Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zyga811

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zyga811

  1. dzięki wielkie za pomoc
  2. tak jak w temacie bardzo prosze o pomoc
  3. ledów niewymienisz tyko gwaqrancja
  4. poczytaj wiecej koedzy z forum mieli problemy z palacymi sie diodami chodzi o swiatla z pierwszego linku
  5. Witam moze ktos pomoze co to sa za bledy p3102 i p3338 jezeli ktos wie to prosze o podpowiedz zgory dziekuje
  6. sprzęgło alternatora do wymiany to samo mialem i pomogło :gwizdanie:
  7. witam mi tez tak piszczalo i alternator sie zj**.. :gwizdanie:
  8. kolego mi tak bujalo ale jak wymienilem olej na pelny syntetyk to przestalo chyba cud a juz ma 210000 i nic sie niedzieje z tym silniczkiem :gwizdanie:
  9. tak jak w temacie oraz jak on wyglada lub numer z etki z góry dziekuje za podpowiedzi
  10. dzieki jutro sprawdze
  11. tak jak w temacie + niedzialajacy czujnik zapiecia pasów brak sygnalu dziwiekowego , bespieczniki sprawdzone i nie wiem gdzie szukac problemu heelp!!
  12. shell igdzie indziej nietankuje
  13. sprawdz przekaznik jest pod kierownica musisz sciagnac obudowe nad kolanami i tam jest przekaznik o numerze 395 to jest od klaksonu moze jest zasniedzialy i trzeba wyczyscic styki
  14. zyga811 odpowiedział(a) na zyga811 temat w Audi A4 B6/B7
    pewnie woda doszla bo ostatnio jak byla ulewa to dostala sie woda do auta od strony kierowcy pewnie zle poskladali dzieki
  15. zyga811 odpowiedział(a) na zyga811 temat w Audi A4 B6/B7
    wielkie dzieki a jak go sprawdzic czy on jest dobry czy zepsuty?
  16. zyga811 odpowiedział(a) na zyga811 temat w Audi A4 B6/B7
    wlasnie niesprawdzilem a wiesz który to jest?
  17. zyga811 opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    witam mam taki problem pompa niepodaje paliwa ale jak ja biore na krutko to normalnie sie zalacza bezpieczniki sa ok i dziwne piszczenie przy kolektorze ssacym jak odlacze wtyczke to przestaje piszczec z gory dziekuje za podpowiedzi
  18. ok dzieki super pozdrawiam
  19. dzieki bardzo jutro sprawdze aniew czy z lewej strony czy sprawej?
  20. jak dostac sie do pompy paliwowej bo pod siedzeniem niema nic niewidac pomocy
  21. A więc tak autko przyjechało z niemcowni nie było bite , lampy są zwykłe odbłyśniki a nie żadne amerykańskie czy tam wersja kanadyjska
  22. maska się składa dobrze tylko tak cień padał a lampy są europejskie w przyszłości może będzie duża navi i kiera z tt pozdro i dzięki za opinie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.