Treść opublikowana przez prostacz
-
A6 C7 2.0tdi 177km CGLC migająca kontrolka świec żarowych
Muskel a czy orientujesz się gdzie można kupić ori ale poza ASO?
-
A6 C7 2.0tdi 177km CGLC migająca kontrolka świec żarowych
Okolice Legnicy.Dolnyśląsk dlaczego pytasz?
-
A6 C7 2.0tdi 177km CGLC migająca kontrolka świec żarowych
Witam.Przy jeździe autostradą 140km/h auto nagle straciło moc i zaczęła migać kontrolka świec żarowych.Po zgaszeniu i ponownym odpaleniu wszystko ok. Po podłączeniu VCDS występuje 1 błąd,który po skasowaniu ciągle powraca. 4881 zawót recyrkulacji spalin ( N18) P 1440 00 (046) przerwa Sporadyczny potwierdzony Ramka zamrożona : Stan błędu: 00000001 Priorytet błędu: 2 Częstość błędu: 50 Nie znam się zabardzo czy ktoś byłby w stanie mi pomóc?
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Wzajemnie
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
To tak nie działa.Poza tym ja z tego auta też jakiś czas korzystałem. Nie życzę Ci byś miał taki przypadek ale wtedy byś się przekonał,że to nie jest takie proste.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Ale z jakich odsetek? Ja nie wynajmowałem też auta zastępczego więc za co mieliby mi pieniądze zwrócić? Koszty polisy oc ac zwróciła mi ubezpieczalnia a koszt auta dealer. Nie wiem po co miałbym się z nimi procesować i czekać nie wiadomo jak długo z "zawieszonymi" pieniędzmi. No chyba,że ktoś mnie wyprowadzi z błędu.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Ja dogadałem się z ich prawnikiem ale to nie było nic skomplikowanego.Ta ugoda ma 2pkt.ze oddaja pieniadze i ze nie bedzie dalszych roszczeń.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Dayd_4 trzeba było pójść na ugodę ale ona polegała na tym,że po prostu zwrócą całą kase za samochód Nie wiem czy ten superb nie jest ponad mój budżet 60k.Szukam Audi A6 C7 lub A5 sportback.Ewentualnie A4 tylko nie wiem..dużo tego jest a chciałbym już wypas jak miałbym wziąść A4.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Jak tylko auto trafilo do Niemiec odrazu napisalrm pismo ze odstepuje od umowy z powodu wady prawnej i nie bylo innej opcji jak oddac pieniadze.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Kasa w całości odzyskana teraz tylko znalesc jakies dobre auto. Czy jest ktos na forum kto moze spr.historie po vin?
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Nie
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Onkel dzięki za odpowiedź.Tu o paserstwie nie ma mowy bo własnie kupiłem od dealera. Cały problem tkwi w naszej Policji która prawie 2 miesiące jeszcze nie ustaliła właściciela i nie wiem czy ustali szybko czy też nie.Do tego czasu w pewien sposób człowiek ma związane ręce a przyspieszyć pracę Policji też nie jest łatwo.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Tu nie chodzi o cierpliwość tu się poprostu nic nie da zrobić.Rozmawiałem z 5 różnymi prawnikami można złożyć tylko to pismo,które wysłałem i tyle dopóki Policja nie zakończy sprawy.Wtedy można iść do sądu jeżeli nie będą chcieli oddać pieniędzy.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Tak tylko,że ktoś pisał,że jakby miał taką sytuację to by brał prawnika po 5minutach.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
W Pl.Nie ustalono właściciela póki co.Policja niewiele robi ale to było do przewidzenia. Ogólnie jak czytam tu komentarze co poniektórych to widać,że niewiele wiedzą.Co Ci da prawnik dzień po zabraniu auta.Myślicie,że ja nie dzwoniłem do prawników? Dopóki sprawa karna(czyli ta którą prowadzi Policja tzw.śledztwo się nie zakończy) to nie można iść do sądu. Auto stoi na parkingu i odbijasz się od ściany.Jedyne co można w tym przypadku zrobić to wysłać pismo które zawiera informację o wadzie prawnej pojazdu,oświadczenie o odstąpieniu od umowy kupna tego salochodu i żądanie zwrotu pieniędzy.Ale oni mają swojego prawnika który może a nie musi grać na zwłokę.Chociaż nie wiem jaki by był w tym interes bo sprawa finał w sądzie wtedy znajdzie i koszta dla dealera większe.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Witam wszystkich w Nowym Roku.Przez Świeta itd.ogólnie działo się niewiele.Złożyłem pismo przy pomocy prawnika o odstąpieniu od umowy kupna samochodu z powodu wady prawnej i czekam na odpowiedź.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Dowiedziałem się o tym od Policji jak składałem zeznania.No ale dzwoniłem do prawnika,nie mam sygnatury akt nie mam postanowienia prokuratury lub sadu o zajeciu auta.Kazał chwile poczekać.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Tak tylko musze mieć podstawe do tych nacisków czyli postanowienie prokuratora o zatrzymaniu pojazdu oraz zaświadczenie z policji a tego jeszcze nie mam.Nie mam ponieważ auto zabrała policja z innego miasta a prawdopodobnie przekaża sprawe do mojego miasta.Dopiero wtedy bedze ktos kto ta sprawe prowadzi i do niego sie niezwlocznie udam.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Na ten moment nie mam.Cały czas czekam na szczegółowe informacje.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Czy np.jest jakaś opcja żeby z tą Policją w Berlinie samemu się skontaktować po polsku? Może jakoś by to przyspieszyło sprawy.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Auto widnieje jako utracone nie kradzione.Widnieje w systemie Policji od 26.09.2019r.Zgłosiła to Policja w Berlinie.Tyle na ten moment wiem i nic więcej.Każą czekać na info z DE bo wysłali zapytanie czy to jest aktualne itd. Pytanie jak to się stało,że poprzedni właściciel jeździł tym autem już 2 lata w PL?Miał też kontrolę drogową w lipcu 2020.Robił przeglądy,wykupywał ubezpieczenia... On to auto oddał do dealera w rozliczeniu to teraz co? Jemu też zabiorą to auto,które nabył od dealera skoro połowe ceny zapłacił autem,które teoretycznie nie było jego? Pokręcona sprawa a tydz.już minął i nic się nie dzieje.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Jaka jest wogóle różnica między skradzionym a utraconym ?
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Ok dzięki.Na Policji powoedzieli zeby poczekać na odp.z niemiec wtedy beda dwie opcje.Zwroca mi auto lub pojedzie do niemiec a ja bede musial odzyskac pieniadze od dealera.Dlatego czekam narazie nie ma sensu prawnik.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
Nic nie wiem po zeznaniach na Policji dowiedziałem się,że czekają na odp.od Niemieckiej Policji czy to aby na pewno aktualne bo czasami jest tak,że kiedyś ktoś nie spłacał np.rat leasingu ale teraz już może być wszystko uregulowane a widnieje gdzieś w systemie.Wtedy po prostu zwrócą mi auto.
-
Kupiłem kradzione auto od autoryzowanego dealera?!
A można do Ciebie wysyłać pw? Czy coś zablokowane masz?