Treść opublikowana przez mateuszb1
-
[ALL B5] Dziwny przypadek z olejem
ale co teraz jak jest więcej niż połowę tzn. mieszczę się w przedziale ale jest więcej niz pól tzn prawie przy górnej kresce
-
[ALL B5] Dziwny przypadek z olejem
kurcze tak jak ja miałem bo wyszedłem i przestawiłem autko bo stało w takim miejscu ze śmieciarka mogla w każdej chwili podjechać (odjechałem możne 2m) i po przestawieniu sprawdzałem i to może temu. i kurcze teraz jak jest za dużo co zrobić?? kurcze mój błąd:(
-
[ALL B5] Dziwny przypadek z olejem
no właśnie dziwne i to bardzo, nikt nie dolewał oleju na pewno bo tylko ja korzystam z niego, wiec jakim cudem po 2 dniach jest max, a 2 dni wcześniej min i został olej dolany do połowy bagnetu?
-
[ALL B5] Dziwny przypadek z olejem
na równiutkim asfalcie i zimnym silniku
-
[ALL B5] Dziwny przypadek z olejem
Witam mam bardzo dziwny przypadek z olejem, pewnego ranka wstaje i myślę sprawdzę poziom oleju i co sie okazało ze jest prawie przy kresce (a wymieniłem olej 1000km temu) i pomyślałem bieżne mi olej, wiec dolałem z 0,5L i było około polowy na bagnecie, natomiast dzisiaj sprawdzam i oczom nie wieże jest oleju na maxa podchodzi na samą górną kreskę bagnetu, normalnie cuda raz jest zamało a po 2 dniach dużo zadurzony??? Miał ktoś może taki problem ?? proszę o poradę??
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
a czemu nie w Białymstoku??
-
[B5 ADR] Jakie objawy uszkodzonej wiskozy?
łatwo moge sprawdzić jak?? moj silnik chodzi jak bestia teraz z tym wiatrakiem:)
-
[B5 ADR] Spalanie na poziomie 13L/100km
dobra a co wy nato umnie 1 1,6 silniku 10l a mzoe i nawet 11 czasami na 100km po miescie??
-
[B5 ADR] Jakie objawy uszkodzonej wiskozy?
jeżeli nie daje gazu kreci sie normalnie, no ale jak dodał gazu to mój wiatraczek wiruje jak szalony:), na zimnym silniku kreci sie nawet lekko, ale ten obok wiatrak dużo lzej sie kręci
-
[B5 AAH] Co to za zbiornik
hhe te co napisaleś to ja sam wiedziałem, i nadal nie wiem coto
-
[B5 AAH] Co to za zbiornik
Witam mam takie pytanko coto za zbiorniczek w moim benzyniaku jest bo patrze mało płyny juz mam wnim:(
-
[B5 ADR] Jakie objawy uszkodzonej wiskozy?
odnawjam temat i prosze o prade mam taki problem albo i nie:) w mojej audi bez klimy silnik 1,6 wiatraczek od kierowcy chodzi (i podobno ma chodzić co tu koledzy piszecie) ale jak dodam gazu to hodzi jak silnik 2,5L:):):) ładny dźwięk ale wentylator szaleje wtedy heh :D:) wiskoza do wymiany?? tem tzyam 90 stopni ciagle i szybko sie nawet nagzewa :)
-
[ALL B5] Pytanie o tylne zawieszenie
pojechał bym na kanał z miłą checią-ale byłem na stacji diagnostycznej i sprawdzałem tydzien temu i było ok z zawieszeniem na , ale miałem wydatki ostatnio ponieważ kupałem 2 tyg autko temu i wiadomo filtr oleje paski itp kosztuje:) autko na równiej powierzchni stoi równo bez obciążenia
-
[ALL B5] Pytanie o tylne zawieszenie
ok sorki za duże litery, a w twojej jak jest??[br]Dopisany: 01 Maj 2010, 06:11_________________________________________________i jeszcze na dodatek cos skrzypieć zaczeło:(
-
[ALL B5] Pytanie o tylne zawieszenie
ZGADZA SIĘ SCISKANE:), ALE NIE MUSZĄ ONE WRÓCIĆ DO SWOJEGO POZIOMY JAK TO SPREŻYNA CHYBA POWINNA WRÓCIC DO SWEGO STANU SPOCZYNKWOEGO HE:) A UMNIE JAK ZOSTANA ŚCISNIENTE TO ODEJDĄ DOPIERO WTEDY JAK LUDZIE WYJDĄ HE
-
[ALL B5] Pytanie o tylne zawieszenie
Witma mam taki problem juz mam autko 2 tygodnie i mam taki problem, tył moge ręką przycisnąć i idzie cały tył do dołu. a jak siedzo 3 osoby z tyłu uuu to juz bardzo osiada:( sprawdzałem amorki w ASO i mówi wszystko wpożądku, kurcze i teraz nie wiem co robic te audi tak mają że tak siada tył prosze o pomoc szukałem w wyszukiwarce ale nic nie znalazłem
-
[ALL] Jakie felgi
witam mialem dodać fotki, ale wybaczcie pytanie jak dodać???
-
[ALL] Jakie felgi
kurcze sorki za błąd mam obecnie 16 a nie 14;p, a fotki podżuce jutro, chociaż nie wiem jeszcze jak bo jestem nowy , piszecie że za 1200zł można kupić ale już dobre, mi powiedziano że alu powinno być leciutkie a moje to z 10-13kg na oko waży :> ale chyba zostawię na tych bo o niebo lepiej się prezentuje moja czarna audiczka na alu niż na normalnych:)
-
[ALL] Jakie felgi
witam kupiłem tydzień temu audiczke:) na 15' stalowych chodziła cichutko, ale założyłem 14 alu no i mam takie opony trochę głośne(jodełkowe) ale mniejsza oto, ale proszę o rade bo dużo osób mówiłe ze alu za 1200zł to nie ale, i po roku czasu mi zawieszenie padnie bo to wielki ciezar dla autka:(, a na zime planuje 15' a w lato czyli teraz 16' prosze o porade
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
No i ja się wypowiem o spalaniu mojejego nowego dobytku mojej A4B5 mix jazdy około 9-10l benzynki no i teraz myśle było brać lepiej 1,8 silnik lub przerabjać 1,6 na LPG:)
-
[B5 ANA] Naprawa połamanego lusterka
wielkie dzięki za pomoc teraz tylko pozostało lusterko zakupić[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 11:18_________________________________________________a może ma ktoś jakieś takie taniutkie lusterko do sprzedania:)
-
[B5 ANA] Naprawa połamanego lusterka
witam mam połamane lusterko, tzn na zgieciu obudowa jest cała, czy musze wymieniac całe lusterko i wtedy malować??? czy uda mi się jakos wyjąć obudowę i wstawic w nowe mzoe ktoś cos takiego robił prosze o poradę [mod]Proszę pisać i nazywać tematy zgodnie z regulaminem bo następnym razem polecą do kosza[/mod]
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
dzięki za rade pozdrawiam:)
-
[ALL B5] Problem z szyberdachem
Witam szukam podpowiedzi na temat szyber dachu ale na forum nikt nikomu nie odpowiedział o tym wiec na nowo zadaje pytanie, silniczek słychać że pracuje ale nie otwiera się może macie jakiś pomysł aby to zrobić??
-
[ALL B5] Problem z oponami 16'
OK DZIĘKI ZA RADE:)