Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kijaszi

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kijaszi

  1. Dlatego dowadujesz się o warunki gwarancji i ja jest taki wymóg a jest prawie z każdą częścią stoisz przy mechaniku i patrzysz co robi albo ryzykujesz i robisz to sam.
  2. Jak jest większe koło kompresji to i przeladowywac bedzie. Bardziej interesuje mnie odczyt z sondy
  3. Stukanie ogarnięte po trochę wina świec ale w głównej mierze paliwo i gdzie lać żeby było dobrze? Po każdym tankowaniu pasowało by logi robic. Teraz mam do sprawdzenia logi z 31 i 115 mógłby ktoś coś powiedzieć czy jest ok. http://vaglogi.pl/log-031_115_414TWII.html
  4. Jak dobrze zamontowane za 500 to polataja zresztą dają Ci gwarancję tylko trzeba się dowiedzieć o warunki tej gwarancji i w razie draki możesz puścić na reklamację
  5. kijaszi odpowiedział(a) na kijaszi temat w 1.8T
    Zdjalem oslone góra jest cicha na dole buczy.
  6. kijaszi odpowiedział(a) na kijaszi temat w 1.8T
    Zawsze można smarem poraktowac?.Wszystko ładne nowe a napie...... A jak naprawdę jakieś łożysko się wyloguje to weź i wyłap z tego brzeczenia. Pozostaje się przyzwyczaić albo wymienic
  7. kijaszi odpowiedział(a) na kijaszi temat w 1.8T
    A to czasem nie są paski Gates? Made in PL
  8. kijaszi odpowiedział(a) na kijaszi temat w 1.8T
    Dokładnie takie brzeczko stuki. Nie chce mi się znowu przodu rozkręcac żeby sam pasek zmieniać. W kabinie nie słychać a jak zacznie to radio głośniej.
  9. kijaszi odpowiedział(a) na kijaszi temat w 1.8T
    Czyli jeździć do końca paska albo silnika ?
  10. kijaszi opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam. Wymieniłem nierzad INA, pompę wody Hepu, wszystko na znakach, napinacz na mimosrodzie tez w/g instrukcji ustawiony . I teraz problem bo buczy coś jaby jakas rolka napier...... . Na vagu błędów brak w bloku 93 1CF. O co może chodzić? Osłony podokrecane.
  11. Niestety na + . A czy rozrząd moze miec na to wplyw? Np kulawy napinacz, ma juz swoje lata 5 i w czwartek wymiana
  12. Kurcze co jeszcze można sprawdzić wymienic? Przejechałem kolejne 30km i korekty 0.8 I 6.3
  13. Sprawdzalem korekty na sondzie po przejechaniu 150km ,100 autostrada 50 miasto i korekty w 32 to 1% I 7% dobrze czy nie?
  14. Tyle co par oleju z odmy przepalily to i tak nie źle, odma już skrócona i nie idzie w kolektor może się wypala zobaczymy za 1000.
  15. Świece sprawdzone tak wyglądają Na denku tlokow trochę nagaru jest ale bez tragedii cylindry jeszze posiadają honowanie. I na 98 dalej stuka. http://vaglogi.pl/log-003_020_033_ob2d6.html
  16. Jakieś pomysły co z tym "dzięciołem " co tak stuka?.
  17. Nie wiem czy jest taka najlepiej jak nie ma "dzięcioła".Ujemnych wartości raczej tam nie ma
  18. Czy może to mieć związek z którąś ze zmian? Jesienią nie stukało, świece założone nowe.
  19. Zmiany to wywalony SAI (nie programowo na razie zawitał opornik i zaślepka), "skrócona" odma OCT dalej "grzyb" i dalej jak było, katalizator o większym przepływie MAGNAFLOW 200 cpsi , zmieniona listwa wtryskowa od AWT reduktor na listwie 4 bary , turbina hybryda ustawiona na serie. Brak błędów przed logami. http://vaglogi.pl/log-003_020_jtrxO.html http://vaglogi.pl/log-115_118_4Ij149X.html http://vaglogi.pl/log-002_033_611Z7.html
  20. Dzięki za info Panowie
  21. Panowie jest w świętokrzyskiem jakiś tuner sprawdzony i godny polecenia?
  22. Kombinowanie co masz na mysli? Demontowanie i montowanie to samo robisz przy wymianie na nowe. Nie mówie ze wymiana na nowe nie ma sesu bo jak padna sworznie wymieniam juz wszystko (jeda strona jest nieopłacalna, a sworzni bałbym sie dać do regeneracji w aluminiowym wahaczu) ale jak tylko tuleje to wymieniam wszystkie na dole albo górze. Jakośc cześcinie nie jest taka jak kiedys firma produkujaca ja ma zarabiać na sprzedarzy nowych a nie robic na wieki wieków. Czas gwaracji ma wytrzymać i tak jest ze wszystkim. Jak coś się da naprawić to to robię, jak nie to szukam na forum czy się da, jak sie nie da to wymieniam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.