Treść opublikowana przez a4etka
-
Mechanik z trójmiasta do polecenia
http://www.a6klub.pl/warsztat-az-serwis-gdansk-vt48788.htm
-
Blaupunkt TravelPilot (ikke DX) 2005 (Tele Atlas)q
Tele Atlas sin Blaupunkt TravelPilot (ikke DX) er ute i ny versjon; Skandinavien 2005 (Danmark, Sverige, Norge). - Detaljert vegnett i hele Norge, Sverige og Danmark levert på to CD'er - CD 1 Danmark, Sør-Sverige og Sør-Norge - CD 2 Norge og Sverige - Et belte på 30 km langs grensen til Tyskland. - Standard Services har økt med 36% på CD1 og med 34% på CD2 CZY KTOś WIE JAK ZDOBYć TAKą MAPKę?Jest to do navi plus 99r.bez dx.Pozdrawiam,A4etka
-
JAK OBSLUGIWAC AUTOMAT
- AUDI NAVIGATIONSSYSTEM PLUS
Prosze o porade jak ,a z reszta nie wiem nic o tej navigacji,prosze o wszelkie informacje.Auto z 1999r.mam mape niemiec,potrzebuje norwegii,szwecji.polski.Pomocy,A4etka[br]Dopisany: 03 Lipiec 2007, 22:09 _________________________________________________nie pojmuje dlaczego zamknieto moj watek_- :no:a4etka- JAK OBSLUGIWAC AUTOMAT
poczytalam,dzieki .a4etka- JAK OBSLUGIWAC AUTOMAT
CZY KTOS BEDZIE TAK WSPANIALY I OPISZE MI OBSLUGE SKRZYNI AUTOMATYCZNEJ ZACZąWSZY OD 1 2 3 D N R P.Z górki dzięki- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich A for-umowiczow.Znalazlam ta strone w internecie,szukajac wiadomosci o mojej a4,pieknej czerwonei 1,9TDi z 1999r.Mam juz problemik z navigacja plus,nie wiem jak uruchomic,auto jest z niemiec:wallbash: narka,a4etka - AUDI NAVIGATIONSSYSTEM PLUS