Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

WEDKARZ23

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. panowie mój zamek nie zawsze reaguje na pilota ale zawsze na kluczyk czasem przekręcę kluczyk w drzwiach i otwierają się drzwi kierowcy a reszta dopiero jak je całkiem otworze jak ruszę klamkę , proszę napiszcie czy to też ta pompka bo mi się nie wydaje może jakiś sterownik
  2. wymieniłem wczoraj kolektor i jest to samo dalej przy zimnym silniku czuć paliwo z tłumika
  3. dlaczego tak sądzisz też miałeś pęknięty , to trzeba wymienić czy można tak jeździć ,i czy to ma wpływ na spalanie javascript:void(0);
  4. I lpg i bęzynka[br]Dopisany: 20 Styczeń 2009, 16:39_________________________________________________BĘZYNKA 9-10L LPG 12-14L
  5. a co powiecie o spalaniu 9-10L to norma czy troszkę dużo
  6. tak to jest chyba norma w audi 1,6 a spalanie w normie ten model słynie z paliwożerności czytałem na forum [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 19:33_________________________________________________dzisiaj przypadkiem zobaczyłem że mam pęknięty kolektor wydechowy z pod spodu ,pęknięcie na jakieś 3-4cm ale nie czuć spalin może to jest powodem dajcie znać jak ktoś miał ten problem javascript:void(0);
  7. tak to jest trochę interesujące gdyż zrobiłem przegląd silnika i poza lekką nieszczelnością w układzie wydechowym nic nie stwierdziłem , co do spalania to benzyna około 9-10L gaz 12-14L , nieszczelność jest na łączeniu kolektora z pierwszą rurą
  8. Witam, mam takie pytanko gdy auto zapalę rano i chodzi na ssaniu to wyraźnie czuć paliwem z wydostających się spalin z tłumika autko 1,6 lpg.sekwencja czy te auta tak mają czy coś jest nie tak , dodam że gdy ssanie się wyłączy to już nie czuć paliwa jest ok . pozdrowionka javascript:void(0);
  9. witam wszystkich miłośników miałem pewien problem i chcę go opisać by inni się nie męczyli , mianowicie w moje audi 1.6 l zaczęło szarpać przy przyśpieszaniu i w dni wilgotne deszczowe nawet strzelać z tłumika , rano po przełączeniu się na gaz nawet nie było mowy o jezdzie, falowanie obrotów i inne dziwne rzeczy.pojechałem do mechanika na czyszczenie przepustnicy , później na czyszczenie przepływomierza , wymieniłem świece i kable i nic mechanicy nie mogli sobie poradzic .więc któregoś dnia postanowiłem sam zajrzeć i od razu zwróciłem uwagę na kopułkę (rozdzielacz zapłonu) że jest w bardzo niedostępnym miejscu , jak się później okazało wyjąć ją i zamontować z powrotem to nie lada wyzwanie , mianowicie chodzi oto że cały problem tkwił właśnie w kopułce , jak sądze od nowości niebyła ruszana bo dojście kiepskie i mechanicy omijali ja z daleka a to co zobaczyłem w środku zgroza . wymieniłem.i do dzisiaj jest oki pisze o tym ponieważ nikt tego tematu nie poruszał przynajmniej ja tego nie znalazłem . a jest takie oczywiste . pozdrawiam i szerokości
  10. koledzy usterka zdiagnozowana przegub wewnętrzny strzelił a dokładnie jakiś pierścień wewnątrz dzięki pozdro :th:
  11. a jest może coś między środkowym przegubem a skrzynią biegów jest chyba coś jakieś łożysko
  12. zawieszenie sprawdzone na szarpakach jest ok gumy na przegubach ok może to być przegub środkowy ? ,byłem dzisiaj u mechanika i zero diagnozy super specjaliści :bicz3: malucha tylko by naprawiali lapsy
  13. witajcie , mam problem odkąd przyszły przymrozki poranne zaczeło mi coś stukać jakby przy przednim lewym kole słyszę to w czasie jazdy na wprost i przy ruszaniu (dodawaniu gazu) i jak hamuję silnikiem stuki ustają jak wcisnę sprzęgło . pomocy ;(
  14. ja kupiłem na allegro hak do mojej niuni za 240zł nowy założyli mi go i jest ok
  15. witam wszystkich miłośników audi , nazywam się michał i mieszkam w Gorzowie wlkp pierwsze moje audi to 80 B3 jeżdziłem nim troszkę ale pszyszedł czas na zmiany i kupiłem audi A4 96r. 1,6l z dobrym wyposażeniem koloru zielonego za pare dni zakładam do mojej niuni gaz zewzględu na ekonomikę jak narazie wszystko oki oby tak dalej pozdr. wedkarz23

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.