
-
Spoty Holandia i okolice
Panowie no to kiedy planujemy spot na kartingach?
-
Spoty Holandia i okolice
u mnie tylna klapa rdzewieje, to mozecie proboac bo i tak bede cos musial z tym zrobic
-
Spoty Holandia i okolice
100e ale ona czyściła to auto pierwszy raz od momentu kiedy je kupiłem. zajęło to jej to całą sobotę i część niedzieli.
-
Spoty Holandia i okolice
powiem tak, w środku mega efekt na skórze było widać, a z zewnątrz rewelacja. ja jestem zadowolony i mogę polecić nie tylko ze względu na to ze ją znam osobiście ale tez dlatego że robi za***ista robotę.
-
Spoty Holandia i okolice
Jezeli ma na imie Angelina to ta sama osoba, mnie tez robila kompletne czyszczenie i polerke jakis czas temu.
-
Spoty Holandia i okolice
jak chcecie robic polerke itd to moja kolezanka w schiedamie robi takie cos
-
Spoty Holandia i okolice
Halo halo Panowie, ja tez dotarlem do domu , spoko temat takie spoty pzdr i zapraszam do Rotterdamu
-
Spoty Holandia i okolice
nie boj, ja tez w sumie niespecjalnie mialem czas umyc auto. lapka podlacze pod ladowarke to sie naladuje i bedzie mozna cos zrobic. ja tez postaram sie byc lekko przed 14. pzdr
-
Spoty Holandia i okolice
to mi teraz pojechales, trzeba sie na myjnie udac i doprowadzic z zewnatrz autko do ladu i skladu Krzysiek jak mozesz to daj zdj z google maps z miejsca ktore upatrzyles, zeby bylo latwiej sie odnalezc. pzdr
-
Spoty Holandia i okolice
Hej, postaram sie i ja dolaczyc. moge wziasc vaga jak by ktos chcial cos pokodowac, pokasowac bledy.
-
Spoty Holandia i okolice
prawda ze dobry plan
-
Spoty Holandia i okolice
Rotterdam jak najbardziej, moze kijkduin w den haag nad morzem? https://goo.gl/maps/mkO2P
-
Spoty Holandia i okolice
Dokladnie to okolice Frankfurtu, a jadę spotkac sie z innym kumplem ktory przyjedzie ze Szwajcarii, piszac wprost popic trochę
-
Spoty Holandia i okolice
Ja w ten weekend jadę do Frankfurtu
-
Spoty Holandia i okolice
a dla mnie coś ponad 2000e na rok ale jak do tej pory nikt mnie nie zatrzymał jeszcze
-
Spoty Holandia i okolice
tak szczerze to ja z racji zamieszkania w nl nie mialem okazji na zadnym byc , Zaandam to faktycznie troche daleko, bylem tak kilkanascie razy w pracy
-
Spoty Holandia i okolice
To miejsce masz na mysli? https://goo.gl/maps/nNHDQ ja mam tam 60km. pzdr
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
gdzie konkretnie?
-
Podgrzewacz cieczy silnika
Było w zderzaku ale nie przymocowane i jakoś spadło tak ze sama końcówka dotykała ziemi i sie prawie w całości starła zanim kupiłem auto, mam tez w środku złącze na farelke do ogrzewania wnętrza i przekaznik do ładowania aku z sieci 230v sterowany z wnętrza auta guziczkiem pod kierownica. Samej farelki i kabla od zderzaka do gniazda 230v oczywiście brakuje. Był o tym program na TVN turbo jazda nie polska z tydzień czy 2 temu. A zeby bylo smieszniej mam tez webasto z pilotem tutaj link jak by ktos chcial zobaczyc jak to dziala z telefonem DEFA / Control Units a tutaj przykład montażu najprostszej wersji Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - DEFA - elektryczne ogrzewanie postojowe 230V - w BMM Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Podgrzewacz cieczy silnika
u mnie defa jest zamontowana, ale po poprzednim właścicielu muszę kilka części dokupić. oglądałem w necie ze na terenie Skandynawii można tym sterować z poziomu smartfona nawet