Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Prośba o analizę logów(mała moc)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prosze o opinie na temat moich logów bo juz mnie irytuje jazda tym autem...jak sie przejade afn to nie chce mi sie moim jezdzic... ogólnie slaba dynamika i jak by pozno zaczynał ciągnąć tak ok.2000obr a na 4 i 5 biegu do 2800obr i pozniej moł. pomózcie

logi: http://vaglog.rtnet.pl/gacek8822_10663.html[br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010,

logi na podmieniomym przepływomierzu:

dynamiczne: Grupy: 003,010,011 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11113.html

-Grupy: 003,008,011 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11114.html

-Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11115.html

bs:

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11116.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11117.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11118.html

statyczne:

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11119.html

Grupy: 000,000 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11120.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11121.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11122.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11123.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11124.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11125.html

Grupy: 014 - http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11126.html

Opublikowano

sprezarka do czyszczenia

lmm do wymiany [ale zacznij od filtra powietrza]

Opublikowano
  • Autor

filtr wymieniony,immo wczoraj czysciłem i juz całkiem gorzej... musze sprubowac podmienic i moze dam sam rade wyczyscic turbo... gdzie mozna kupic uszczelki do turbo?

Opublikowano

czyli na ktore logi patrzec.Wg pierwszych turbo do czyszczenia wg. drugich tylko przeplywomierz

Opublikowano
  • Autor

wyłącznie na drugie bo pierwsze nie sa z mojego auta-tyczy sie pierwszego logu [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2010, 20:45_________________________________________________załączyłem komplet logów na podmienionym przepływomierzu[br]Dopisany: 19 Kwiecień 2010, 11:08_________________________________________________i zadnych błedów mi nie pokazuje

Opublikowano

Turbo sie przycina-dynamiczna jazda.Przeplywka tnie dalej

Opublikowano
  • Autor

to przepływka wychodzi na to ze sprawna... cały czas go pałuje ale nic nie pomaga... moze n75?? dało by cos w moim przypadku zaslepienie egr??

Opublikowano
to przepływka wychodzi na to ze sprawna...

No właśnie kolego chyba nie do końca sprawna. W tych logach, które opisujesz jako z podmienionym przepływomierzem też podaje trochę za małe wartości.

Opublikowano
  • Autor

podmieniłem n75 z zaworem egr i czucd ruznice

http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11209.html

Opublikowano

Jestem początkującym "czytaczem" logów więc proszę jeśli się mylę niech poprawi mnie ktoś z bardziej obeznanych forumowiczów. Przepływomierz cały czas mierzy Ci za małe wartości ( powyżej 3,5 tys obrotów) a turbo się chyba zacina bo w początkowej fazie masz przeładowanie a potem ładuje za mało.

Opublikowano
  • Autor

a wiec: wyczyścilem turbo przy okazji kolektor ssacy i egr... dodam ze zbyt wielkiej różnicy nie odczuwam tylko ze ewidentnie czuc ze auto sie wkreca z duzo mniejszym problemem na wyzsze obroty... logi:3,8,11 http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11435.html i zrobiłem jeszcze jedne na innym przepływomierzu: http://vaglog.rtnet.pl/gacek882_11441.html

z tego co ja zauwazyłem to turbo ok tylko troche wydaje mi sie małe dawkowanie paliwa... mozna jakos podniesc ta dawke??? i jeszcze jedno pytanie czy nowy orginalny przepływomierz dał by lepszy efekt czy nie ma sensu sie bawić?

Opublikowano

turbo troszke pozno wstaje i przeplywomierz tnie gnoj ...

Opublikowano
  • Autor

gnoj?? czyli bo nie rozumiem... to moze to dalej n75? dodam ze zamieniłem z n18 i tak dalej jezdze[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 15:57_________________________________________________moze katalizator przypchany??

Opublikowano

Trzeba bylo przy okazji wyrywania sprezarki wywalic KAT...miales temat na wierzchu.

Wywal kata i pokaz logi ... 011,010,008 i 003 dynamiczne.

Pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.