Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Prośba o analizę logów po paru zmianach 1.8t BFB

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmiany to wywalony SAI (nie programowo na razie zawitał opornik i zaślepka), "skrócona" odma  OCT dalej "grzyb" i dalej jak było, katalizator o większym przepływie MAGNAFLOW 200 cpsi , zmieniona listwa wtryskowa od AWT reduktor na listwie 4 bary , turbina hybryda ustawiona na serie. Brak błędów przed logami.

http://vaglogi.pl/log-003_020_jtrxO.html
http://vaglogi.pl/log-115_118_4Ij149X.html
http://vaglogi.pl/log-002_033_611Z7.html

Edytowane przez kijaszi

Opublikowano
Godzinę temu, kijaszi napisał:

Zmiany to wywalony SAI (nie programowo na razie zawitał opornik i zaślepka), "skrócona" odma  OCT dalej "grzyb" i dalej jak było, katalizator o większym przepływie MAGNAFLOW 200 cpsi , zmieniona listwa wtryskowa od AWT reduktor na listwie 4 bary , turbina hybryda ustawiona na serie. Brak błędów przed logami.

http://vaglogi.pl/log-003_020_jtrxO.html
http://vaglogi.pl/log-115_118_4Ij149X.html
http://vaglogi.pl/log-002_033_611Z7.html

Spalanie stukowe i turbo przeładowuje. 

Opublikowano

Po czum widac spalanie stukowe ?

Opublikowano
  • Autor

Blok 020 powinny być same  0.0

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, cysiek18 napisał:

Spalanie stukowe i turbo przeładowuje. 

Czy może to mieć związek z którąś ze zmian? Jesienią nie stukało, świece założone nowe.

Opublikowano
48 minut temu, kijaszi napisał:

Czy może to mieć związek z którąś ze zmian? Jesienią nie stukało, świece założone nowe.

Niedomagania osprzętu, kijowe paliwo, katalizator.

Turbo może ma za bardzo podciągniętą sztangę i dlatego przeładowuje lub taki urok tej hybrydy :P Turbo z pewnego źródła?

Opublikowano
  • Autor

Turbo od  Geremi, chyba czas na 98Pb 

Opublikowano
5 godzin temu, kijaszi napisał:

Blok 020 powinny być same  0.0

A jaka jest dopuszczalna granica odchylu. Na plus i na minus

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem czy jest taka najlepiej jak nie ma "dzięcioła".Ujemnych wartości raczej tam nie ma

Opublikowano
15 minut temu, daglas napisał:

A jaka jest dopuszczalna granica odchylu. Na plus i na minus

Do 6.

Opublikowano

MAF tylko do 130?

 

Opublikowano

A ile ma pokazywać dla serii? Jak przepływka siedzi od nowości to i tak dobry wynik :P 

Opublikowano
  • Autor

Jakieś pomysły co z tym "dzięciołem " co tak stuka?. 

Opublikowano
14 godzin temu, kijaszi napisał:

Nie wiem czy jest taka najlepiej jak nie ma "dzięcioła".Ujemnych wartości raczej tam nie ma

Tutaj skurat dodatnie sle u, mnie ujemne. 

Opublikowano
  • Autor

Świece sprawdzone tak wyglądają

Na denku tlokow trochę nagaru jest 

ale bez tragedii cylindry jeszze posiadają honowanie. 

I na 98 dalej stuka.

 

http://vaglogi.pl/log-003_020_033_ob2d6.html

20180406_203657.jpg

Opublikowano

Kiepsko wyglądają, Gdzieś mam moje po 100 tysiach to zrobię zdjęcie.

Opublikowano
  • Autor

Tyle co par oleju z odmy przepalily to i tak nie źle, odma już skrócona i nie idzie w kolektor może się wypala zobaczymy za 1000. 

Opublikowano
  • Autor

Sprawdzalem korekty na sondzie po przejechaniu 150km ,100 autostrada 50 miasto i korekty w 32 to 1% I 7%  dobrze czy nie?

Opublikowano

Dopuszczalna norma do 10% ale jak to po jeździe na samej pb to korekty powinny oscylować w granicach 0. U Ciebie idzie na ubogo jeśli pokazuje +7%.

Opublikowano
  • Autor

Kurcze co jeszcze można sprawdzić wymienic? Przejechałem kolejne 30km i korekty 0.8 I 6.3

Edytowane przez kijaszi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.