Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

denat27

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ale normalnie odpala, bez problemu z rana i ogolnie od kopa.hm...... a jakby aku to jaki do tego audika i jakie ok koszta. ale dalej prosze o pomysly
  2. witam. przeszukalem forum i nic na ten temat,wiec. dzis po pracy (tj.godz 14.30 i data 5.11.2010:) ) jak wszedlem do audika i go odpalilem to zauwazylem ze zmienila mi sie godzina i data na godz. 7.00 i date 1.07.1998r. ciekawe co? zegarek normalnie dalej chodzil tzn od godziny 7 co to moze byc? bo ja nie mam zielonego pojecia i prosze o pomoc. pozdrawiam
  3. ok dzieki za pomoc, dzis wezme zone no i moze pomoze ale jakbyscie mieli jakies pomysly to prosze pisac. dzieki i pozdro
  4. witam. niedlugo posiadam audika wiec prosze o wyrozumialosc od pewnego czasu zauwazylem male wycieki w garazu na podlodze kiedy rano wyjezdzam do pracy no i sie okazalo ze prawdopodobnie ucieka mi gdzies plyn hamulcowy (zamieszczam zdjecie zeby bylo wiadomo gdzie cieknie i czy wogole to bedzie ten plyn), druga sprawa jest pedal sprzegla, jak stoje np na swiatlach i dluzej trzymam pedal wcisniety to mi zostaje nisko w podlodze ale normalnie umiem ruszyc no i potem musze noga go sobie podciagnac. no i pytanie czy wlasnie sprzeglo jest powiazane z hamulcem no i z tym wyciekiem czy to moze byc cos innego ???? prosze o porade i z gory dziekuje i pozdrawiam
  5. prawdopodobnie uszczelka pod glowica, mialem taki sam przypadek ze po ok 10 km juz nie mialem plynu w zboroniczku no i okazalo sie uszczelka. teraz jest juz wymieniona i jest wszystko z plynem i temp ok
  6. witam.mam pytanko.mam radio audi concert i zaprogramowane stacje radiowe, ale tylko dzialaja dwie pierwsze a jak nastepne wlaczam to przez chwile gra a potem zaczyna pipczec coraz to glosniej i tak na kazdej nast stacji.co to moze byc? prosze o wyrozumialosc bo audika dopiero mam od paru dni
  7. witam.jestem nowym uzytkownikiem audi a4 b5 rok 2000 1.9 tdi [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.