Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

symeks

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez symeks

  1. Hahaha Pozdrawiam
  2. 2 godz autostrada i na miejscu, blisko
  3. Plany sa na kartingi w Delft.
  4. karty mowisz, dawno nie gralem w karty
  5. moj brat startowal w zawodach kartingowych takze troche sobie pojezdzilem , ja na weekend 21-23 tez odpadam bo jade do pl na kilka godz.
  6. Panowie no to kiedy planujemy spot na kartingach?
  7. u mnie tylna klapa rdzewieje, to mozecie proboac bo i tak bede cos musial z tym zrobic
  8. 100e ale ona czyściła to auto pierwszy raz od momentu kiedy je kupiłem. zajęło to jej to całą sobotę i część niedzieli.
  9. powiem tak, w środku mega efekt na skórze było widać, a z zewnątrz rewelacja. ja jestem zadowolony i mogę polecić nie tylko ze względu na to ze ją znam osobiście ale tez dlatego że robi za***ista robotę.
  10. Jezeli ma na imie Angelina to ta sama osoba, mnie tez robila kompletne czyszczenie i polerke jakis czas temu.
  11. jak chcecie robic polerke itd to moja kolezanka w schiedamie robi takie cos
  12. Halo halo Panowie, ja tez dotarlem do domu , spoko temat takie spoty pzdr i zapraszam do Rotterdamu
  13. nie boj, ja tez w sumie niespecjalnie mialem czas umyc auto. lapka podlacze pod ladowarke to sie naladuje i bedzie mozna cos zrobic. ja tez postaram sie byc lekko przed 14. pzdr
  14. to mi teraz pojechales, trzeba sie na myjnie udac i doprowadzic z zewnatrz autko do ladu i skladu Krzysiek jak mozesz to daj zdj z google maps z miejsca ktore upatrzyles, zeby bylo latwiej sie odnalezc. pzdr
  15. Hej, postaram sie i ja dolaczyc. moge wziasc vaga jak by ktos chcial cos pokodowac, pokasowac bledy.
  16. prawda ze dobry plan
  17. Rotterdam jak najbardziej, moze kijkduin w den haag nad morzem? https://goo.gl/maps/mkO2P
  18. Dokladnie to okolice Frankfurtu, a jadę spotkac sie z innym kumplem ktory przyjedzie ze Szwajcarii, piszac wprost popic trochę
  19. Ja w ten weekend jadę do Frankfurtu
  20. a dla mnie coś ponad 2000e na rok ale jak do tej pory nikt mnie nie zatrzymał jeszcze
  21. tak szczerze to ja z racji zamieszkania w nl nie mialem okazji na zadnym byc , Zaandam to faktycznie troche daleko, bylem tak kilkanascie razy w pracy
  22. To miejsce masz na mysli? https://goo.gl/maps/nNHDQ ja mam tam 60km. pzdr
  23. gdzie konkretnie?
  24. Było w zderzaku ale nie przymocowane i jakoś spadło tak ze sama końcówka dotykała ziemi i sie prawie w całości starła zanim kupiłem auto, mam tez w środku złącze na farelke do ogrzewania wnętrza i przekaznik do ładowania aku z sieci 230v sterowany z wnętrza auta guziczkiem pod kierownica. Samej farelki i kabla od zderzaka do gniazda 230v oczywiście brakuje. Był o tym program na TVN turbo jazda nie polska z tydzień czy 2 temu. A zeby bylo smieszniej mam tez webasto z pilotem tutaj link jak by ktos chcial zobaczyc jak to dziala z telefonem DEFA / Control Units a tutaj przykład montażu najprostszej wersji Portal użytkowników Skoda Octavia :: Zobacz temat - DEFA - elektryczne ogrzewanie postojowe 230V - w BMM Sent from my iPhone using Tapatalk
  25. u mnie defa jest zamontowana, ale po poprzednim właścicielu muszę kilka części dokupić. oglądałem w necie ze na terenie Skandynawii można tym sterować z poziomu smartfona nawet

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.