Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gacek8822

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Czyli można coś myslec o modzeniu. Robi ktoś mody zdalnie?
  2. Prośba o ocenę logów, silnik 1.8t ANB Pytanie czy jest w dobrej kondycji bo chciałbym pójść dalej a nie wiem czy jest sens jak wygląda seria w tym motorze. Póki co dp 3" (druga sonda nie podłączona, ale też nie wyprogramowana) DV Forge Cewki tfsi Usunięty Sai, i wszystkie zawory zbędne od podciśnień Statyczny Grupy 002, 033: [http://vaglogi.pl/log-002_033_t9Pqe0.html](http://vaglogi.pl/log-002_033_t9Pqe0.html) Statyczny Grupy 001, 003: [http://vaglogi.pl/log-001_003_yO0fP.html](http://vaglogi.pl/log-001_003_yO0fP.html) Grupy 115, 118: [http://vaglogi.pl/log-115_118_32w0Myc.html](http://vaglogi.pl/log-115_118_32w0Myc.html) Grupy 003, 020: [http://vaglogi.pl/log-003_020_hflra2.html](http://vaglogi.pl/log-003_020_hflra2.html) Grupy 002, 033: [http://vaglogi.pl/log-002_033_wcuhB.html](http://vaglogi.pl/log-002_033_wcuhB.html) Grupy 002, 033: [http://vaglogi.pl/log-002_033_oDO701.html](http://vaglogi.pl/log-002_033_oDO701.html)
  3. gnoj?? czyli bo nie rozumiem... to moze to dalej n75? dodam ze zamieniłem z n18 i tak dalej jezdze[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 15:57_________________________________________________moze katalizator przypchany??
  4. a wiec: wyczyścilem turbo przy okazji kolektor ssacy i egr... dodam ze zbyt wielkiej różnicy nie odczuwam tylko ze ewidentnie czuc ze auto sie wkreca z duzo mniejszym problemem na wyzsze obroty... logi:3,8,11 http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11435.html i zrobiłem jeszcze jedne na innym przepływomierzu: http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11441.html z tego co ja zauwazyłem to turbo ok tylko troche wydaje mi sie małe dawkowanie paliwa... mozna jakos podniesc ta dawke??? i jeszcze jedno pytanie czy nowy orginalny przepływomierz dał by lepszy efekt czy nie ma sensu sie bawić?
  5. podmieniłem n75 z zaworem egr i czucd ruznice http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11209.html
  6. to przepływka wychodzi na to ze sprawna... cały czas go pałuje ale nic nie pomaga... moze n75?? dało by cos w moim przypadku zaslepienie egr??
  7. wyłącznie na drugie bo pierwsze nie sa z mojego auta-tyczy sie pierwszego logu [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 20:45_________________________________________________załączyłem komplet logów na podmienionym przepływomierzu[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 11:08_________________________________________________i zadnych błedów mi nie pokazuje
  8. filtr wymieniony,immo wczoraj czysciłem i juz całkiem gorzej... musze sprubowac podmienic i moze dam sam rade wyczyscic turbo... gdzie mozna kupic uszczelki do turbo?
  9. prosze o opinie na temat moich logów bo juz mnie irytuje jazda tym autem...jak sie przejade afn to nie chce mi sie moim jezdzic... ogólnie slaba dynamika i jak by pozno zaczynał ciągnąć tak ok.2000obr a na 4 i 5 biegu do 2800obr i pozniej moł. pomózcie logi: http://vaglog.rtnet.pl/gacek8822_10663.html[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, logi na podmieniomym przepływomierzu: dynamiczne: Grupy: 003,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11113.html -Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11114.html -Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11115.html bs: Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11116.html Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11117.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11118.html statyczne: Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11119.html Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11120.html Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11121.html Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11122.html Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11123.html Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11124.html Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11125.html Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11126.html
  10. witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.