Treść opublikowana przez zyga811
-
[B7 BLB] jak zdjadz zderzak audi a6 c6
dzięki wielkie za pomoc
-
[B7 BLB] jak zdjadz zderzak audi a6 c6
tak jak w temacie bardzo prosze o pomoc
-
[ALL B7] Dayline b7 a4 opinia
ledów niewymienisz tyko gwaqrancja
-
[ALL B7] Dayline b7 a4 opinia
poczytaj wiecej koedzy z forum mieli problemy z palacymi sie diodami chodzi o swiatla z pierwszego linku
-
[ALL B7] numery bledow
ok wielkie dzieki
-
[ALL B7] numery bledow
Witam moze ktos pomoze co to sa za bledy p3102 i p3338 jezeli ktos wie to prosze o podpowiedz zgory dziekuje
-
[B7 BLB] Dziwny dźwięk na wolnych obrotach
sprzęgło alternatora do wymiany to samo mialem i pomogło :gwizdanie:
-
[ALL B6/B7] Piszczy pasek,przy skręconej kierownicy
witam mi tez tak piszczalo i alternator sie zj**.. :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Rzuca silnikiem na jałowym biegu
kolego mi tak bujalo ale jak wymienilem olej na pelny syntetyk to przestalo chyba cud a juz ma 210000 i nic sie niedzieje z tym silniczkiem :gwizdanie:
-
[ALL B7] Gdzie znajduje się przekaznik zapiecia pasów i sygnał dzwiękowy świateł
tak jak w temacie oraz jak on wyglada lub numer z etki z góry dziekuje za podpowiedzi
-
[ALL B7] Niedziałający sygnał włączonych świateł
dzieki jutro sprawdze
-
[ALL B7] Niedziałający sygnał włączonych świateł
tak jak w temacie + niedzialajacy czujnik zapiecia pasów brak sygnalu dziwiekowego , bespieczniki sprawdzone i nie wiem gdzie szukac problemu heelp!!
-
Pomóż obniżyć cenę paliwa !
shell igdzie indziej nietankuje
-
[ALL B7] Klakson nie działa
sprawdz przekaznik jest pod kierownica musisz sciagnac obudowe nad kolanami i tam jest przekaznik o numerze 395 to jest od klaksonu moze jest zasniedzialy i trzeba wyczyscic styki
-
[ALL B7] Pompa paliwa
pewnie woda doszla bo ostatnio jak byla ulewa to dostala sie woda do auta od strony kierowcy pewnie zle poskladali dzieki
-
[ALL B7] Pompa paliwa
wielkie dzieki a jak go sprawdzic czy on jest dobry czy zepsuty?
-
[ALL B7] Pompa paliwa
wlasnie niesprawdzilem a wiesz który to jest?
-
[ALL B7] Pompa paliwa
witam mam taki problem pompa niepodaje paliwa ale jak ja biore na krutko to normalnie sie zalacza bezpieczniki sa ok i dziwne piszczenie przy kolektorze ssacym jak odlacze wtyczke to przestaje piszczec z gory dziekuje za podpowiedzi
-
[ALL B7] Jak dostać się do pompy paliwowej
ok dzieki super pozdrawiam
-
[ALL B7] Jak dostać się do pompy paliwowej
dzieki bardzo jutro sprawdze aniew czy z lewej strony czy sprawej?
-
[ALL B7] Jak dostać się do pompy paliwowej
jak dostac sie do pompy paliwowej bo pod siedzeniem niema nic niewidac pomocy
-
[B7 BKE] moja a4:)1.9 TDI
Ładne
-
moje sreberko 2.0 tdi 140 km avant
A więc tak autko przyjechało z niemcowni nie było bite , lampy są zwykłe odbłyśniki a nie żadne amerykańskie czy tam wersja kanadyjska
-
moje sreberko 2.0 tdi 140 km avant
maska się składa dobrze tylko tak cień padał a lampy są europejskie w przyszłości może będzie duża navi i kiera z tt pozdro i dzięki za opinie
-
moje sreberko 2.0 tdi 140 km avant