-
[INNE] Centralny zamek, potrzebna pomoc B4
ja pytam się jak podłączyć, więc logiczne że mam już instalację. Tylko że sporo kabli wychodzi z tej pompki, a metoda prób i błędów próbował nie będę[br]Dopisany: 30 Kwiecień 2010, 07:04_________________________________________________Daje fotke mojego zestawu, dodam jeszcze ze potrzebne mi tylko info na temat podlaczenia tej pompki, i za co ona jeszcze odpowiada Uploaded with ImageShack.us Pozdrawiam[br]Dopisany: 02 Maj 2010, 02:12_________________________________________________up[br]Dopisany: 07 Maj 2010, 04:08_________________________________________________up
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
zapalil bym, nie iem czy wytrzymam
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
Najlepsze sa pestki slonecznika i ...
-
Ogólno Klubowe rzucanie palenia !!!
ją już rzucałem ze 20 razy :-D teraz nie pale od piątkowego popołudnia, bo na takim kacu byłem że z rana ledwo po pół paliłem, ale postanowiłem że to wykorzystam. W niedzielę jadę z narzeczoną na tydzień wypocząć, przyrzekłem że nie będę palił, od piątku zjadłem już prawie trzy duże paczki pestek, trochę to pomaga ale ciągnie do papierosa, trzymajcie kciuki :-D Życzę wszystkim żeby też mieli taka wspaniała motywacjie jak ją :-D
-
[INNE] Centralny zamek, potrzebna pomoc B4
do opla vectry a gt, ale czy to ważne? Co to za różnica, proszę o schemat jeśli ktoś ma[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2010, 08:41_________________________________________________up. Pomoże ktoś?
-
[INNE] Centralny zamek, potrzebna pomoc B4
witam, kupiłem komplet centralnego zamka z audi b4, chce go zamontować do innego auta. Moje pytania są następujące: 1. Jak podłączyć tą pompkę co steruje tym wszystkim? 2. Czym jeszcze ona steruje, bo czytałem że odpowiada za np. Gaszenie światła wewnątrz, czy coś jeszcze? I jak to podłączyć? Przepraszam ale dość długo siedziałem i nic w internecie nie znalazłem, dodam że zestaw został wyjety z audi B4 z 98 roku bodajże. Z góry wielkie dzięki za pomoc. Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich, mam na imię Marcin. Co prawda jestem posiadaczem opla vectry gt ale kolega na audi 80 z 90 roku, a naprawy przeprowadzam głównie ją :-D Jestem dość pojęty w mechanice i elektryce więc nie tylko ją będę prosił o pomoc ale i może będę mógł pomagać :-D Pozdrawiam wszystkich :-D
cineek25
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta