-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie daty i godziny
ale normalnie odpala, bez problemu z rana i ogolnie od kopa.hm...... a jakby aku to jaki do tego audika i jakie ok koszta. ale dalej prosze o pomysly
-
[B5 AJM] Dziwne zachowanie daty i godziny
witam. przeszukalem forum i nic na ten temat,wiec. dzis po pracy (tj.godz 14.30 i data 5.11.2010:) ) jak wszedlem do audika i go odpalilem to zauwazylem ze zmienila mi sie godzina i data na godz. 7.00 i date 1.07.1998r. ciekawe co? zegarek normalnie dalej chodzil tzn od godziny 7 co to moze byc? bo ja nie mam zielonego pojecia i prosze o pomoc. pozdrawiam
-
[B5 AJM] Wyciek jakiegoś płynu, sprzegło?
ok dzieki za pomoc, dzis wezme zone no i moze pomoze ale jakbyscie mieli jakies pomysly to prosze pisac. dzieki i pozdro
-
[B5 AJM] Wyciek jakiegoś płynu, sprzegło?
witam. niedlugo posiadam audika wiec prosze o wyrozumialosc od pewnego czasu zauwazylem male wycieki w garazu na podlodze kiedy rano wyjezdzam do pracy no i sie okazalo ze prawdopodobnie ucieka mi gdzies plyn hamulcowy (zamieszczam zdjecie zeby bylo wiadomo gdzie cieknie i czy wogole to bedzie ten plyn), druga sprawa jest pedal sprzegla, jak stoje np na swiatlach i dluzej trzymam pedal wcisniety to mi zostaje nisko w podlodze ale normalnie umiem ruszyc no i potem musze noga go sobie podciagnac. no i pytanie czy wlasnie sprzeglo jest powiazane z hamulcem no i z tym wyciekiem czy to moze byc cos innego ???? prosze o porade i z gory dziekuje i pozdrawiam
-
[B5 AFN] Ucieka mi płyn chłodniczy
prawdopodobnie uszczelka pod glowica, mialem taki sam przypadek ze po ok 10 km juz nie mialem plynu w zboroniczku no i okazalo sie uszczelka. teraz jest juz wymieniona i jest wszystko z plynem i temp ok
-
[B5 AJM] Problem z radiem Concert
witam.mam pytanko.mam radio audi concert i zaprogramowane stacje radiowe, ale tylko dzialaja dwie pierwsze a jak nastepne wlaczam to przez chwile gra a potem zaczyna pipczec coraz to glosniej i tak na kazdej nast stacji.co to moze byc? prosze o wyrozumialosc bo audika dopiero mam od paru dni
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam.jestem nowym uzytkownikiem audi a4 b5 rok 2000 1.9 tdi [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]
denat27
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta