Treść opublikowana przez Skrzynia23
-
[B6 BKE] Pokrywa zaworów
witam tak jak w opisie potrzebuje na wczoraj numer pokrywy zaworów do mojego Audi z gory dzieki za pomoc
-
Obudowa na podszybie i jeszcze 2 osłony w komorze silnikowej.
Witam!! podepne sie do tematu mozecie mi powiedziec czym sie roznia te nakladki: 8E1 819 447 A01C ; 8E1 819 447 01C ktora bedzie dobra do mojej A4 2004?? a pokrywka na aku ma taki nr: 8E1 819 422 A01C bedzie dobra?
-
[ALL B7] Wymiana na kolorowy FIS
Podepne sie do tematu. Potrzebuje numeru tego licznika z kolorowym fisem do B6. Mam mozliwość zakupu licznika z 2003r ale chcialbym porownac numery zeby wszystko sie zgadało.
-
Wtyczka 2 pinowa i kostka do Modułu Komfort
A tak z ciekawości te kostki tj(do modułu,wzmaka,głosnika) w ASO sprzedaja je z pinami czy bez? jak bez to jakie beda pasowaly? patrzylem na allegro u radiofabrica ale nie wiem ktorre beda dobre
-
[B6 BKE] Błąd po ustawianiu kąta synchronizacji!
bład skasowałem i na całe szczescie nie powraca (auto pali i jezdzi normalnie) zastanawialo mnie tylko skad on sie wzią, moze cos nie tak zrobilem z tym ustawianiem i dlatego go wywalilo
-
[B6 BKE] Błąd po ustawianiu kąta synchronizacji!
tak jak w temacie, Niedawno poprawialem ustawienie kata synchronizacji, po calej operacji pojawil sie nastepujacy blad: 19464 - Camshaft Position Sensor (G40): Signal Out of Range P3008 moje pytanie jest nastepujace: czy to normalny objaw? dodam ze po calej tej operacji zauwazylem same zmniany zdecydowanie na korzysć (auto przestało drgać, poprawiła sie dynamika itp)
-
Wtyczka 2 pinowa i kostka do Modułu Komfort
BOSE napewno nie mam
-
Wtyczka 2 pinowa i kostka do Modułu Komfort
Dzieki wielkie Bart za pomoc!! zostal mi tylko problem glosnika i wzmaka
-
Wtyczka 2 pinowa i kostka do Modułu Komfort
Witam tak jak w opisie potrzebuje numerow jesli takie wystepuja: -kostki do modułu komfortu i -wtyczki 2 pinowej dodam iz potrzebne sa mi one do podłączenia oswietlenia przestrzeni nog Pozdrawiam potrzebuje rowniez nr wtyczki do wzmacniacza subwoofera i glosnika Avant lub jesli nie wystepuja to nr calej wiazki(od radia do wzmacniacza i glosnika) do podłaczenia suba z gory dziekuje za pomoc
-
[ALL B6] Wiązka Subwoofera
to ze tam sie konczy to sie domyslam , chodzilo mi ktoredy idzie ta wiazka (czy np pod podłogą albo w progu)
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Hehehe masz racje!!! Jedynym problemem tego alarmu to jakos dziwnie cicho, az za cicho wyjaca syrena
-
[ALL B6] Wiązka Subwoofera
Witam prosze o pomoc w zlokalizowaniu wiazki do subwoofera i wzmaka w A4 Avant. Mam nie ori radio i ktos zdemontował tez subwoofer i poucinal kable. Teraz chce wszystko poskladac do kupy zaczelem od zakupu ori Concerta i chciałbym podłączyć głośnik basowy lecz nigdie nie widze przewodow, ktoredy one leca?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Ok wielkie dzieki za pomoc powodem niedziałającego alarmu był przepalony bezpiecznik nr 38
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
no to ok a skoro tak dobrze sie zapowiada to moglbym prosic o jeszcze jedna porade? a mianowicie mam wszystkie oznaki wskazujace ze mam fabryczny alarm tj.przyciski w drzwiach, czujnik w podsufitce (czujnik zmierzchu chodz to chyba niema nic wspólnego z alarmem) a alarm nie trybi! Co moze byc przyczyna i gdzie szukac usterki, juto sprawdze bezpiecznik i sprawdził bym syrene jak bym wiedział gdzie jest zamontowana co moge jeszcze sprawdzić?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
To wychodzi na to ze mam moduł ktory obsłuży wszystko co trzeba heheh zgadza sie? i lampki od drzwi i oswietlenie przestrzeni na nogi i jak bede chcial sobie zrobic elektryke szyb to smialo moge pod ten moduł podpinac?
-
Lista modułów komfortu 46 w Audi A4 B6 i B7 z opisem funkcji
Witam posiadam moduł komfortu z koncowka BD i z tego co przeczytałem we wczesniejszych postach wynika ze moj moduł bedzie obslugiwal oswietlenie przestrzeni nog ktore zamierzam niebawem zamontowac oraz lampki w drzwiach? i jak bede chcial podlaczyc elektryke szyb tylnych to tez da rade?
-
[B6 BKE] Kostka Subwoofera Avant
zwykła , ktos odciął kostki z niewiadomo jakiego powodu i nie moge suba teraz podłączyć
-
[B6 BKE] Kostka Subwoofera Avant
witam potrzebuje nr kostki do suba jezeli taki jest bo ktos ja odcią,
-
[B6 BKE] Korekcje do oceny log 013!!!
juz kwalifikuje sie do wymiany ma cos ponad 60 tys
-
[B6 BKE] N75
Witam potrzebuje nr zaworu ciśnienia turbiny EGR N75 pasującego do mojej A4 B6 2004 BKE
-
[B6 BKE] Korekcje do oceny log 013!!!
hmmm no a mi właśnie chodziło o turbinke albo ciśnienie bo ponieważ co jakiś czas auto lapie notlaufa i z tego co pamiętam to robiąc kazdego dynamicznego miałem pedał w podłodze a jezeli chodzi o kat synchronizacji to moze to byc wina zużytego rozrządu? bo i tak nosze sie z zamiarem wymiany
-
[B6 BKE] Korekcje do oceny log 013!!!
Proszę bardzo tylko mogłem gdzieś cos zknocić jak by tak było to przepraszam z gory bo robione 1 raz. Z gory dzieki za pomoc! Logi Statyczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14044.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14045.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14046.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14047.html Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14048.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14049.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14050.html Grupy: 018 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14051.html Logi Basic Settings Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14042.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14043.html Logi Dynamiczne: Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14054.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14057.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14053.html Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14055.html Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14056.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_14096.html
-
[B6 BKE] Korekcje do oceny log 013!!!
Witam prośił bym zacnych forumowiczów o ocene stanu tego silniczka Log grupy 013- http://vaglog.rtnet.pl/piotr_17_12711.html
-
[B6 BKE] Aanaliza logow- pomocy, problem z silnikiem
Troche dziwny przypadek mi sie przytrafił a mianowicie jeździłem około 2 tyg z ta żółtą kontrolka silnika az tu wczoraj sama z siebie zgasła. Co to moze oznaczac ze samo sie nareperowalo?
-
[B6 BKE] Aanaliza logow- pomocy, problem z silnikiem
Logi mysle ze poprawione i dobrze podpisane, jak dalej by bylo cos nie tak to prosze pisac to poprawie. [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 18:14_________________________________________________dzisiaj na trasie przy predkosci okolo 120 km/h zapalila sie zolta kontrolka silnika po podpieciu VAGa: 16618 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition)