Treść opublikowana przez Skrzynia23
-
[ALL B6/B7] Wtyczka/kostka w głośniku!
heh nie mam mozliwosci przepiecia kabli poniewaz nalesniki sa juz u innego wlasciciela, zastanawiam sie od czego jest ten trzeci kabelek? [br]Dopisany: 20 Maj 2011, 19:56_________________________________________________dzisiaj sprawdzilem nr. wtyczki ktora idzie z tylnego boczka co powinna byc wpieta w głosnik spotkal sie ktos z takim nr? lub moze ktos sprawdzic 3B0972722 z gory wielkie dzieki
-
[ALL B6/B7] Wtyczka/kostka w głośniku!
Witam Wczoraj dokonałem u siebie wymiany foteli z pełnych skorzanych naleśnikow na S-Line z Alcantara i mam jeden problem w tylnych boczkach. Przy demontazu starego boczka wyciagnelem wtyczke z głośnika (2pinowa), natomiast teraz w tych nowych boczkach ta wtyczka jest juz z 3 pinami (nie podejdzie do głośnika w zaden sposó orientuje sie ktos z kad taka roznica?? dodam ze wczesniej nie mialem pakietu podswietlenia a teraz jest za co odpowiada ten trzeci pin?
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Z tego co ustalilem to fotele pochodzą z auta powpadkowego i maja wygięte jakieś tam bolce i fotel nie chodzi "przód tył"
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
panowie mam pytanie apropo czy prowadnice od foteli S-line z B7 beda pasowaly do moich z B6 ( sprzedawca ma fotele z B7 S-line i zaznaczył ze jeden fotel jest zablokowany na szynie-co to znaczy??
-
[ALL B7] Problem ze Sprężarka klimy
oczywiscie ze mozna dokupic. Ja w tamtym roku placilem okolo 80PLN Szukaj na Allegro
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
gdzies mi sie obiło o uszy ze podobno jakis schemat istnieje ale juz nie wiem przy wycinaniu samemu mozna tam cos zknocic?
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
czesc ma ktoś moze schemat wyciecia tunelu srodkowego pod montaz RNS-e?
-
[ALL B6/B7] Demontaż Concert II 1din Problem
a nie wiecie czy da sie wyciagnac radio razem z koszem??
-
[ALL B6/B7] Demontaż Concert II 1din Problem
witam mam pytanie odnosnie demontazu radia Audi Concert II 1 din a mianowicie problem jest w tym ze posiadam wyjmaki do radia lecz jeden z nich nie zaskakuje przez co nie moge wyjac radia(podobno jakas blaszka jest zagieta badz wyjmak wchodzi bokiem) czy jest jakis inny sposob wyjecia radia?? na dniach wstawiam RNSe i musze sie jakos pozbyc tego Concerta Pozdrawiam
-
[ALL B6/B7] Sprężarka nie reaguje!
a da sie sprawdzic ten zawór bez spuszczania czynnika??[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2011, 09:19_________________________________________________jak wygląda ten zawór? aha i orientuje sie ktos jac cenowo przedstawia sie ten cały zabieg??[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 15:49_________________________________________________w tym miejscu znajduje sie ten czujnik G65? przy wymianie rozrządu mógł sie w jakis sposob uszkodzic?
-
[ALL B6/B7] Zestaw Hamulcowy 320mm! Podejdzie na tą felge?
juz sie poprawiłem, ET 42 16"
-
[ALL B6/B7] Zestaw Hamulcowy 320mm! Podejdzie na tą felge?
witam mam pytanie odnosnie zamontowania zestawu hamulcowego 320mm od kolegi z forum Nosb http://allegro.pl/hamulce-zaciski-tarcze-320-mm-audi-a4-b6-b7-s4-i1582497754.html a mianowicie czy orientuje sie ktos czy zmieszcze go w tej feldze?? 16cali ori od B7 Z góry dzieki za odp
-
[ALL B6/B7] Sprężarka nie reaguje!
z tego co zauwazylem to wg mnie nic sie nie przyciągało , a kołem nie próbowalem krecic
-
[ALL B6/B7] Sprężarka nie reaguje!
witam dzisiaj udałem sie do serwisu klimatyzacji celem napełnienia klimy, po napełnieniu okazało sie ze sprężarka sie nie załacza Po podpieciu Vaga 0 błedów przy temp ok 22 stopni: Curren t - 0.512A Load- 39,6% Load- 26% Ciśnienie- 6.0 Bar w tamtym roku wymieniałęm sprzegiełko sprezarki, dodam ze jak podałem napiecie bezpośrednio z akumulatora do sprezarki to słychac było (prawdopodobnie cewke), bezpieczniki sprawdzone macie moze jeszcze jakies pomysły co moze byc przyczyną nie załączania sie spręzarki??
-
[B6 BKE] Pokrywa zaworów
podziekowac[br]Dopisany: 01 Październik 2010, 20:30_________________________________________________a czy pokrywa jest taka sama w 2.0 i 1.9?? bedzie pasowała od 2.0? dodam ze po numerach sa jednakowe
-
Zerwana linka podnoszenia szyby - zestaw naprawczy NR
dzieki wszystko mi juz wyjaśniłeś
-
Zerwana linka podnoszenia szyby - zestaw naprawczy NR
witam potrzebuje tak jak w temacie napisalem nr. zestawu naprawczego o ile taki istnieje w ASO (linka drzwi kierowcy) Pozdrawam
-
[B6 AVF] Fotel kierowcy - do czego służy ta część?
zadnej roznicy nie ma. Ani w regulacji gora-doł ani przod-tył oraz w skladaniu oparcia tez nic nie przeszkadza. Wszystko dziala tak jak przedtem tylko drut sterczy :>
-
[B6 AVF] Fotel kierowcy - do czego służy ta część?
u mnie nic nie skrzypiał strzelil tak sam z siebie ale to tak przywalilo ze myslalem ze kolo urwało [br]Dopisany: 27 Luty 2011, 16:16_________________________________________________czyli nie znamy odpowiedzi na to pytanie??
-
[B6 AVF] Fotel kierowcy - do czego służy ta część?
panowie dzisiaj podczas jazdy na trasie tez uslyszalem taki sam dzwiek i co sie okazalo? to ze tez mam problem z tym pretem Co to jest i do czego?
-
[ALL B6] Awaria szyby!!!
slyszalem juz o tym lamiacym sie plastiku, podobno jego wada jest to ze jest delikatny. Podejrzewam ze to to moze byc przyczyna calego zamieszania ale sprawdze jeszcze ta druga opcje. Dobrze by bylo gdyby wystarczylo tylko wlozyc na miejsce i dokrecic
-
[ALL B6] Awaria szyby!!!
Witam dzis rano po odpaleniu auta chcialem otworzyc szybe po stronie kierowcy, po nacisnieciu przycisku opuszczania uslyszalem tylko trzask Co sie okazalo szyba przymarzła Moje pytanie jest nastepujace czy bez rozbierania tapicerki da sie jednoznacznie stwierdzic co połamałem(zepsułem)?? Silniczek słychać że kreci w obie strony. Prosze was o pomoc!!!
-
[ALL B6] Problem ze światłami mijania!!
Dzieki kolego za podpowiedz :-) Jest dokladnie tak jak mowisz!!! Co ja bym bez ciebie zrobil ;-)
-
[ALL B6] Problem ze światłami mijania!!
hmm tego to nie jestem w stanie ci teraz powiedziec ale wydaje mi sie ze przez moduł (chyba) a wersje pozniej sprawdze
-
[ALL B6] Problem ze światłami mijania!!
Witam Tak jak wspomnialem w temacie od pewnego czasu mam problem tego typu ze srednio 2 razy w miesiacu musze wymieniac zarówki swiateł mijania (H7), troszke rzadziej pozycje. Pala sie zarowki jak z lewej tak i z prawej strony Dodam ze na Vagu zero błędów, problem ten zacza sie okolo 2 miesiecy temu. Prosze was o pomoc w znalezieniu usterki ewentualnie o wskazowki!!