Treść opublikowana przez robert855
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
na parkingu kolo amfiteatru o 15 spocik wiec zapraszamy:)
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
ja napewno bede tylko ze bez autka
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
bez autka ale wpadne popodziwiam chociaz wasze furki :gwizdanie:
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja jestem chętny czekam tylko jak autko wróci z warsztatu niestety awaria zawsze w najlepszym momencie
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
Witam. Najlepszy lakiernik na Zachodniopomorskie to chyba Matej-Kom w Darłowie. Tam robią każda fure profesjonalny sprzęt i komora wszystko co potrzebne w prawdziwej lakierni. Pozdrawiam[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 20:41_________________________________________________witam :)mialem chwilowy przestuj na forum... kiedy jakiegos spota jeszcze zrobimy??widze ze wiecej ludzi sie z koszalina ujawnilo:)mozna zrobic jakies male spotkanie np. w Forum
-
[B5 ADP] Gaśnie przy odpalaniu
Sorki że nie odpisywałem ale byłem zabiegany. nie mam dostępu do vaga ale doszedłem ze jest to błąd immo. doszedłem do tego ponieważ normalnie odpala jak zgaśnie kontrolka od immo gdy przekręce kluczyk.[br]Dopisany: 18 Maj 2010, 19:13_________________________________________________Mam jeszcze jedno pytanie nie ma tu nikogo z okolic koszalina z dostępem do vaga??
-
[B5 ADP] Gaśnie przy odpalaniu
sonda lambda odpada bo ja wymieniłem miesiąc temu... odpalam na benzynie a nie na gazie...a czujnik temperatury płynu przy starcie co miałby do odpalania??nie jestem mechanikiem stad moje pytanie. a po podłączniu vaga nie wykryto żadnych błędów... bynajmniej te które były zostały wykasowane i się nie powtórzyły wiec stad mój wniosek...
-
[B5 ADP] Gaśnie przy odpalaniu
Witam. Mam następujący problem z moja nunią przy odpalaniu gaśnie a gdy już odpali to chwilami potrafi następować spadek mocy jak myślicie co może być przyczyna??? kupiłem filer do gazu mam nadzieje ze to pomoże a jak nie to stawiam na świece. dodam tylko że nie dawno kupiłem autko i nie wiem co się działo z nią wcześniej na filtrze nie ma przy jakim przebiegu była wymiana. [ posiadam sekwencje silnik 1.6]
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
A co każda pora dnia i data ci pasuje na spocik??
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Zawsze nawet w te 4-5 osób można gdzieś się spotkać i wymienić doświadczeniami i wrażeniami z jazdy
-
Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012
Witam widzę że na spota w Koszalinie to za bardzo nie ma co liczyć...
-
Zachodniopomorskie pogaduchy
Widzę ze tu ogólnie mało ludzików z Koszalina a nawet okolic
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od paru dni jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 b5 sedan 1.6. witam wszystkich na forum