Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

leon72

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez leon72

  1. Witam, wyciągnołem przełącznik kierunkowskazów i przeczyściłem zieloną płytke która znajduje się pod nim, złożyłem wszystko z powrotem i jeździłem kilka dni na próbę. Kierunki działają jak nowe. Zamykam temat. Dzięki za wskazówki i pozdrawiam.
  2. Dywanik jest suchy. W tygodniu rozbiore kierownice i przeczysze styki jak napisali wyżej.
  3. Witam mam od pewnego czasu problem z kierunkowskazami, przy skręcie w prawo, przełączam normalnie dzwignie do góry zapala mi się lewy kierunkowskaz i po 3 mrugnięciach zapala sie normalnie prawy. Włączając w lewo działa normalnie. Oczywiście nie dzieje sie tak cały czas ale na skrzyżowaniach jest to niebezpieczne. Audi A4 B6 1,9 TDI, 130 KM, rok 2002r.
  4. Jeszcze poczekam, może ktoś regenerował egr.
  5. ok. 250 zł regenerację,ale facet jest długo na allegro jak miałem opla zafire to też miałem padnięty egr i gościu się ogłaszał
  6. Witam podepnę się do tematu, ostatnio zauważyłem że egr jest cały mokry od czarnej mazi, na forum znalazłem że prawdopodobnie trzeba go wymienić przejechane jest 168000 km. silnik AWX 130 ps. I tu pytani znalazłem gościa z Brzegu co regeneruje egry daje gwarancje 1 rok . Może któryś z kolegów regenerował swój egr a jak tak to jak się spisuje. Pozdrawiam. :mysli
  7. DZIĘKI ZA PODPOWIEDZI
  8. Witam to mój pierwszy wątek. W czasie jazdy czasami wskaźnik temperatury pokazuje temp. 50 C (tak jakby temperatura wcale nie rosła) a czasami pokazuje normalnie 90 C. Audi A4 B6 1,9 TDI 130 km. rok 2002r. Dzięki za odpowiedzi
  9. Paczków, witam wszystkich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.