-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
serio ?? a mialem sie wybrac..
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
tak, tak było miło, na gołąbkowicach bylo wiecej miejsca na parkingu do zabawy
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
może wpadnę bo jeszcze nie byłem na spocie
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Panowie a parking podziemny nie będzie zamknięty dzisiaj ?
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy do pompy wspomagania
...tu nie chodzi czy ktoś wierzy w moje zdolności czy nie, ale proszę jedynie o poradę... czy ktoś mi może pomóc w związku z tym? [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:12_________________________________________________Dobra zamknijcie ten temat bo widzę że totalny olew i nikt mi nie pomoże.
-
[ALL B5] Zestaw naprawczy do pompy wspomagania
Witam. Nawaliła mi pompa wspomagania. Wymontowałem ją, okazało się że puścił simering. Dowiedziałem się że można ją sobie samemu zregenerować, myślę że nie ma sensu kupowania nowej. Robił to ktoś już? Potrzebował bym jakieś numery tego simeringu, łożyska i wszystkiego co potrzebne do regeneracji, ewentualnie jakiś namiar na gotowy zestaw naprawczy. Z góry dzięki:)
-
[B5 AHU] Migająca lampka świec żarowych
A może to nie jest wina tego włącznika tylko kwestia jakiegoś sterownika, a może komputera
-
[B5 AHU] Migająca lampka świec żarowych
Ale jakby nie było masy to chyba wtedy lampy nie świecą.. A u mnie wszystko działa elegancko tylko denerwujące jest ta mrugające światełko świec..;/ Nie wiem czy jest sens czyścić skoro na nowym włączniku występuje ten sam problem, czyli to na pewno nie jest jego wina
-
[B5 AHU] Migająca lampka świec żarowych
Nic mi nie pomogło to szukanie tzn. nie pomogły mi rady zawarte w tamtych postach..
-
[B5 AHU] Migająca lampka świec żarowych
Witam. Mam taki problem iż w czasie jazdy, a czasem nawet na postoju zaczyna migać lampka świec żarowych a co jeszcze dziwniejsze gaśnie po lekkim naciśnięciu pedała hamulca.. Vag wyrzucał mi błąd pedała hamulca. Wymiana wyłącznika tego dwupozycyjnego nic nie dało. Po skasowaniu błędu szybko wraca z powrotem. Proszę o jakąś rade
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć mam na imię Paweł, jeżdżę audi a4, jestem z małopolski
Gromek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta