-
olej w przepływomierzu
Witam, mam dokładnie tak jak napisałeś, tylko że w 3.0 tdi asb, jest taki właśnie film olejowy na przeplywce, poza tym w zeszłym roku wymieniałem podkładki pod wtryski i oringi, i widzę że spod tych stebrnych dekielków poci się,
-
Blokada drzwi od zewnątrz i wewnątrz - jak otworzyć?
Mam ten sam problem w b7 nigdzie nie mogę znaleźć podpowiedzi jak to naprawić
-
Drzwi tylne lewe
Witam, w końcu miałem trochę czasu by to sprawdzić, Niestety po grzebaniu w wiązce kabli nic się nie zmieniło, dalej nie mogę otworzyć drzwi, wydaje mi się że spadła linka od klamki, bo luźniej chodzi od pozostałych, elektryka działa bo słychać jak blokuje i otwiera zamek centralny, ale bez efektu
-
Drzwi tylne lewe
Ok sprawdzę tą wiązkę i dam znać
-
Drzwi tylne lewe
Dobrze, a jak nie pomoże?
-
Drzwi tylne lewe
A dodam jeszcze że nie mam ze sobą komputera by się podpiąć, jestem w Norwegii a komp został w pl
-
Drzwi tylne lewe
Panowie, od środka też nie da rady otworzyć, ponieważ blokada dla dzieci jest ustawiona
-
Drzwi tylne lewe
Nikt nic nie pomoże?
-
-
Drzwi tylne lewe
Witam mam problem z otwarciem drzwi tylnych lewych w moim a4 b7 avant. Otóż nie mogę w żaden sposób otworzyć drzwi, ani od zewnątrz, ani od środka (blokada dziecięca) proszę pomóżcie jeśli ktoś miał podobny problem i rozwiazal go jakoś. Pozdrawiam
-
Problem z drzwiami tylne lewe
Witam mam problem z otwarciem drzwi tylnych lewych w moim a4 b7 avant. Otóż nie mogę w żaden sposób otworzyć drzwi, ani od zewnątrz, ani od środka (blokada dziecięca) proszę pomóżcie jeśli ktoś miał podobny problem i rozwiazal go jakoś. Pozdrawiam
-
Filtry i oliwa
Ok dzięki za odpowiedź, w takim razie będzie motul 5w30 i filtry mann
-
Filtry i oliwa
Ok a jaka oliwa finalnie? Bo różne opinie czytałem, mam dpf
-
Filtry i oliwa
Witam, ostatnio zostałem posiadaczem audiolki a4 b7 3.0 tdi quattro, moje pytanie jest takie jakie polecacie filtry i oliwę do niego? ostatnio zalany był castrol 5w30,.
-
Woda u pasażera z przodu i cieknąca woda od kierowcy z nadmuchu na nogi
Witam, mam mega problem, otóż starałem się zaradzić zbierającej się wodzie z przodu u pasażera, poczytałem forum i zrobiłem jak ludzie opisywali podobne przypadki.Wyciągnąłem wszystko ze środka (została tylko deska i kierownica), wyczyściłem odpływ klimy, udrożniłem odpływy pod maską, pod filtrem kabinowym zrobiłem nową uszczelkę, pod ecu to samo.Był spokój przez dwa tygodnie i znów pojawiła się woda u pasażera z przodu (mnóstwo wody) i zauważyłem, że cieknie od kierowcy z nawiewu na nogi. Moje audi to a4 b7 1.9tdi bke. Proszę o pomoc bo skończyły mi się pomysły co z tym poradzić. Z góry dziękuję za podpowiedzi i pozdrawiam
-
Problem z płynem chłodniczym a4 b7 1.9 bke
Spróbuję wymienić zbiorniczek, może pomoże. Manometru nie podłączałem. Jeśli przekroczy 1.5 bar-a to gdzie szukać problemu? Już mi ręce opadają P.s gdzie ewentualnie wpiąć się tym manometrem?