no ja czytajac na innych forach dowiedziałem się ze one dobre są na błoto:) bo dobrze trzymają sie powierzchni, ale czy tak jest to jeszcze nie wiem,
fakt 15 miałem wyzszy profil niz w tych 16, ale tu i tu miałem 15,
taka jeszcze 1 porada, waszym zdaniem lepiej kupić nowe opony?? czy to samo będzie??
Witam jestem nowym zdobywcą 3 dniowej audicy
zakupiłem ją na normalnych 15', chodziłą cichutko jak mysz pod miotłął:]
ale aby dodać jej wyglądu wstawilem piekne aluski 16' no i tutaj juz jest górka, mam takie opony:
http://www.allegro.pl/item991483733_205_55r16_nowe_opony_sportowe_f1_205_55_16.html
tu jest napisane "mniejszy poziom hałasu" ale z tym bym się zastanowił bo jak jezdzilem 2 dni na 15' chodziły oponki cichutko, a 16' juz głosniej no i na naszych drogach na 15 mniej sie wyczuwało ze się jedzie:) teraz mocniej to czuje:)
może ktos mi pomóc??