Treść opublikowana przez kijaszi
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Dlatego dowadujesz się o warunki gwarancji i ja jest taki wymóg a jest prawie z każdą częścią stoisz przy mechaniku i patrzysz co robi albo ryzykujesz i robisz to sam.
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Jak jest większe koło kompresji to i przeladowywac bedzie. Bardziej interesuje mnie odczyt z sondy
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Stukanie ogarnięte po trochę wina świec ale w głównej mierze paliwo i gdzie lać żeby było dobrze? Po każdym tankowaniu pasowało by logi robic. Teraz mam do sprawdzenia logi z 31 i 115 mógłby ktoś coś powiedzieć czy jest ok. http://vaglogi.pl/log-031_115_414TWII.html
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Jak dobrze zamontowane za 500 to polataja zresztą dają Ci gwarancję tylko trzeba się dowiedzieć o warunki tej gwarancji i w razie draki możesz puścić na reklamację
-
Napięcie paska rozrzadu
Zdjalem oslone góra jest cicha na dole buczy.
-
Napięcie paska rozrzadu
Zawsze można smarem poraktowac?.Wszystko ładne nowe a napie...... A jak naprawdę jakieś łożysko się wyloguje to weź i wyłap z tego brzeczenia. Pozostaje się przyzwyczaić albo wymienic
-
Napięcie paska rozrzadu
A to czasem nie są paski Gates? Made in PL
-
Napięcie paska rozrzadu
Dokładnie takie brzeczko stuki. Nie chce mi się znowu przodu rozkręcac żeby sam pasek zmieniać. W kabinie nie słychać a jak zacznie to radio głośniej.
-
Napięcie paska rozrzadu
Czyli jeździć do końca paska albo silnika ?
-
Napięcie paska rozrzadu
Witam. Wymieniłem nierzad INA, pompę wody Hepu, wszystko na znakach, napinacz na mimosrodzie tez w/g instrukcji ustawiony . I teraz problem bo buczy coś jaby jakas rolka napier...... . Na vagu błędów brak w bloku 93 1CF. O co może chodzić? Osłony podokrecane.
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Pokazuje 3.0CF
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Niestety na + . A czy rozrząd moze miec na to wplyw? Np kulawy napinacz, ma juz swoje lata 5 i w czwartek wymiana
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Kurcze co jeszcze można sprawdzić wymienic? Przejechałem kolejne 30km i korekty 0.8 I 6.3
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Sprawdzalem korekty na sondzie po przejechaniu 150km ,100 autostrada 50 miasto i korekty w 32 to 1% I 7% dobrze czy nie?
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Tyle co par oleju z odmy przepalily to i tak nie źle, odma już skrócona i nie idzie w kolektor może się wypala zobaczymy za 1000.
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Świece sprawdzone tak wyglądają Na denku tlokow trochę nagaru jest ale bez tragedii cylindry jeszze posiadają honowanie. I na 98 dalej stuka. http://vaglogi.pl/log-003_020_033_ob2d6.html
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Jakieś pomysły co z tym "dzięciołem " co tak stuka?.
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Nie wiem czy jest taka najlepiej jak nie ma "dzięcioła".Ujemnych wartości raczej tam nie ma
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Turbo od Geremi, chyba czas na 98Pb
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Czy może to mieć związek z którąś ze zmian? Jesienią nie stukało, świece założone nowe.
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Blok 020 powinny być same 0.0
-
Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB
Zmiany to wywalony SAI (nie programowo na razie zawitał opornik i zaślepka), "skrócona" odma OCT dalej "grzyb" i dalej jak było, katalizator o większym przepływie MAGNAFLOW 200 cpsi , zmieniona listwa wtryskowa od AWT reduktor na listwie 4 bary , turbina hybryda ustawiona na serie. Brak błędów przed logami. http://vaglogi.pl/log-003_020_jtrxO.html http://vaglogi.pl/log-115_118_4Ij149X.html http://vaglogi.pl/log-002_033_611Z7.html
-
Tuning świętokrzyskie
Dzięki za info Panowie
-
Tuning świętokrzyskie
Panowie jest w świętokrzyskiem jakiś tuner sprawdzony i godny polecenia?
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Kombinowanie co masz na mysli? Demontowanie i montowanie to samo robisz przy wymianie na nowe. Nie mówie ze wymiana na nowe nie ma sesu bo jak padna sworznie wymieniam juz wszystko (jeda strona jest nieopłacalna, a sworzni bałbym sie dać do regeneracji w aluminiowym wahaczu) ale jak tylko tuleje to wymieniam wszystkie na dole albo górze. Jakośc cześcinie nie jest taka jak kiedys firma produkujaca ja ma zarabiać na sprzedarzy nowych a nie robic na wieki wieków. Czas gwaracji ma wytrzymać i tak jest ze wszystkim. Jak coś się da naprawić to to robię, jak nie to szukam na forum czy się da, jak sie nie da to wymieniam