Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

prostacz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez prostacz

  1. Ja mialem tak w a3 i rowniez czym bylo gorecej tym szyba bardziej piszczala w wilgotne dni raczej wogole lub slabo.Niestety mi pomoglo rozebranie boczka drzwi i przesmarowanie calego mechanizmu.Spryskanie nic nie dalo.
  2. aha dzieki :)a Ty w swojej tak wlasnie robisz czy jeszcze masz jakis inny sposob?Mam czarne wnetrze z dodatkami srebra i nie wiem jaki preparat bedzie dla mnie lepszy,natural shine czy QID
  3. Witam,ja mam takie małe pytanko.Czym najlepiej aplikować Quick interior detailer do pielegnacji wnetrza?Jakas szmatka,gabka czy sciereczka z mikrofibry tak aby nie zostawaly zadne paprochy
  4. Aha to postaram sie jakos tam dostac żeby nie smiecic i zakladac nowego tematu jeszcze ostatnie pytanko odnosnie oswietlenia wnetrza.Chodzi mi o podswietlenie regulacji przy kratkach nawieu,czy sa one podswietlane seryjnie w kazej b6 czy musi byc jakis dodatkowy pakiet oswietlenia?bo u mnie one nie swieca
  5. Ok,dzieki :)mam nadzieje ze nic nie połamie A jeszcze takie pytako odnosnie przelacznika do podnoszenia szyby po stronie kierowcy.Z tym tez jest taka latwa sprawa czy trzeba demontowac boczek drzwi caly?ktos juz to robil?
  6. Sorki za odgrzewanego kotleta ale u mnie ten przelacznik tez jest dosc wytarty.Czy ktos moze mi powiedziec jak sie demontuje stary i montuje nowy badz podac linka do temtu bo szukalem i nie moge znalesc.
  7. Autko bardzo ładne :good: co to za felgi te 17?ori audi ?
  8. Witam wszystkich szacownych klubowiczów jak i forumowiczów!Od kilku lat jestem posiadaczem audi a3 a że przyszedł powoli czas na zmianę autka wybór padł na a4 b6.Jako że nigdy nie użytkowałem w/w autka postanowiłem się zarejestrować na forum i zasięgnąć informacji od doświadczonych użytkowników.Mam na imię Piotrek i jestem z okolic Wrocławia. Pozdrawiam [mod]*proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich[/mod]

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.