Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cameleon741

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cameleon741

  1. o hymnie się jeszcze pomyśli, ale nie wiem, czy Wam się spodoba
  2. Guregoru a na co nagrywałeś ? na pendrive od razu, czy jak ? Ja jak nagrywałem, to przez specjalną kartę dźwiękową i mikrofonem profesjonalnym. Każda ścieżka osobno w program Cubase SX a potem zmontowanie wszystkich ścieżek- mówię o demo zespołu. Masz jakieś próbki, jak brzmią nagrania z yamahy ?
  3. Jeżeli chodzi o echo, gain i inne sprawy, to nie ma zwracać na to uwagi, bo wszystko były nagrywane w domu (mikser behinger, stary wzmacniacz, kolumny od kina domowego) Trochę wstyd się przyznać, ale było to nagrywane telefonem, dlatego taka bazarowa jakoś i ten bas jest taki duży, na żywo jest ok! Jeżeli chodzi o nagranie, to może za jakiś czas się pokaże, bo mam kupla ze sprzętem, z resztą nagrywałem u niego demo mojego zespołu www.zespolunikat.com Dzięki chłopaki za komenty, zastanowię się i jak będę miał chwilę czasu, to pomyślę coś o klubowym kawałku [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2010, 20:18_________________________________________________Matthew1309 spoko, masz prawo tak twierdzić. Tylko nie czaję czego nie rozumiesz Jest to historia z życia wzięta, opisana w piosence :gwizdanie:
  4. dzięki :> może ktoś jeszcze się wypowie, co mu się podoba, a co nie ?
  5. czy dobrej, to jeszcze nie wiem- głosy są podzielone
  6. dawcav6 grasz na czymś ??
  7. Najlepsze jest to, że historia z życia wzięta
  8. dawcav6 dzięki Czekam jeszcze na jakieś opinie
  9. Witam, ułożyłem razem z synem muzykę i tekst do mojej historii z Audi Jest to na razie taka wstępna i niedopracowana wersja. Trwa prawie 6 minut, ale zachęcam do odsłuchania całej i wygłoszenia swojej opinii <ok> Sorry za kiepską jakość. Utwór wykonany na Rolandzie E-50 i Fenderze Strato w warunkach domowych. Pozdro i czekam na opinie <piwo>
  10. przekonałeś mnie, nie będę wrzucał chromów zarzucę felgi 16" ori i wsadzę lampy po lifcie z przodu i to wszystko zewnętrznie. A i jeszcze listwy dolne drzwi pasażera i kierowcy wymienię, bo trochę są zdeformowane W środku tak jak pisałem- ringi i podłokietnik i będzie malina
  11. się jeszcze pomyśli coś o tym wpisowym jak wpadnę bez wpisowego, to też się nic nie stanie
  12. Buba a jakie to wpisowe ??
  13. dzięki, myślę że się na najbliższym pokażę
  14. cześć chłopaki, jestem tu nowy i chciałem się dowiedzieć, czy te spoty nadal się odbywają we wtorki o 19.00 w promenadzie ?
  15. na razie zarzucę 15" 10 ramienne, ale jak się trafi okazja (co będę obserwował) to kupię oryginalne 16". Z oponami nie będzie problemu bo mój kumpel ma warsztat i wulkanizacje, więc wszystko mam po hurtowej cenie Jeżeli chodzi o to co poczyniłem względem a4, to kupiłem w serwisie nową rączkę od ręcznego (plastik), bo tamta było poomykana i połamana, szukam znaczków które są na błotnikach, bo mi wyblakły. Mody jakie zrobię za jakiś czas: -założę alarm ;] -felunek -lampy zespolone po lifcie -ringi na zegary -podłokietnik To chyba tak z grubsza. Jak myślicie, co można by jeszcze zrobić ? [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:33_________________________________________________GRYFI, nie jesteś czasami klubowiczem klubu A6, skoro masz c4 ? [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2010, 16:34_________________________________________________GRYFI już znalazłem Cię na klubie a6 Jakby co, to mam taki sam nick jak na a4 klub.
  16. Powiem Ci, że mi jakoś wystarcza na miasto w A6 mam silnik 1.9, więc przyspieszenie porównywalne...
  17. osobiście wolałbym wzór felgi R8
  18. co od lamp, to chyba sobie odpuszczę w najbliższym czasie Poczekam, może trafi się jakaś okazja na allegro i wtedy kupię. Jeżeli chodzi o felgi, to mam 15' z a6, więc je zarzucę. Na razie nie zamierzam się pakować w jakieś koszty, bo nie przewidywałem, że kupię auto za 12tys. Miałem kupić coś za 6-7 tys. ale ta mi się trafiła to wziąłem. Niedługo będę zmieniał moją a6, na nowszą, więc nie będę w a4 pakował dużych pieniędzy, tym bardziej, że to drugie auto do pracy (6km w jedną stronę). Kolego Olafus, to źle, że 1.6 ? Jakieś awaryjne te silniki ? Jeżeli chodzi Ci o moc, to na moją jazdę wystarczy, jestem zawodowym kierowcą i przyzwyczaiłem się przez tyle lat do wolnego przyspieszenia :> Dobrze, że jest ten szyberdach, prawie jak klima
  19. Witam, to moje drugie autko (mam jeszcze Audi a6 c5)- Audi a4 b5 97' 1.6+sekwencja kod silnika ADP. Samochód bezwypadkowy i w oryginale (malowany tylko przedni zderzak). Ogólnie Audiolka w super stanie wizualnym i technicznym. Ma oryginalny przebieg 214 tys. co potwierdza książka. Malina ma perłowy lakier i nie ma się zbytnio do czego przyczepić. Wyposażenie to nic ciekawego, ale z dobrym wyposażeniem to mam a6 Pozdrawiam P.S Nie orientuje się ktoś, czy do mojego a4 będą pasować lampy po lifcie ? http://images44.fotosik.pl/282/62b2f23e2d2c7b67.jpg http://images36.fotosik.pl/169/974325066e565203med.jpg http://images49.fotosik.pl/283/b76da763aa96e8d7med.jpg http://images44.fotosik.pl/282/957289da49fdb707med.jpg http://images40.fotosik.pl/278/37022ccd6b8324fbmed.jpg http://images40.fotosik.pl/278/87acb8b3ac82f405med.jpg
  20. Witam wszystkich klubowiczów, zakupiłem wczoraj Audi a4 b5. Jestem już od 3 lat posiadaczem Audi a6 c5 i myślę, że mnie ciepło przyjmiecie :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.