-
F1, Rajdy i Motorsport
następny będzie lepszy
-
[ALL B5] Stukanie , przód
Przemek 81 ma rację jesze raz do mechanika innego i niech zdiagnozuje pozdrawiam
-
[B5 AHU] Klimatronik się rozłącza i włącza
Witam panowie i panie. Mam nabitą klimatyzację,wiatrak chodzi a jednak po paru sekundach zaczyna mi klima dziwnie rzęzić i wywala sprzęgiełko chyba sprzęgiełko i tak w kółko dobija ciśnienia rzęzi i sprzęgiełko itd itd :wallbash:
-
[B5 AHU] Wiatrak klimatronik - jak zdemontować
dam radę od góry czy trzeba z kanału
-
[B5 AHU] Wiatrak klimatronik - jak zdemontować
Kochani mam problem.Czy da się wyjąć wiatrak od klimy baz rozkręcania przedniego pasa,bo jak włączam ją to mi się nie kreci,po paru sekundach słychać jakiś dziwny warkot i instalacja dostaje dziwnych drgań
-
[ALL B6] Mój skromny nabytek
:oklaski:
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
bardzo ładna pozdrawiam:hi:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam witam witam
januszek76
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta